O czym chcesz poczytać na blogach?

Ozone

czytamksiazki

Problematyka tak szeroka została dostatecznie i wszechstronnie omówiona, jest to raczej zarys podstawowych problemów, które w dalszej...

Lines, Vines And Trying Times (Polska cena) - Jonas Brothers


02:03, czytamksiazki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 14 maja 2011
Road To Chopin - Anna Maria Jopek, Makoto Ozone, Gregoire Maret
Album ten ukazuje się prawie jednocześnie ze swoją japońską prapremierą. Na nagrany w listopadzie 2009 w Warszawie materiał składa się 12 kompozycji Fryderyka Chopina w jazzowym opracowaniu tego najwybitniejszego japońskiego jazzowego pianisty. Ozone, od lat prowadzący autorskie projekty nagrywał lub koncertował także z Chickiem Corea, Garym Burtonem, Branfordem Marsalisem i Patem Metheny. Gośćmi specjalnymi albumu są Anna Maria Jopek oraz Gregoire Maret. Makoto Ozone poznał Annę Marię Jopek podczas serii jej koncertów w słynnym klubie.

Moda na Electric Blue - Onet.pl Blog

W taki sposób! - zawołał Voldek i również wlazł do szafy.
-Nie chcę tego komentować... - powiedziała EB i wyszła z samolotu. Zaraz za nią poczłapał Arszenik.
-Mieliście Suomalainen gdzieś to teraz Suomalainen ma was...! - Suomalainen nie dokończyła tylko poszła za Arszenikiem i EB.
-Wybaczcie nam! Ale wujek Mietek i Maurycy zagrali piosenkę "Ściernisko" Golec uOrkiestra no i... wygraliśmy! - zawołała ciocia Lucyna.
Ciocia miała nadzieję, że wszyscy wrócą, lecz to wogole nie zrobiło na nich wrażenia...
-Zajęliśmy pierwsze miejsce i wygraliśmy 5 skrzynek wódki Ozone.
-Coooo? - zawołali wszyscy i powyłazili z "kryjówek".
-No wygraliśmy! I mamy wódke Ozone! To co, zgoda? - spytał wujek Zdzisiek.
-No jasne! - zawołali "obrażeni".
I tak nasi bohaterowie znowu imprezowali.A już się wydawało, że przynajmniej jeden dzień nie będą pić. No cóż, dla nich każda okazja jest dobra do napicia.
A szczególnie taka, która zjednoczy rodzinę i przyjaciół na nowo.

Koniec odcinka 20-ego.
Czytał Dariusz Szpakowski.
Prawa autorskie udostępnione dla TV Trwam.
Made on SB, 2009.

Rogalik

Ania z Częstochowy

a oto jego adres: http://konkursyswiata.blox.pl        papa

Dobrej zabawy i bieżcie udział w moich konkursach na tej stronce!!!!!!!!!!

12:53, superania1 , ulubione
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 listopada 2004
Ozone!!!!!!!!!!

                       MY SIĘ NIE MYLIMY, BO OZONE WOLIMY!!!!!!

x5
Ma-ia-hii
Ma-ia-huu
Ma-ia-hoo
Ma-ia-haa
Alo, Salut, sunt eu, un haiduc,
Si te rog, iubirea mea, primeste fericirea.
Alo, alo, sunt eu Picasso,
Ti-am dat beep, si sunt voinic,
Dar sa stii nu-ti cer nimic.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

Blog Weroniki i Tomka - bloog.pl

Na którą zaplanowaliśmy wycieczkę, pogoda była strasznie beznadziejna - lało, wiało i było niemiło, a dodatkowo Tygrys miał katar, więc w końcu Tomek został pobawić się z Jaśkiem w domu, a my wylądowaliśmy w Soho na syczuańskim żarciu i spacerku po okolicy. Maibritt i Niels pojechali sobie na Lamma we wtorek bodajże, korzystając w pięknej pogody.... podczas kiedy my siedzieliśmy zamknięci w biurze, wrrrrr!

