O czym chcesz poczytać na blogach?

Owen wilson

Jutro już nikt, a dziś jeszcze my... - Onet.pl Blog

 - Jak tam sobie chcesz… - wzruszył ramionami i otworzył przede mną drzwi, prowadzące do kina.

Podeszliśmy do kasy i kupiliśmy bilety na jakąś  nową komedię z Owenem Wilsonem… uwielbiam grę tego aktora. W „Polowaniu na druhny” był po prostu genialny, a w „ Kowbojach z Szanghaju” to dosłownie przeszedł samego siebie… I te jego usta… Mmm… Takie to tylko całować…

Film się nigdy nie zmienia, ale za każdym razem wydaje się inny, bo my się zmieniamy, dostrzegamy coś innego...

Wysiłku, tak Domagała nadał charakter temu filmowi. To postać Wołodi wybudza widza z letargu w jaki zanurza się przy miłosnej opowieści Krzysztofa i Łucki. I do tego ta twarz, ten uśmiech… Tak jakbym już gdzieś go widziała… No tak! O dzięki Ci społeczności internetowa że istniejesz! Inaczej zastanawiałabym się miesiącami skąd ja mogę kojarzyć to oblicze. Owen Wilson, tylko że młodszy i z prostym nosem. Podobieństwo uderzające, a może to tylko przez te włosy? Tak czy owak miejmy nadzieje, że nasz polski Owen Wilson nie sprzeda się tak jak polski Brad Pitt.

Tagi: dramat obyczajowy
00:25,

Gangsta blog!

Naprawdę lubię czyli:
Maddina

Bjoerna

no i Koffiego

liczę na to że zobaczymy ich w następnym sezonie w niezmienionym składzie

a co do Martina to: Maddin jak ktoś ci będzie podskakiwał, daj mu kopniaka z półobrotuNo jedynym pocieszeniem dla mnie może być oglądanie filmów z moim ulubionym aktorem Owenem Wilsonem. kolejny przystojniak którego bardzo lubię ;)))

ale i tak to marne pocieszenie....

Napewno będę wspominać wspaniałe chwile które przezyłam teraz i 3 lata temu jak byłam na zawodach W Bad Mittendorw na skoczni Kulm. Choć te 3 lata temu były wspanialsze :)
Najbardziej wspominam moment gdy stałam przy kratkach obok niemek które też kibicowały.

Blog FilmyIBajki

O tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy, niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.


Zygzak McQueen: Owen Wilson, Piotr Adamczyk
Wójt Hudson: Paul Newman, Daniel Olbryschki
Sally Carrera: Bonnie Hunt, Dorota Segda
Złomek: Larry The Cable Guy, Witold Pyrkosz

Kasia Wolanin

Wyróżnień, czas przejść do sedna.

 

Woody Allen: O północy w Paryżu [Zobacz trailer]

Woody Allen po raz pierwszy od lat 90. wraca do takiej formy, by rozważać jego kandydaturę do rocznego podsumowania. Potrzebny był do tego Paryż ze swoim cudownym, przedwojennym klimatem oraz niesamowite, inteligenckie dowcipy i nawet Owenowi Wilsonowi można wybaczyć, że tak nieudolnie naśladuje Allena z czasów jego młodości.

 

Sean Durkin: Martha Marcy May Marlene [Zobacz trailer]

Subtelny, acz niesamowicie sugestywny wgląd w uszkodzoną psychikę młodej dziewczyny, która po funkcjonowaniu w zamkniętej, sekciarskiej społeczności wraca na łono rodziny i.