O czym chcesz poczytać na blogach?

Oxymoron

.:: Ona jest Vampirem, a ja w niej zakochałem się ::.nie lubie łamac swoich postaniowień, kiedys miałam takie: nigdy wiecej spotkan czatowych !!! i sie nie udało..teraz już nigdy nie złamie tego postanowienia... gupek stwierdził że jak mnie upije to bede łatwiejsza, upic mu sie mnie udało dosc skutecznie, ale pojechałam do domu :P troche sie chyba na mnie zeźlił, że nie zostałam z nim do 2, ale co mnie to...nigdy wiecej!

a teraz czytat dnia (troche nie dokładny)
-jakiej chłopcze używasz golarki do twarzy żeby miec skóre delikatną jak zęby łosia?
-jestem małym chłopcem, mali chłopcy nie golą sie!
-TY HIPISIE!!!!!!! używajcie specjalnej golarki dla dzieci bez ostrzy firmy OXYMORON!!!

(oczywiscie wszyscy wiedzą skąd to cytacik :P)

vampire-girl 2003-06-14 16:21:03
skomentuj (4)


nieżycia ciąg dalszy (żałosna notka:P)
nadal umieram z powodu plecow...kiepsko to wygłąda, jutro mam egzaminy na studia a tu sie ruszac nie da i jak ja mam cos narysowac jak ja rekami ledwo ruszam??? co??? eee tam...wiec sobie tak nieżyje od wczoraj....śpe do 13(to akuat normalne)potem nie robie nic aż do wieczora...siedze tylko przed kompem i marnuje czas...a! no i czytam Kubusia Puchatka :P. Hmm...ale te egzaminy wcale mnie nie ruszają...nic a nic..jedyne co mnie martwi to, to że bede musiała wczesnie.

walka z bulimią, walka o (pewność) siebie.. - bloog.pl

A na koniec jestem głodna i mówię sobie "pierdolę to"
-bo przychodzę pijana po imprezie, wódka, piwo, piwo, wódka o 2 w nocy i jestem głodna.
-bo czasami się nudzę, lub odwrotnie, muszę coś zrobić, a jak się nawpierdlalam to już mi się nie chce, porzygam się i jestem usprawiedliwiona, bo ja jestem chora i kropka.
-bo coś mi się nie uda i jestem zła, ze złości też potrafię się nawpierdalać

2. jakie są tego skutki?
- głodowy napad, rzyganie
- niekontrolowany napad, w nieświadomości, bo jestem pijana
- napad dla usprawiedliwienia swego nieróbstwa
- każde niepowodzenie, porażkę wynagradzam sobię karą (heh..ale oxymoron..czy jakoś tak)

Mam znowu doła, i wkurwia mnie to, zastanawiam się poważnie nad psychiatrą, serio , może mi da coś na ten posrany łeb.
Muszę sie poważnie pilnować i kontrolować. Mam potrzebę się odchudzać. Chcę schudnąć 5-6 kg, muszę bo ocipieje, źle się czuję sama ze sobą, źle mi..wiem że jak miesiąc temu byłam na diecie 1000kcal czułam się świetnie, ale jak dla mnie najgorzej jest zawsze zacząć. Potem jakoś leci...

Będę pisać na bierząco co u mnie..

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,4563051,trackback

zabusia666.blog

Które miały miejsce podczas jednego z koncertów w Londynie w czerwcu 1981.

Muzyka, jak i cała subkultura z nią związana, zdobyła największą popularność w Wielkiej Brytanii, Japonii i Ameryce Północnej, aczkolwiek lokalne sceny powstawały wszędzie tam, gdzie docierała muzyka punk, także w Polsce. Amerykańską odpowiedzią na ekspansję oi! był rozwój hardcore, który, podobnie jak oi! odwołując się do pierwotnej punkowej ekspresji, zdobył jednak większą popularność wśród szeroko pojętej klasy średniej.

Od połowy lat 90. XX w. obserwuje się ponowny wzrost zainteresowania oi!, m.in. powstały nowe grupy grające tę muzykę. Obecni przedstawiciele gatunku to: The Templars, The Wretched Ones, Those Unknown, The Lager Lads, The Unseen, Oxymoron czy Hard Skin.

W Polsce fanów muzyki oi! jednoczą zespoły: Awantura, The Gits, The Analogs, Zbeer, Bulbulators, Ramzes & The Hooligans, Lumpex'75 czy The Junkers. Współcześni sympatycy subkultury często deklarują apolityczność.

Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Oi%21"

skomentuj (0)


Strona główna
lipiec 2006

Radio Offca

poniedziałek, 28 lipca 2008
New Age

Blitz to zespół grający muzykę punk/Oi!. Pochodzą z New Mills w Anglii. Swoje największe sukcesy na angielskich listach przebojów odnosili we wczesnych latach 80.

W skład zespołu wchodzili zarówno punki jak i skini, i mimo, że uznawani byli jako ważny zespół reprezentujący nurt Oi! to sami uznawali się raczej za zespół punkowy, Ich piosenki były śpiewane przez kilka zespołu, między innymi "Someon's Gonna Die"  przez Rancid, "New Age" którą tutaj zobaczycie przez The Oxymoron, a Warriors przez The Distillers i Judge.

I obiecany New Age:

23:29, mdoliwa
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 lipca 2008
Coś mocnego na weekend, Total Chaos - Riot City

O zespole dużo nie napiszę, bo nie znalazłem w Wikipedii, a o tej porze nie chce mi się nawet szukać. Ważne, że  jest klip :)

Przetłumaczę jedynie wstęp ze strony zespołu:

"Prawie 17.