 

Za to w szampańskim humorze uskuteczniliśmy wyjście do najwyżej położonego baru na świecie (w sensie - wysokości nad gruntem, a nie mnpm), a mianowicie do Ozone Bar w hotelu Ritz-Carlton, na 118 piętrze wieżowca ICC. Ponieważ było to w środku tygodnia, wypiliśmy jedynie po jednym drinku i prysnęliśmy z powrotem do domu taksówką. A widoki były takie, o:

 

Nazw drinków Maibritt (najbardziej po lewej) i Nielsa (drugi od lewej) nie pamiętam, za to wiem że ja piłam Kir Royal (trzeci od lewej - nic specjalnego, Tomek robił mi lepsze) a Tomek - gin z tonikiem (po prawej - też był średnio zadowolony ze smaku). Wniosek z tego jest taki, że jest to bar na poszpanowanie i podryw (rany, ile tam było lasek usiłujących.

Dark Butterfly

Razem w jednym pokoju, gdzie zawsze po ciszy nocnej odwiedzała nas "kochana" kadra, sprawdzając czy nie ma u nas jakichś osób ;p, ponieważ często u nas bywały :DD Dyskoteki też były extra, a zwłaszcza wtedy kiedy zjawiali się na niej nasi koledzy z Dortmund ;D Poznałyśmy też wiele wspaniałych osób, które serdecznie pozdrawiam!! min.: Corę- Ginę, Andiego, Kamila, Athavana, Sławka, Jaśka, Bartka, Paulinę,Olę, Paulę, Dominikę, Wojtka,Michała, Piotrka, Ewelinę, Andżelikę, Ushera, Marcina, Krzyśka, Mikołaja, Kamilę, Siwą, cały "Klub Bartka", Anię, Magdę, Kasię, Tomka, Łukasza vel Ozone, Justynę i pozostałych których imion już nie pamiętam ;D
Mogłybym jeszcze dluuugo opisywać wszystko, co się działo jeszcze na wakacjach ale wtedy ta notka nie miałaby chyba końca …., więc takim o to sposobem kończę!! papa i czekam na Wasze komentarze ;**

ZDJĘCIA!!! ;D

skomentuj (12)

...:::: ** WIEDEŃ & IMPRA ** ::::.... 2004-09-25 13:37:00

Od 15 - 17 września byłam ze szkołą w Wiedniu... kiedyś bardzo często przez to miasto.

Życie płynie jak strumień...

piękny tyłeczek spójrz trzęsienie i scooter chomiki zatańcz kangurku mrówka szczeniaczki śmiej sie z kotkiem zahipnotyzuj się podglądnij zaliczaj panienki pszczoła creazy frog nauka jazdy zboczony mleczarz gruba baba i like you gość który cię lubi zabij gościa śmiszne dzieciaczki what is love??? piesek śpiewa parodia Y.M.C.A wstydliwa dziewczynka zboczona małpa muzykalny niemowlak pojemniczki skład hamburgera rodzaje śmiechu binladen złodziej nauka alfabetu armia sra patrz na nią ani mru mru mruczenie parodia ozone szalony kurczak horror don:t.

అఆలు (అనుభూతులు-ఆలోచనలు) | కె.గీత కవిత్వం

అక్కడ భూమ్యాకర్షణ ప్రభావం లో తేడా ఉందో గానీ గమ్మత్తుగా ఉంటుంది అనుభవం.    దీనికి కారణాలు ఎన్నెన్నో ప్రచారం లో ఉన్నాయి.

“Some speculate that cones of metal were secretly brought here and buried in our earth as guidance systems for their spacecraft. Some think that it is in fact the spacecraft itself buried deep within the ground. Other theories include carbon dioxide permeating from the earth, a hole in the ozone layer, a magma vortex, the highest dielectric bio-cosmic radiation known anywhere in the world, and radiesthesia. Whatever the cause is, it remains a mystery. ” గైడు చెప్పుకుపోతున్నా ఇదంతా నిజమా, అబద్ధమా అని మనసు ఆలోచిస్తుంది.

ఇంటి బయట మనకు ఒక విచిత్రం చూపిస్తారు.  ఎత్తుల వారీగా పొట్టి నించి పొడుగు వాళ్ల వరకూ అక్కడ ఉండే ఒక.