WCHODŹCIE NA WWW.FUTBOL24.DL.PL - bloog.pl

- Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Massimo Ambrosini - Kaka, Clarence Seedorf (85 Yoann Gourcuff) - Alberto Gilardino (71 Filippo Inzaghi)

Bayern: Michael Rensing - Willy Sagnol (68 Christian Lell), Lucio, Daniel van Buyten, Philipp Lahm - Hasan Salihamidzic, Andreas Ottl, Owen Hargreaves, Bastian Schweinsteiger - Roy Makaay (86 Roque Santa Cruz), Lukas Podolski (68 Claudio Pizarro).

Chelsea Londyn - CF Valencia 1:1 (0:1)

Gospodarze ruszyli od początku do ataku. W 11 minucie, Salomon Kalo trafił w poprzeczkę..

I'm pAVoN..tHe mAsteR oF bYtHOst sQAd=D

Super!!! Szkoda, że jush niebede chodził do jedej klasy z tymi osobami ;(
_____________________________________________________
No i oczywiście chciałbym opisać wczorajszy ćwierćfinał Anglia-Portugalia.
Może tak:
1 min: Rozpoczęcie meczu
3 min: Owen wreszcie sie przełamał
27 min: Dramat! Rooney schodzi
83 min: Piękna główka! Postiga
90 min: Koniec. Dogrywka.
105 min: Koniec pierwszej połowy dogrywki
110 min: Chytry strzał Rui Costy.
115 min: Lampard Bogiem!!!
120 min: Koniec! 2:2. Rzuty karne!
RZUTY KARNE:
1.BECKHAM (niestrzela) 1.DECO (strzela)
2.OWEN (strzela) 2.SAMBROSA (strzela)
3.LAMPARD (strzela) 3.RUI COSTA (niestrzela)
4.TERRY (stzrela) 4.C.RONALDO (strzela)
5.HARGREAVES (strzela) 5.MANICHE (strzela)
6.A.COLE (strzela) 6.POSTIGA (strzela)
7.VASEL (niestrzela) 7.PICARDO (strzela)
NO I RICARDO BOHATEREM MECZU!!!!! A PRZECIEŻ KIBICE PORTUGALSCY DOMAGALI SIE V.BAII W BRAMCE! OK KOŃCZE!
skomentuj (1)

.

Fulham Polska

Za bramki spoczywa na barkach Rooneya, który będąc znakomitym piłkarzem, nie potrafi jednak jej sprostać. Ponadto z konfrontacji na Craven Cottage wyłączonych była cała rzesza kontuzjowanych piłkarzy Sir Alexa Fergusona: Vidić, Ferdinand, Giggs, O’shea, Hargreaves, Neville, Van der Sar i Evans. Dla tego też szkocki trener zdecydował się zagrać ustawieniem 3-5-2, z Fletcherem, Carrickiem i młokosem De Laetem jako stoperami oraz zawieszonym między obroną a pomocą Evrą. W pomocy zagrał młodziutki Gibson, a w ataku znalazło.

Pierwszej połowy nic wielkiego się nie działo, The Red Devils nieporadnie próbowali przejąć kontrolę nad grą. Scholesowi zdarzyło się kilka dodatkowych głupich strat, a Rooney widząc nieporadność swoich kolegów, próbował schodzić po piłkę do środka pola. Obecności Owena nie stwierdzono. Wkrótce zabrzmiał ostatni gwizdek w pierwszej połowie, a na tablicy świetlnej widniał niezwykle pocieszny dla oka kibica Fulham widok: 1-0.

Druga połowa. Słowo którego powinniśmy się chyba bać, mając na uwadze.