O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Otis

mulatto - Onet.pl Blog

Wypowiedz się.
bez przyszłości 26
Magda! jadę do szpitala, młody jest na chirurgii cały połamany, rozpoznał go kolega z którym razem pracuję na tym samym oddziale - powiedział w przelocie Otis wybiegając z domu do samochodu.
- Otis poczekaj! jadę z tobą!
- No to wskakuj!
Jechali z taką zawrotną prędkością, że to cud iż nie spowodowali żadnego wypadku i nie zatrzymała ich policja. W szpitalu szybko odnaleźli oddział i salę w której leżał młódy. Był w tragicznym stanie. Magda wycofała się na korytarz gdy zobaczyła Natanaela, tak strasznie wyglądał że aż się rozpłakała.
- Panie doktorze, jestem ojcem tego chłopaka, powiadomiono nas telefonicznie, że tu jest. Co się stało? dlaczego on tak wygląda?
- Otis, słuchaj. Nie będę.

. - Onet.pl Blog

Zostawiłem rzeczy na biurku, wziąłem klucze oraz dziennik i wyszedłem, zamykając klasę za sobą. Przeszedłem kilka kroków, gdy nagle ktoś wpadł na mnie z impetem. 
-Kurwa mać- wyrwało się zarówno mi, jak i osobie, która na mnie wpadła. Podniosłem głowę.
-Strasznie przepraszam!- wysapała nowa nauczycielka historii sztuki.- Naprawdę nie chciałam! 
-Nic się nie stało- uśmiechnąłem się do niej lekko.- Pomogę ci zebrać rzeczy.


Otis (23:05)

...Świat Belmondo...

Coraz większy prestiż, a przez wielu uważany jest za najlepszą imprezę plenerową w Polsce.

Subiektywna receznja sobotnich wykonawców w/g Bartka:
Shau Pau(Polska). Duet 2 akustycznych gitar, w tym gitara DOBRO o charakterystycznym brzmieniu. Surowy gitarowy blues rodem z delty Missisipi czyli korzenie bluesa. Tylko dla prawdziwych, ortodosyjnych miłosników bluesa.
Blues Company(Niemcy). Wielosobowy skład m.in. z klawiszami, saksofonem i trąbką. Neo swing z odrobina niemieckiego nalotu. Nie wybitne, ale mile dla ucha i porywajace do zabawy pod sceną.
Otis Grand z zespołem (Anglia). Chyba największa gwiazda XII Olsztyńskich Nocy Bluesowych. Gitarzysta bluesowy z krwi i kości. Pokaz prawdziwej wirtuozerii gry na gitarze. 60% radosnego swingu, 40% spokojnego gitarowego bluesa bluesa. Spora grupa ludzi pod sceną, swietna zabawa, widać że pan Otis Grand odczuwa przyjemność z grania w Olsztynie. Pod koniec występu zhcodzi z gitara pomiedzy publiczność... widzę go z bliska...stoje od niego doslownie 1,5 metra...wygląda jakby wpadł w trans...gra jakby był w bluesowym amoku...niesamowite wrażenie. Wraca na scenę. Na ostatnie.

dolina17.blog.pl

Składa 17 ODHek Dolina wszystkim harcerzom i harcerkom :).
17 ODHek Dolina 2005-02-22 15:11:07 skomentuj (0)


DMB i urodziny Doliny
W DMB prawie cała nasza drużyna poszła do szkoły w mundurze. O godzinie 15.30 była zbiórka pod Ratuszem. Przyszły: Amika, Badis, Nina, Eta, Gacia, Wrona, Sarna, Owca i Patrycja. Amika podzieliła nas na patrole i przydzieliła osoby, do których miałyśmy zanieść kartki z okazji DMB. Skład patroli:
1. Gacia i Eta - Kiane
2. Wrona i Patrycja - Szarotka, Czajka, Miecio
3. Owca i Sarna - Otis.
Miałyśmy czas do 17.10. Gacia i Eta poszły, a patrol 2 i 3 pojechał na Jaroty (co zajęło 0,5 godziny :/). Kartki dotarły tylko do Czajki, Szarotki i Kiane, bo nikt nie wiedział dokładnie, gdzie mieszka Otis. Dwa ostatnie patrole nie miały jak dojechać pod Ratusz na czas, gdyż autobus był 17.24. Zadzwoniłyśmy do Badis i spytałyśmy się, co mamy robić. Kazała nam jechać prosto do domu. Zbiórka się skończyła.

