O czym chcesz poczytać na blogach?

Pagoda

grolandia

Zarządzania projektami w przedsiębiorstwach. Lecz jako osoby tworzące swoją pierwszą grę powinny skoncentrować się moim zdaniem na rzeczach osiągalnych, aniżeli na czymś, co z pewnością przerośnie pojedynczą osobę.

Na koniec przedstawię początek dokumentu GDD, który sam pisałem podczas początków prac nad Pagodą Zadań.

1. Zapomniane Kroniki – Pagoda Zadań;

a) Gra na platformę – komputer;

Pierwszy paragraf ma na celu wzbudzić zainteresowanie i poinformować czytelnika.

I. Podstawowe informacje

Gra pt. „Zapomniane Kroniki – pagoda zadań” jest grą przygodową z systemem zagadek logicznych. Rozgrywka ma miejsce w antycznej pagodzie, złożonej z 9 pięter. Gracz wciela się w postać młodego chłopca, który zostaje poddany próbie w Pagodzie Zadań, aby wypełnić tradycyjny rytuał wtajemniczenia w krąg społeczności wybranej. Przemierzając kolejne poziomy, odkryje tajemnicę starożytnej cywilizacji, przyczynę jej upadku, rozwiąże wiele ciekawych i wymagających zagadek, oraz zrozumie jak wiele zależy od swojej własnej wolnej woli.

II. Zadania które napotka gracz na swojej drodze mają charakter zagadek logicznych. Gracz sam.

Kurde Czajna

(z dolu wydawalo sie ze bedzie to o wiele nizej:) Nie udalo nam sie znalezc jaskini, ale za to trafilismy do swiatyni Baopu (najpiekniejsza jaka dotad widzielismy w Chiach, niestety zakaz fotografowania wnetrz:( Po lunchu spacer przez groble Bai prowadzaca do Samotnego Wzgorza (Solitary Hill) - jedynej naturalnej wyspy na West Lake, oraz zwiedzanie grobowca i pagody Su Manshu (na szczycie wyspy). Taksowka do hotelu (ta bylo wyjatkowo ciezko zlapac;) i pociag z powrotem do Szanghaju. Kolejny udany weekend:)

Panorama West Lake, wzdloz grobli Bai (kliknij by zobaczyc powiekszenie)

Baochu Pagoda, stojaca na Wzgorzu Baoshi (Drogocennego Kamienia) - polnocnym brzegu West Lake.

Hexagonalna, 7 pietrowa (ok 30m) Pagoda polorzona na Wzgorzu Baoshi.

Podeszly do nas 2 mlodziutkie chineczki z pytaniem "Can we take a photo with you?". Zgodzilismy sie usmiachajac, ale jak sie okazalo "we" to nie tylko one dwie ale cala chinska wycieczka:) Znowu bylsimy atrakcja;) Najpierw kilka grupowych, potem zdjecia indywidualne, szkoda ze nie znali angielskiego (poza powyzszym pytaniem) bo nawet nie wiemy skad sa:)

"Zlamany" most (Broken Bridge) na grobli Bai (Bai Causeway),.

bardotka blog

Charakteru.
Wydaje: Konnisia


A teraz jak siem czują moje dwie klaczki:
Postanowiłam przez pierwsze kilka dni póścić je na pastwisko, żeby przyzwyczaiły sie do nowego miejsca no i do siebie. Teraz także i do Michaela;o)Czują siem dobrze, szczególnie w towarzystwie Michaela.
Wprawdzie nie wiem czy dostanę któregokolwiek z tych koników ale naprawdę to wspaniale mieć je choć przez kilka dni... Tak je pokochałam że chyba wam ich nie oddam:o* Kochane... Tak i mogę napisać który konik którego mi przypomina... Dalida i Clarisa- delikatne i dystyngowane damy o szybkich chodach;o)- Tuluza i Pagoda (choć są z róznych stajni i wogóle to są prawie identyczne pod względem usposobienia np. obie bardzo delikatne i strasznie szybkie)
A tak w realu:
I love Honor, Tuluza, Pagoda, Harmonia, Scooby(wczoraj o nim zapomniałam;o(), Heidi, Huzara(no może nie zawsze;p) & Baśka
Naskrobała Bardotkanull


skomentuj (0)
2004-02-20 12:41:02 >> Fleur(kolejna klacz)

A oto Fleur... Jest przesliczna... Niestety zdjęcia nadal nie umiem zamieścić... W każdym razie można ją zobaczyć na stronie: http://www.adopcje-konie-psy.blog.pl/
A oto kilka słów o niej:

Jednostkispecjalne's Blog

Patrole SAS z marnym rezultatem poszukiwały terrorystów. Udało się im zlikwidować tylko dwóch.

Po powrocie zespołów treningowych do UK te doświadczenia praktyczne zostały przekazane innym członkom SAS, bowiem dowództwo SAS miało pomysł zorganizowania w SAS jednostki kontrterrorystycznej. Pomysł trafił do szuflady, skąd wyciągnięto go po masakrze w Monachium, gdzie terroryści z Czarnego Września zamordowali izraelskich sportowców. W UK do prowadzenia akcji AT został wyznaczony SAS i obiecano władzom, że w ciągu pięciu tygodni zostanie sformowany gotowy do akcji oddział. Rozpoczęła się operacja nazwana Pagoda. Stworzony zespół został nazwany Pagoda chociaż w latach siedemdziesiątych był nazywany Special Patrol. Od czasu rozwiązania problemu ambasady Iranu najczęściej jest używana nazwa Counter Terrorist, zaś sami szturmami używają po prostu określenia Team.

Zostało sformowane Counter – Revolutionary Warfer Wing (czyli Skrzydło Wojny Kontrrewolucyjnej) w skrócie CRW, gdzie po akcji GSG-9 w Mogadiszu (SAS brał tam udział) stworzono stałą kadrę w postaci 1 oficera i 4 instruktorów. Szwadron dzieli się na 4 plutony, po 15 żołnierzy plus dowódca. Pluton można podzielić na 4 x 4 sekcje szturmowe..