O czym chcesz poczytać na blogach?

Outsiders

Blog Miloscfilmowa

Przedstawieniu "The Wonderful Wizard of Oz" (Czrnoksiężnik z krainy Oz) i późniejszych: "To Kill a Mockingbird", "Annie", "Cinderella" (Kopciuszek) oraz w "Gypsy: A Musical Fable". Gdy miała trzynaście lat wraz z rodziną przeprowadziła się do New Jersey.

Mając piętnaście lat zadebiutowała na dużym ekranie, grając w filmie Thinner. Później można było ją zobaczyć w operze mydlanej telewizji CBS, Guiding Light. Wystąpiła również w musicaluNowego Jorku, gdzie mieszkała, do Los Angeles. Tam rozpoczęła grę w sztuce teatralnej "The Outsiders", a także wystąpiła gościnnie w produkcjach: "Off Centre", "Charmed" (Czarodziejki), "Felicity", "Maybe It's Me" i "The Guardian". Bethany mając dwadzieścia dwa lata rozpoczęła pracę przy kręceniu serialu telewizji WB (The Warner Bros. Television Network), "One Tree Hill". Wciąż w nim występuje, jako Haley James Scott - przyjaciółka Lucasa Scotta oraz żona Nathana Scotta. W międzyczasie zagrała także w swoim drugim filmie "Bring It On Again". "

 Życie osobiste:

go away !! - Onet.pl Blog

Za kilka dni :)

[na wsi z kurami] :)
boogie (08:28)
wyraź się.

07 March 2008
Dani California


Bejbe - mów mi MC.

Śmiech, śmiech - dużo uśmiechu. Zdziwienie, zaskoczenie, naśmiewanie - tak wyglądał dziś mój dzień. Cóż dziwnego w tym, że przyjdę do szkoły ubrana jak amerykański "white nigga" ? Było ciekawie a i 6 się posypały. Oby tak częściej :)

Mów do mnie szeptem...
[red jacket] :)
boogie (23:11)
wyraź się.

05 March 2008
Outsiders

rodzinny.blog

Mi tydzień niecały do wyjazdu.
Doczekać się nie moge, ze względu na mego Księcia:} i będzie och ach.


właśnie bawiłam się w zmienianie kulki w kolczyku w brodzie. i co? i cholera 15 minut z głowy bo to cholerstwo małe i ślizga się w paluszkach hihihi.

a co u Was? Ci którzy ferie mają? /mieli? jakieś plany?:}

skomentuj (15)

yyy, lg pisze, joł 2007-02-18 09:59:04

hmm.. nie jestem dobry w składaniu życzeń, ale..

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WERKA! :***

sto lat, dużo spełnionych marzeń, seksu, zdrowia, seksu, szczęścia, seksu, pomyślności, seksu, słodyczy, seksu. no i seksu!


i seksu też, no.

:')

:*

skomentuj (8)

Dla Lycka 2007-02-28 15:31:25

krótko zwięźle i na temat - STO LAT i tak dalej!

Pamiętamy, życzenia skladamy, wpoliczek cmokamy...

no :')

PS polecam życzenia sprawdzić na outsiders.pl :D

Raz jeszcze wsystkiego naj *przytul przytul przytul*

skomentuj (10)
Strona główna
luty 2007

Everybody has a different way to view the world...

– każde lepsze od następnego. Akceptuję absolutnie wszystko, co stworzą, i nawet nie potrafię wyjaśnić ich fenomenu. Każdy z ich utworów jest przebojowy i czuć w nim alternatywę, cień prawdziwego rockandrolla – nieważne, czy ma rockowy pazur rodem z You could have it so much better, czy jest nacechowany electro jak piosenki z Tonight, czy też brzmi bardziej akustycznie. Każdy jest zwyczajny, nierewolucyjny, ale z drugiej strony ma w sobie coś, co czyni go szczególnym – albo żywiołowość i niesamowitą energię (Ulysses, Can't stop feeling, Take me out) albo specyficzną nutkę retro (L. Wells, Katherine kiss me), albo melancholię (Walk away, Auf achse, Twilight omens), albo urok i słodycz (Eleanor put your boots on, Fade together), albo trudną do sprecyzowania specyficzność (Outsiders). I, co chyba najważniejsze, charyzmatyczni.