O czym chcesz poczytać na blogach?

Pablopavo

Wojciech Sitarz

Od początku pracy z Ludzikami mamy założenie, że robimy to co nam się podoba w danym momencie. Nie kalkulujemy, by zrobić drugie „Do stu” albo drugiego „Blessa” w przypadku Vavy. Robimy to co nam wychodzi. Nie mam ambicji żeby być na listach przebojów. Chcę pisać dobre piosenki, które podobają się mi i moim bliskim.

Kiedy mógłbyś powiedzieć, że „10 piosenek” odniosło sukces?

Na pewno dobra sprzedaż byłaby sukcesem, to dosyć prosty miernik. Chciałbym żeby płyta rozeszła się w jak największym nakładzie, ale jestem realistą i wiem jak będzie. Pablopavo i Ludziki to nie jest muzyka na wszystkie juwenalia.

Co to znaczy dobra sprzedaż?

W polskich warunkach to powiedzmy pięć tysięcy, czyli żeby zwróciła się chociaż produkcja płyty i zostało coś na frytki i papierosy. Ale dla mnie ta płyta już jest sukcesem. Jestem z niej zadowolony. Zespołowi i osobom mi bliskim też się podoba. Wyznacznikiem są też koncerty. Na nasze występy nigdy nie będzie przychodzić osiemset osób, ale liczę, że te dwieście będzie się dobrze bawić. Chciałbym, żeby poczuli piosenki i by zarówno te weselsze jak i smutniejsze były w ich życiu ważne. Nie ma większego.

Michał Wyrwa

Jeszcze mocniej potwierdzą, że dysponujemy świetną drużyną.

- Podczas zgrupowania Franciszek Smuda proponował Ci przenosiny do Zagłębia Lubin?

- W trakcie zgrupowania w Hiszpanii, ja z Dawidem Nowakiem otrzymaliśmy kilka propozycji transferowych. Chcieliśmy grać razem w jednej drużynie i takie oferty również mieliśmy. Poprosiliśmy zatem trenera Smudę o opinię. Selekcjoner radził Dawidowi transfer do Wisły lub Legii. Mi powiedział, że w Lubinie panuje dobra atmosfera, klub nie ma problemów finansowych i dysponuje dobrą drużyną.

-Przed chwilą usłyszałem z Twojego telefonu utwór Vavamuffina. Przyjaźnisz się z członkiem tego zespołu, Pablopavo…

- Tak, przyjaźnię się z całym zespołem. Trzymamy kontakt od kilku lat. Gdy mają koncert w pobliżu, staram się na nim być. Pablopavo jest zagorzałym kibicem Legii Warszawa, a jego marzeniem były moje przenosiny na Łazienkowską. Ciągle mi to powtarza. On mi życzy jak najlepiej i ja mu życzę jak najlepiej.

- Po zwycięstwie nad Legią zadzwoniłeś do Pablopavo, by zapytać o nastrój po meczu?

- Oczywiście, że „szpileczkę wbiłem” (śmiech). Jeszcze nie zdążyłem wejść do szatni, a Pablo już napisał mi sms-a. Jest zdruzgotany po porażkach, gości na prawie każdym meczu Legii. Gdy spotykamy się na backstage’u po koncertach,.

Podziemne Pismo Tajniak

Tak zwanych ścieżek. Oto one:

1 . Zły porucznik
2.  Proces
3.  Statek burz
4. Katedra
5. Przed prawem
6. Anima
7. Underground

skomentuj (0)

Izrael w Teraz Rocku 2009-01-24 19:12:35

W styczniowym wydaniu pima Teraz Rock znajduje się dobry wywiad z zespołem Izrael reprezentowanym przez Roberta Brylewskiego, Darka Malejonka i Pawła Rozwadowskiego. Rozmawiał z nimi Bartek Koziczyński.

skomentuj (0)

Pablopavo solo 2009-01-24 20:22:36

Zapowiada się solowa świetna płyta Pablopavo, nawijacza znanego m.in. z Vavamuffin. Ukazał się już na przykład singielek w tym temacie.

skomentuj (0)

Jest Proces 2009-01-24 21:00:26

Nowa Armia podobno już jest. Nie podawaliśmy jeszcze składu, w jakim się ukazała. Oto on:

Tomasz Budzyński –głos
Paweł Klimczak –gitary
Krzyżyk – perkusja
Dr. Kmieta –bas
Frantz- gitara
Banan –waltornia, klawisze

Nową Armię nagrywał Litza.

skomentuj (0)

Lefebryści znowu w Kościele 2009-01-26 09:59:44

Dziewczyny na rowerach


Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter
RSS
piątek, 27 listopada 2009
First official BicycleGirls.pl meeting [photos]

00:04, bicyclegirls
Link Komentarze (4) »
niedziela, 22 listopada 2009
First official BicycleGirls.pl meeting
BicycleGirls.pl istnieje już 4 miesiące. Nawjwyższa pora, żebyśmy wszyscy mogli się spotkać i wypić piwo dyskutując o karbonowych widelcach lub o rękawiczkach w panterkę. Skrzykniemy dziewczyny, skrzykniemy fanów, przychodźcie i Wy. Napijemy się, pogadamy, a potem strzelimy rodzinną fotkę.

A potem:
REGGAE FAZA:
ZJEDNOCZENIE SOUND SYSTEM: PABLOPAVO & DJ KRZAKU!!!