O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Oxford university

Nice Connie @-,-`---

Zeby wyszło, jak trzeba.

niceconnie 2002-06-04 07:49:50
skomentuj (15)


Dzisiaj dzień bez pracy...
...bo idę z Anią na konferencję na ul. Basztową. Co prawda potrwa ona chwilkę, ale kto powiedział, że muszę tam siedzieć do 16? Pójdę sobie do Wydawnictwa Oxford University Press na herbatkę do koleżanek. Pogadamy, pośmiejemy się i będzie fajnie.
A wieczorkiem idziemy z Tironkiem na spacerek po Starym Mieście Krakowie, czyżby znowu czekał nas śliczny, romantyczny wieczór?
KoCie! Cmok!
niceconnie 2002-06-05 08:05:48
skomentuj (13)

Brekekeks 3 2007 - 2008

23
11. Patryk Rusin       1IT           22
12. Kinga Święch      1F             21

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali nagrody książkowe przekazane przez Polanglo, dystrybutora wydawnictwa podręczników do języka angielskiego Oxford University Press.

Ponieważ część książek w dalszym ciągu znajduje się w czytaniu (proszę o ich zwrot po zakończeniu lektury) jedna osoba zamiast książki otrzymała film akcji na DVD.

07:28

Jesteśmy tacy, bo tacy właśnie chcemy być! * - Onet.pl Blog

Nawet nie wiecie, co te dwa prosiaki (SP i KS) mi zrobiły! Otóż pojechały sobie do Warszawy na dni otwarte PW, zabierając swoich nowych ziomków z klasy, a mnie nic nie powiedziały!!! Co za chamidła, jak skończę studiować matematykę na Oxford University to rozpowiem wszystkim ile miały % z próbnej matury!!!                      
PH (19:45)

Praca za granicą

Prawie ćwierć miliona Polaków. Według Jończego może ich być nawet 700 tys. Jeśli chodzi o imigrację w tak krótkim czasie i z jednego kraju, niewątpliwe ta jest największa, z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia - mówił niedawno brytyjskiemu “Timesowi” profesor demografii na Oxford University David Coleman. Według oficjalnych danych w ciągu roku od wejścia Polski do UE do Wielkiej Brytanii przyjechało ich 94 tys. Rok później - już 134 tys. Z sondażu “Gazety Wyborczej” wynika, że zdaniem Polaków młodzi, którzy wyjechali pracować na Zachodzie, powinni wracać do.

Oxford university press

visual-merchandising.blog

Jest visual merchandising??

Według ’’New Oxford Dictionary of English’’(1999, Oxford University Press),  ’’visual merchandising is the activity of promoting the sale of goods, especially by their presentation in retail outlets.’’