O czym chcesz poczytać na blogach?

Outsourcing

Różne rzeczy o biznesie - Biznes - bloog.pl

Aby dokumentowały nie tylko samo miejsce wypadku ale również przyczyny jego powstania. Warto zastanowić się także nad czymś innym.

Obsługa firmy w kwestii bezpieczeństwa pracy wiąże się z wykonywaniem wielu obowiązków. Jednym z aspektów tego zagadnienia jest opracowywanie instrukcji bhp. Instrukcje takie są wymagane praktycznie na każdym stanowisku pracy. Warto to zadanie powierzyć profesjonalnej firmie. Natomiast z innej strony na to patrząc.

Na dziś koniec! Idę odpocząć.obsługa bhp - też dobry obsługa bhp - tekst jest OK obsługa bhp - też dobry obsługa bhp - to całkiem niezłe


Podziel się:
Tagi: bhp, obsługa bhp, outsourcing bhp
Trackback: http://bloog.pl/id,330882894,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Outsourcing BHP

sobota, 25 lutego 2012 10:07
Korzystając z czasu wolnego chciałbym zaktualizować swojego bloga. Tym razem chcę napisać na temat Outsourcing bhp. Outsourcing BHP

Aby sporządzić prawidłową dokumentację.

Agata-nogaj - bloog.pl

Chcą porozmawiać, potrzebują stałej opieki lekarskiej. Opiekunka osób starszych może im to zapewnić.

Podziel się:
Tagi: opiekunka osób starszych
Trackback: http://bloog.pl/id,330402193,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Outsourcing

sobota, 17 września 2011 17:05
Pojęcie outsourcing warszawa nie jest wcale takie skomplikowane jakby się mogło wydawać z nazwy. Właściwie outsourcing warszawa poraz pierwszy zaczął się pojawiać w motoryzacji. Głownie chodziło o to, że jeśli firma nie jest wstanie wyprodukować jakiejś części to zleca to komuś innego. Jeśli obok jest firma robiąca tłumiki to warto iść z nią na współpracę i nie tracić czasu na poznawanie technologii powstania tłumików. Na to trzeba dużo czasu i pieniędzy, a nikogo nie stać na takie wydatki.
Dlatego usługa outsourcingowa warszawa stała się tak bardzo popularna. Dzisiaj można znaleźć outsourcing w warszawie i nie zawsze dotyczy on motoryzacji. Może tez być zastosowany w biurze czy fabryce z napojami. Jedni robią butelki, a inni.

ISOF - Oprogramowanie dla nowoczesnej firmy

31 sierpnia 2006
HEUTHES w TELEINFO 500
 W opublikowanym rankingu branży teleinformatycznej TELEINFO 500, obejmującym dane finansowe za 2005 rok, firma HEUTHES po raz pierwszy została ujęta aż w 6 kategoriach zajmując:
  • 9 miejsce wśród 18 producentów oprogramowania finansowo-księgowego,
  • 10 miejsce wśród 15 dostawców systemów CRM,
  • 35 miejsce wśród 100 krajowych producentów oprogramowania,
  • 50 miejsce wśród 100 największych dostawców rozwiązań informatycznych dla banków i instytucji finansowych,
  • 80 miejsce wśród 90 największych firm informatycznych realizujących usługi outsourcingowe,
  • 327 miejsce wśród 600 największych polskich firm informatycznych.

Tak dobre wyniki w zestawieniach były możliwe dzięki znacznemu wzrostowi zapotrzebowania banków na systemy pracujące w technologii CLIENT-WEB-SERVER, wzrostowi sprzedaży systemów GRYFCARD i MULTICENTAUR oraz systemu do obsługi firm ISOF oferowanego w trybie outsourcingu.

Raport TELEINFO 500 przedstawia strukturę polskiego rynku IT w 2005 r. Zawiera zestawienia i analizy rynku IT oparte na danych dostarczonych przez firmy zamieszczone w rankingach. Według raportu polski rynek informatyczny miał w 2005 r. wartość 17 mld zł, co oznacza 10% wzrost w stosunku do roku poprzedniego.

Artykuły o biznesie - bloog.plWarto wspomnieć o tym, że okresowe szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy kończy się dla pracownika egzaminem z zakresu informacji objętej szkoleniem. Po zdaniu takiego egzaminu nasz pracownik otrzymuje zaświadczenie, którego kopię przechowuje ośrodek BHP. Natomiast z innej strony na to patrząc.

Czy jako manager firmy opłaci się narażać się na stres i ryzyko związane z obsługą bhp w swojej firmie? Myślę, że nie warto - bo nawet jeśli nie popełnisz kosztownych błędów to zużywasz mnóstwo swojego czasu. Bardziej będzie się opłacało więcej popracować nad rozwojem firmy a bhp oraz księgowość przekazać do firmy zewnętrznej. To jest właśnie dobrodziejstwo outsourcingu. Warto zastanowić się także nad czymś innym.

Być może kwestia szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy kojarzy się z czymś dość czasochłonnym. W końcu trzeba wysłać pracowników do ośrodka szkoleniowego żeby odbyli to szkolenie, trzeba oczywiście zapłacić za odbycie kursu. Dodatkowy kosztem jest dojazd i stracony czas pracowników. A co jeśli można by zrobić szkolenie w firmie? To jest możliwe. Podobnie wygląda kwestia sprawy, którą zaraz poruszę.

Na dziś koniec! Idę odpocząć.Szkolenia bhp - to całkiem niezłe Na temat Szkolenia bhpto też niezłe źródło Więcej informacji także tutaj 

Informatyzacja Ochrony Zdrowia - Onet.pl Blog

Bezpieczeństwo kosztuje

Wdrożenie systemu teleinformatycznego obsługującego elektroniczną dokumentację medyczną to nie tylko zakup programu informatycznego. To również konieczność zapewnienia odpowiednich warunków gwarantujących odpowiedni poziom bezpieczeństwa archiwizowania danych medycznych (całodobowy monitoring, systemy antywłamaniowe, systemy elektronicznego nadzoru, systemy zabezpieczeń fizycznych). Dla średniej wielkości szpitala powiatowego to wydatek rzędu ok. 1 mln zł. Dlatego najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla praktyk lekarskich oraz praktyk pielęgniarek i położnych wydaje się być outsourcing.

Zdalne telearchiwum

Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele firm i instytucji świadczących usługi zdalnego przetwarzania i archiwizowania danych. W ramach takich usług lekarz może uzyskać stały, autoryzowany dostęp on-line do danych medycznych swoich pacjentów, niezależnie od miejsca świadczenia usługi (np. podczas wizyty w domu pacjenta). Dane medyczne, archiwizowane w zdalnym telearchiwum, utrzymywane są zwykle na więcej niż jednym komputerze, co pozwala automatycznie odtworzyć dane w przypadku awarii dysku czy serwera.