O czym chcesz poczytać na blogach?

Owensboro

Jack SparrowZyciorys Johna Deppa

John Christopher Depp II urodzili się Owensboro, w stanie Kentucky, 9 czerwca 1963 roku. Romańskie oznaczenie po jego imieniu (II) oznacza, ze już zawsze zostanie Johnnym, a nie Johnem: "John Depp to mój ojciec," odpowiada aktor dziennikarzom, którzy zastanawiają się w wieku 41 lat chce porzucić owe przezwisko dla bardziej imponujący tytuł. Ale...
czytaj więcej
<> 14/12/2007 17:20:18 [komentarzy 2] Dołącz do bandy piratów...
--------początek lewej kolumny------------>

Tylu piratów przybyło do tawerny 17468
Pirackie lata...

2007
Grudzień
Maj
Marzec
LutyKamraci - piraci

design by Altharis
for Szablony-na-mylog
www.mylog.pl


--------koniec lewej kolumny------------> --------poczatek prawej kolumny------------->

Piracka księga...

wpisz || oglądaj


Coś o mnie...

Yo, ho! Nazywam się Piotrek, mam 12 lat, interesuję się sportem,grami.

Blog piraci13

Anglii, 26 marca 1985 roku. Jej ojcem jest znany aktor Will Knightley. I to dzięki niemu Keira wybrała aktorstwo jako swój zawód. Jej pierwszą rolą, coprawda niedużą była niewielka obsada w filmie telewizyjnym Royal Celebration z 1993. Następne role były coraz większe aż do jednej z głównych w "Piratach z Karaibów". 
                                             JOHNNY DEPP
Urodzony w Owensboro w Kentucky Johnny był typowym małomiasteczkowym chłopcem. W dzieciństwie najbliższą mu osobą był dziadek, który jednak zmarł gdy Johnny miał siedem lat. Wkrótce potem rodzice Johnny'ego - Betty Sue Palmer i John Depp - przeprowadzili się na Florydę, gdzie ojciec objął stanowisko dyrektora prac publicznych. Wkrótce potem przeprowadzili się znowu i nigdy już nie osiedlili się na dobre. Johnny nie mógł pogodzić się ani ze śmiercią dziadka ani z wędrownym stylem życia rodziców. Stawał się coraz bardziej zbuntowany i agresywny. Kiedy miał 15 lat jego rodzice rozwiedli się. Johnny zaczął eksperymentować z narkotykami, opuścił się w nauce, a w.

Kici...Kici...

Łazienek, wielki pokój telewizyjny i saunę. Przed domem zasadził drzewa oliwkowe, sprowadzone specjalnie z Hiszpanii.

Jeszcze kilka lat temu Keanu był dla nastolatek tym, kim jest dla nich obecnie Leonardo DiCaprio. Wierne fanki zmartwi pewnie to, że Keanu nie wygląda teraz najlepiej. Schudł ponad 20 kg i obciął włosy. Podobno cierpi na anoreksję, brukowe gazety rozpisują się na temat AIDS...


InFoRmAcJe są WzIęTe zE sTrOnY --> filmweb.pl
by ja ^^ | dnia 2003-01-13 | 14:49:05 skomentuj (0)


Johnny Depp - Biografia
Johnny Depp urodził się 9 czerwca 1963, w niezbyt przyjaznej dzielnicy USA Owensboro, w stanie Kentucky. Swego dzieciństwa nie wspomina mile. Najbliższą mu osobą był dziadek, który zmarł gdy Johnny miał siedem lat. Małżeństwo jego rodziców Johna Christophera Deppa i Betty Sue Palmer nie było szczęśliwe. Państwo Deppowie przenosili się ciągle z miejsca na miejsce. Kiedy Johnny był jeszcze bardzo młody przeprowadził się z rodziną do Miramar na Florydzie. W wieku 12 lat mama kupiła mu gitarę, która z czasem stała się jego prawdziwą pasją. Gdy Johnny skończył 15 lat jego rodzice rozwiedli się. Zamiast być grzecznym chłopcem, Johnny buntował się, rozrabiał i brał narkotyki.
(...)
W wieku 20 lat Johnny poślubił Lori Allison. Ich związek.

Gwiazdy

78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Notki
Johnny Depp 2007-06-23
Cześć dziś napiszę o Johnnym Deppie (ur. 9 czerwca 1963 w Owensboro w stanie Kentucky, USA), amerykański aktor filmowy. Pochodzi z rodziny.

Piraci z Karaibów , Naruto....

Na szczęście przybywa kom. Norrington, który daje się przekonać Jackowi i Elizabeth, aby popłynąć na Isla da Muerta, by ocalić Willa. Kiedy zadanie zostaje wykonane, skazuje Jacka na powieszenie, jednak Will pomaga mu uciec wraz ze swoją załogą. Po jego ucieczce Will i Elizabeth mogą wreszcie zacząć planować swoje wspólne życie...
Jack Sprrow-krótko o nim 2008-02-11
Jack Sparrow - postać fikcyjna, pirat, bohater filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły oraz jego dwóch kontynuacji - Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka i Piraci z Karaibów: Na krańcu świata. W postać Sparrowa we wszystkich trzech filmach wcielił się Johnny Depp - aktor, urodzony w 9 czerwca 1963r w Owensboro w stanie Kentucky. Jest znany z takich filmów jak "Edward Nożycoręki" czy z "Charlie i fabryka czekolady"

Johnny Depp i my - Onet.pl Blog

więcej zdjęć
Strony z których korzystamy
  •  www.filmweb.pl
  • www.film.onet.pl
  •  http://alljohnnydepp.com/
  • www.film.wp.pl
Johnny Depp
Jest synem Johna Deppa, inżyniera z Owensboro, i Betty Sue Wells, pracującej jako kelnerka. Ma trójkę starszego rodzeństwa –.