I jeszcze coś ważnego: 22 II 2004 powstała nasza drużyna i co roku w ten dzień obchodzi urodziny :D.
17 ODHek Dolina.

dzwiekplusobraz | Pożeramy teledyski

Na pewno muzyka z The Suburbs. Za samą ambicję i próbę popchnięcia granic klipu do przodu, za przywrócenie sztuki teledysku do prasy i internetowych dyskusji – pokłony. Nie da się też przewidzieć, czy wizja wojsk patrolujących małe amerykańskie miasteczka nie okaże się kiedyś (w niedługim czasie?) prorocza.

Tymczasem fani ciekawostek i ról cameo mogą wypatrywanie muzyków AF, którzy przez chwilę migają w klipie.

 

Jay-Z & Kanye West – Otis (2011)

Przy takich nazwiskach wszystko musi być wielkie, i tak jak kapiąca złotem i bogactwem jest ich wspólna płyta, tak i teledysk do Otisa operuje wyłącznie wielkimi rekwizytami. Na początek dostajemy brutalnie odpimpowanego Maybacha, którym później główni bohaterowie rozbijają się z towarzyszeniem czterech dziewcząt na tle gigantycznej amerykańskiej flagi. Zabawa jest tak wielka, że aż iskrzy, fajerwerki strzelają wysoko w niebo, a Jay i Kanye prezentują najszersze uśmiechy od naprawdę dawna. Bez.

.:Prison Break:. *|Skazany na Śmierć|* - Onet.pl Blog


2007
 Grudzień
 Listopad
 Październik
Napisy do odcinków
1x01 Pilot
1x02 Allen
1x03 Cell Test
1x04 Cute Poison
1x05 English, Fitz or Percy
1x06 Riots, Drills and the Devil part 1
1x07 Riots, Drills and the Devil part 2
1x08 The Old Head
1x09 Tweener
1x10 Sleight of Hand
1x11 And Then There Where 7
1x12 Odd Man Out
1x13 End of the Tunnel
1x14 The Rat
1x15 By the Skin and the Teeth
1x16 Brother's Kepper
1x17 J-Cat
1x18 Bluff
1x19 The Key
1x20 Tonight
1x21 Go
1x22 Flight
2x01 Manhunt
2x02 Otis
2x03 Scan
2x04 First Down
2x05 Map 1213
2x06.

"Mój piesek - serduszko u moich stóp" - Dogglas.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

I to też tyle... Właściwie to czytam 'Zaćmienie' Stephene Meyer. Trochę nudne, no ale Edward to już coś. Tak po za tym to tylko tyle, że jutro jadę do teatru no i koniec. Kropencja.

(c) Kopiujesz? Powiadom i daj credits'a!

»«»«»«»«»«»«»«»«»«

Reklamek dziś będzie kilka, gdyż chciałabym wstawić avki kilku super-blogów, które naprawdę warto odwiedzić! Polecam serdecznie wszystkim fanom psiaków! Otóż:

Dog-Chow.blog.onet.pl
Pamiętnik wesołego psiaka Otisa oraz porady dla psiaków w jednym! Polecam. :**
  
Cute-York.blog.onet.pl
Cały dla psów! Nie tylko yorków ;P. Nie ma czegoś czego tam nie znajdziecie! Zapraszam! :**
Co do notki to już prawie wszystko.
Thank's for:
»Emilliane
»Conny

Całuski for:
»Conny&Oscar
»Sharkane
»Tina
»Ancik&Otis
»Westagle
»Sonrisa
»Shoko

»«»«»«»«»«»«»«»«»«

Laureen
19 II 2009
14:04

Otis redding

nasz wyimaginowany świat - Onet.pl Blog

Jak dowodzą źródła debiutancki album Shinedown zatytułowany „Leave A Whisper”, przychylił ku sobie całą rangę klasyki rocka, min: Skynyrd, Led Zeppelin, Otis Redding i Tool.Przerabiają wszystkie dźwięki przez swoje unikalne, muzyczne perspektywy. Wynikiem tego jest prawdziwa, muzyczna uczta.
Takie piosenki jak mocny pierwszy singiel: „Fly From The Inside”, budzący emocje: „No.

. - bloog.pl

U2  
21  
Otis Redding  
20  
Bo Diddley .