O czym chcesz poczytać na blogach?

Oval

Futbolin

Takie tuzy jak weterani Ricky Ponting i Michael Hussey należy spodziewać się kłopotów. Lunch gospodarzom smakować musiał średnio, gdyż schodzili na niego przy stanie 171/2. Po przerwie było coraz bardziej nerwowo. Najlepiej oddawała to sytuacja, w której Paul Colingwood upuścił łatwą piłkę (pierwsza w 53 overze). W efekcie tego błędu Ponting, zamiast zasiąść na trybunach, coraz pewniej zdobywał kolejne punkty... Gdy na tablicy wyników pojawił się zapis 212/2, na londyńskim Kennington Oval nie rozbierzmiawały już tak donośne przed południem śpiewy. Publiczność niemal w milczeniu obserwowała popisy obu niezniszczalnych batsmanów. Ktoś musiał przerwać tę passę. Krykiecista najwyższej próby.

Do ostatniego w karierze test meczu Andrew Flintoff przystąpił z kontuzją kolana. Oczywiście oficjalnie był zdrów, ale każdy z obserwujących mecz widział wyraźnie, że Freddie wręcz utykał. Potwierdzały to także wyjątkowo przeciętne rezultaty jego poczynań, zarówno w roli batsmana, jak i bowlera. Jednak Flintoff to.

Blog kibica w kapciach ;) - Onet.pl Blog

Bez medalu. Zaimponowali dwaj pierwsi. Dario Cologna nie dał nikomu szans, zdystansował rywali bardziej, niż Szwedka Kalla, jedynie Włoch Piller Cortrer potrafił zbliżyć się do Szwajcara na bliżej niż 30 sekund. Brąz dla Bauera z Czech, a więc, pomijając występ Northuga, faworyci nie zawiedli, tym bardziej, że w czołówce zameldowali się też Szwed Hellner i Włoch di Centa. Występ Macieja Kreczmera skwituję minutą ciszy. Porażka z Anglikiem czy reprezentantem Andorry to ... (i tu proszę sobie dopisać odpowiednie epitety).

Niespodziankami sypnęło w Richmond Oval. Wprawdzie o obu Japończykach pisałem, jako o ewentualnych kandydatach do medalu, o tyle Koreańczyk Tae-Bum Mo jeszcze przed Igrzyskami był w cieniu swoich dwóch rodaków. Młodszy Lee tuż za podium, starszy - dopiero piętnasty. Klęska! Zawiódł też Fin Poutala, zwłaszcza w drugim biegu. Wydawało się, że od złota dzieli go niewiele, a podium jest pewne - Fin wolał się jednak wygłupiać, zamiast skoncentrować na jednym, jedynym starcie dzielącym go od sportowej nieśmiertelności jaką jest tytuł olimpionika. Nie dali rady gospodarze, choć i tak jestem pełen.

tawerna karolci

Są dodatkowo nawilżone inne wyposażone w wysustki wzbogacające doznania. Mają tez różne kolory, a nawet smaki.

ZALETY Są niedrogie, nie oddziałują na cały organizm, chronią dodatkowo przed chorobami przenoszonymi drogą płciową ( także przed HIV).
WADYZakładania prezerwatywy trzeba się nauczyć, bywa, że lateks uczula, prezerwatyw nie mogą używać panowie, którzy cierpią na zaburzenia wzwodu
Globulki
Środki te zawierają zwykle nonoxynol. Obezwładnia on plemniki, ale nie uszkadza materiału genetycznego. Globulkę, np. Patentex Oval, Kolpotex Oval, Preventex, wkłada się jak najgłębiej do pochwy na 10-15 minut przed stosunkiem. Musi się ona rozpuścić i utworzyć nieprzenikalną dla plemników barierę. Po rozpuszczeniu działa przez ok. godzinę.
Kremy
Plemnikobójcze - krem lub piankę, np. Delfen, wprowadza się głęboko do pochwy za pomocą aplikatora dołączonego do opakowania. Należy to robić przed każdym stosunkiem. Działanie środka zaczyna się natychmiast.

ZALETY Działają również bakteriobójczo oraz antywirusowo, dodatkowo nawilżają pochwę, a.

Dream Nails Studio Stylizacji Paznokci - Onet.pl Blog


Frez do ściągania masy złoty

40 zł

Frez karbidowy do ściągania masy srebrny

60 zł

Frezarka(na zamówienie)


Lampy UV, żarówki  


Żarówka UV 9 W

20 zł

Pochlaniacz na 1 wiatrak

180 zł (na zamówienie)

Lampa UV 4x9 W

180 zł (na zamówienie)  

   


Pędzle


Pędzel do żelu płaski kompakt #6

75 zł

Pędzel do akrylu oval kompakt #8

140 zł

apsara blog

i warga mnie piecze, oparzyłam się. no proszę zażywanie narkotyków może być faktycznie niebezpieczne

niemcy przegrywają polskie płyty bo:
niemiec1: teraz się bedziemy snobować: polskie płyty, polscy pisarze, polski alkohol. wiesz, tacy mężczyźni z ciekawymi zainteresowaniami
niemiec2: i będziemy na to podrywać laski
polska jest trendi ?!?

coraz częśniej łapię się na tym że gubię własne myśli.
chcę iść do ciemni.

2003-09-10 18:30:19 skomentuj (2)

-april remix- yoshihiro hanno by oval
aps była dziś u dermatologa. pani dermatolog jest kobietą około sześćdziesiątki, sympatyczną ale jak to dermatolog przewrażliwioną na punkcie skóry.
aps ma tatuaż, przyznaję dość duży.
pani dermatolog o mało co nie dostała zawału serca, jak to sama określiła. /wykonała dwa gwałtowne kroki w tył po czym oparła się o ścianę z widocznym na twarzy przerażeniem/. spytała:
-czyś ty dziecko zwariowała?
-nie- odpowiedziała aps zgodnie z prawdą
spowodowało to długi wykład na temat okropności estetyki wszelkich tatuaży,.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Na koncerty Q+PR:
7 koncertów w 70/85% wyprzedane,
Większość w 50/70% ale szybko się sprzedają,
a najbardziej opornie idą Miami, JAcsonville, NY, ST Paul.

2006-02-25 17:37:57, skomentuj (0)


Holenderska orkiestra robi nastrój

Nareszcie zawody olimpijskie w łyżwiarstwie szybkim przebiegają jak należy - przy akompaniamencie holenderskiej orkiestry dętej o rozrywkowej nazwie "Małe piwo" (Kleintje Pils)
Kleintje Pils, 11-osobowa orkiestra holenderskich amatorów, dla których to siódme igrzyska, mogła się zjawić w hali Lingotto Oval, po osiągnięciu porozumienia z włoskimi organizatorami w sprawie zakwaterowania i wyżywienia.

Holendrzy towarzyszą regularnie zawodom w łyżwiarstwie szybkim i innym, bawiąc publiczność przed startem do wyścigów i w przerwach przeznaczonych na gładzenie toru.

Ubrani w pomarańczowe stroje grają klasyczne przeboje, na przykład "Tulipany z Amsterdamu". Mają też w repertuarze inne melodie, choćby wesołą wersję "Proud Mary", Ike'a i Tiny Turner, a publiczność stawiają na nogi przebojem grupy Queen - "We Will Rock You". By zrobić.