O czym chcesz poczytać na blogach?

Page rank

Pozycjonowanie

1
Google robi błędy i już nie takie rzeczy widzieliśmy przy nadawaniu GPR. Wyjasnienie proste, łatwe ale mnie nie satysfakcjonuje intelektualnie.
Wyjaśnienie 2
Ponieważ domena pierwsza była zafiltrowana, miała wyzerowane GPR, a jej potencjał był na 5, to można wysnuć wniosek, ze istnieje również filtr na Google Page Rank, który obniża z jakichś względów wyświetalną wartość GPR dla strony. Filtr jednak nie zadziałał dla przekierowanej domeny! Ponieważ mało kto przekirowuje “zdrową” domenę na “zafiltrowaną” to mamy mało sygnałów o podobnych wypadkach.
Wyjaśnienie 3
Domena pierwsza ma w istocie już przydzielony z powrotem Google.

Blog blogmen2012

Gdy Twój artykuł jest przedrukowany, masz inny link bezpośrednio do witryny z właściwego źródła. Nigdy więcej webmasterów prosząc o wzajemnych powiązań, nie ma więcej hotelach monitorowania r. Podać treść i popularnych stron internetowych na całym netto opublikować więcej linków do Twojej witryny.

Zwiększyć Page Rank
Linki z popularnych witryn stron internetowych, zwłaszcza miejsc ściśle powiązane z Twoją, są postrzegane przez Google jako "bardzo istotne". Bardziej istotne wynik linki w Page Rank zwiększenie witryny. Twoje artykuły dać największych i najbardziej popularnych witryn w branży powód, aby link do Ciebie. Bardziej istotne.

asfodel blog

Przerabiając opisy obrazków na firmówce i dodając się do katalogów WP, onetu i gazety. To budzi pewne nadzieje. Jak dobiję się na trzecią stronę dodam do oferowanych usług "pozycjonowanie".

asfodel 2005-04-06 17:13:40
skomentuj (2)

Dziwne

Wbiłam się na szóstą stronę Google z dziewiątej, mam page rank 5*, a jednocześnie wycieło mi większość linków* (wycina podobno kiedy są jednakowe). Skoro wycieło to powinnam spadać, a nie przeskakiwać kilkadziesiąt miejsc do góry.

Byłam na spotkanku graczy w NWN on-line. Było śmiesznie, ludzie identyfikowali się po postaciach, prawdziwych imion nikt nie zapamiętał. ;-)

* Wysoki page.

Zakładanie i prowadzenie firmy. Blog.

Jaka pojawia się w wyszukiwarce przy Twojej firmie. Z reguły automatycznie pojawia się tu nazwa firmy, ale jeżeli jesteś od niedawna na rynku, najlepiej wpisać tu kilka słów kluczowych ułożonych w logiczne i zachęcające zdanie :)

3. Dodaj swoją stronę do katalogów, ale tylko dobrych, czyli takich których Page Rank przewyższa 5,6. Na początku, kiedy znajoma mówiła mi o jakiś Page Rankach nie wiedziałam o co chodzi, ale uwierz mi to całkiem proste. Ściągnęłam sobie dodatek Mozilli Live PageRank i teraz otwierając stronę internetową w prawym dolnym rogu pojawia mi się jej wartość.

PAMIĘTAJ: lepiej dodać.

Google Online Marketing Challenge AE Katowice 2010

Śmiało powiedzieć stał on się moim prywatnym podwórkiem. No ale nieważne o czym dzisiaj? Kawałki raportu. Nie zamieszczam wszystkiego bo duża część jest już na blogu. Taki mały powiew świeżości:)
Więcej »

Tagi: adwords alexa rank page rank raport
22:45, szefyae
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 maja 2010
Ostatni krok...
Troszkę zastoju.