O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Pagani

potfforek blog

Rany!!!Czuję się jak zwierze w klatce!!! Jakbym miała łańcuch na szyi który ciągle uwiera...
Ale przecież zawsze tak było, że wszytsko co dobre...KOŃCZY SIĘ!!!:(
Czego boję się najbardziej? Że osoby którym jeszcze na mnie zależy kiedyś odwrócą się tak jak te które robią to teraz:(

Powiedzcie co robię źle, wiem że pieprze wszystko czego się dotkne ale zmienie to powiedzcie tylko co mam zmienić w sobie... Postaram się jeśli dacie mi szanse...
skomentuj (6)
2005-01-15 20:47:23 >> MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA!! Moje maleństwo!!:))

Pagani Zonda S – bo o tym samochodzie będziemy mówili – to samochód szczególny. Nadwozie o dynamicznych, ostrych, wręcz agresywnych liniach wyraźnie wskazujące na ogromne możliwości sportowe. Przód Zondy poprowadzony jest przy samej ziemi a jego kształt poprawia własności aerodynamiczne. Dwa ogromne wloty powietrza przedzielone "noskiem" zaczerpniętym wprost z Formuły 1 sprawiają, że pęd powietrza utrzymuje samochód przy asfalcie chłodząc jednocześnie rozgrzane do białości hamulce. Patrząc na Zondę z boku nie można oprzeć się wrażeniu, że pojazd ten jest.

Auta

Ma być kojarzony - jako prawdziwy włoski supercar. Ręcznie budowane silniki będą dopływać z Wielkiej Brytanii. Do tworzenia nowego władcy dróg użyto głównie karbonu - z niego wykonane jest zawieszenie, poszycie i resztę podzespołów.

TKR nie jest królem bezwzględnym - wnętrze kusi najlepszą skórą i przyjemnym w dotyku aluminium i zamszem, na którym zaciskać się będą ręce istoty, która ośmieli się usiąść za sterami. TKR nie jest też królem pięknym - można zaryzykować wręcz stwierdzenie, iż jest szpetny - wygląda jak tani Saleen z tyłem od Pagani. Nadwozie jest jednak funkcjonalne i właściwie po co cokolwiek więcej - nikt nie zdoła przyjrzeć się pędzącemu bolidowi.

Serce króla to przeprojektowana przez brytyjskich specjalistów siedmiolitrowa jednostka V8. Podwójnie doładowana, podwójnie chłodzona zabójcza broń przy 6 800 obr./min generuje moc równą 1 005 koniom - taka armia mogłaby zaorać całą Polskę w 43 minuty. Nadsamochód przyspiesza do 100 km/h w trochę ponad półtorej sekundy i osiągać niewiarygodną prędkość 434,44 km/h. Jest to dopiero czwarty w historii ludzkości.

Blog MojeCzteryKola

I pomysł. Jednak co sie wiąże z taką zmianą samochodu za pomocą tuningu- czas,pomysł i kasa. Jeżeli chcemy coś nie coś zmienić zwłaszcza w tym modelu samochodu, wszystkie te trzy elementy muszą działać ze zdwojoną siłą. Ale dla prawdziwycxh miłośników to chyba żaden problem ;>
Oto jeden z bardzo udanych stuningowanych modeli calibry. cieszy oko co nie??

Ulubieńcy czterech kółek: 1 2007-07-15 piszcie komentarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ulubieńcy czterech kółek: 0 2007-07-15 cześ widzeliście już moje bryki np.bugatti verion,pagani zonda i ferrari f1

oahudriftfastandfuriouspl blog

  


Sztuka spadania

W ostatnim czasie dużo różnych niespodzianek mnie spotkało. Odkryłam wszystkie drogi na Oahu, dostałam dom „Walmaealamae Haven of Peace” w prezencie. Przy okazji odkryłam wszystkie salony samochodowe i motocyklowe. Po drodze ukończyłam wyścigi „firmowe” samochodowe : Saleena, Pagani, Forda, motocyklowe : MV Agusta, Kawasaki, Ducati. Zostały, uuu, Tantalus i Wyścig milionerów, zadanie > przynajmniej zmieścić się w zadanym czasie. Po wygraniu wyścigu „Dookoła krateru” uzyskałam dostęp do luksusowego lakiernika, karoserie autek w lakierze typu metalic, kameleon. Ukończyłam wszystkie wyzwania typu prędkość, w prezencie do odebrania w salonie Forda auto Ford Shelby GR-1 Concept. Zakończyłam wyzwania typu wyścig, w prezencie do odebrania w salonie Chryslera prawdziwe cacko, Chrysler ME FOUR-TWELVE, istny demon szybkości. Podobno jeszcze mogę liczyć na pięć autek za free..

Pagani zonda

Special Cars…

At 5:46 pm and posted in Audi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

Dodaj komentarz Anuluj.

Otomoto

O nazwie Barabus TKR (nie mylić z niemieckim tunerem, Brabusem), zapowiadanego jako najszybszy samochód świata. Jak się okazało nie tylko jego nazwa była myląca - w wyglądzie nie trudno zauważyć inspiracje takimi modelami jak Saleen S7 czy Pagani Zonda.

V-max-435km/h

0-100km/h-1,7s

Pojemnosc-7000cm3

Moc-1005km

Silnik-V8