O czym chcesz poczytać na blogach?

Oxnard

[avrillavigne-info] * Twoje źródło informacji o Avril Lavigne - Onet.pl Blog


19 czerwca 2011
135. Info o 5 płycie
Ledwie zdążyliśmy się nacieszyć czwartą płytą Avril, a wokalistka za pośrednictwem
Skype'a podczas wywiadu potwierdziła, że zostanie wydany 5 album i wyjawiła pierwsze
informacje na jego temat !

 

Oto, co Avril powiedziała:

"Mam już 8 piosenek! Pragnę wydać 5 album naprawdę szybko. Obecny album jest bardziej łagodny, następny będzie popowy i ponownie pełen zabawy. Mam już piosenkę, o której wiem, że będzie singlem, muszę ją tylko ponownie nagrać!"

Evi (12:01)
6 KOMENTARZY CZYTAJ/DODAJ

15 czerwca 2011
134. Na jachcie w Oxnard
 .

Poznaj blizniaczki Olsen - bloog.pl

Group:

  
  
 
 
 
  
 
 
 
  


"Ashley Olsen musi mieć ciężki poranek, że potrzebuje aż 2 kubków kawy venti-sized od Starbucks, żeby uruchomić samochód i zebrać siły na dzień.
Drobna aktorka przyjechała rano do Oxnard (obszar Zuma Beach, CA), aby kupić 2 napoje, zmierzyć się z nimi w pojedynkę i odjechać do celu"

 
  
    

 Malutkie skany z Australijskiego magazynu OK, w którym 18 czerwca pojawi się kilkanaście zdjęć i artykuł z pod tematu "Happy 21st Birthday". OK zdradzi nam solowe plany Olsenek na przyszłość i napisze, jak dziewczyny świętowały swoje 21 urodziny, osiągając jednocześnie wiek.

Wakacje w USA

   

   

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (1) Pokaż komentarze do wpisu „Ostatni dzień lenistwa”
  Tagi:
  brak
  Autor(ka):
  mcpear
  Czas publikacji:
  wtorek, 23 sierpnia 2011 05:18

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Ostatni dzień lenistwa”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Ostatni dzień lenistwa” i/lub (1) komentarza
 • poniedziałek, 22 sierpnia 2011
  • Niedziela w Oxnard

   Dziś za nami typowa niedziela w nadmorskim kurorcie..

 • Blog dominik10011

  Do nagrania ścieżki dźwiękowej skatepunkowe zespoły. Zespoły skatepunkowe grały z agresją, kojarzoną z muzyką hardcorową, ale używały przy tym zupełnie innych tematów muzycznych. W czasach gdy powstawał ten gatunek, skatebording był uważany za zjawisko undergroundowe, marginalne (podobnie jak surfing, z którego skateboarding się wywodzi). Ten wizerunek wpływał też na postrzeganie muzyki skatepunkowej przez młodych ludzi jako muzyki wyjątkowej i alternatywnej. Często zespoły skatepunkowe, np. JFA, śpiewały w swoich piosenkach o problemach z policją. Zespoły z "Nardcorowej" sceny, z Oxnard w Kalifornii, takie jak Dr. Know, Agression, Scared Straight, Ill Repute czy NOFX, są kontynuatorami tego gatunku. Legendarny skateboarder z lat 70., Duane Peters, swoją przygodę z skatepunkiem rozpoczął dzięki deskorolce. To on stworzył dwa skatepunkowe zespoły: U.S. Bombs, a później The Hunns (znane też jako Duane Peters and the Hunns). Inne zespoły związane z deskorolką to: Suicidal Tendencies, Minor Threat, Lagwagon, Glue Gun, Millencolin, Pennywise, No Use For A Name i popularny japoński zespół HI-Standard. W promocji tych zespołów ważną rolę odegrał festiwal muzyczny VANS Warped Tour,.