O czym chcesz poczytać na blogach?

Otep

WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO OSÓB I WYDARZEŃ JEST CAŁKOWICIE PRZYPADKOWE

miłości nieodwzajemnionej

kwiatów zwiędłych wspominających
zapach

nienawiści na pokaz

telefonu głuchego jak piosenka
niemuzyczna na życzenie

smutku dla pocieszania

listu niedokończonego z braku
czasu ochoty uczucia umiejętności

współczucia
na odwal się...
amen, mój przyjacielu.
%


Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe.
menellica 2005-01-21 12:05:16
skomentuj (0)
OTEP - Battle Ready
KUAN!!
I. simple souls overload as i explode data banks cuz the earth & space gave birth to this paleface supreme -- linguistic -- mental machine your brain cells swell - the intellects extreme fire fills my veins as eye proclaim my resistance to the mind-swapping parasites that feed off my existence as eye -- skin the burn to relearn the royal plan somewhere out beyond the edges in the depths of spirit land its authentic, apocalyptic destroyer damaging challengers -- resurrection, disorder a monument of crisis - eye strikes this - your dead.

Architektura wnętrzaPro - pozycje 2010-02-01 12:50:18

  
Dominik - lat 5
nadpobudliwy przedszkolak;
lubi ganiac Lumpka i pływac synchronicznie ze swoim cieniem
ulubiony utwór muzyczny: "special pets" grupy Otep

Lumpek - lat 8/12
kot płci żeńskiej, zamieszkały w lumpenproletariackiej dzielnicy Łodzi: Bałuty
lubi byc ganiana przez Dominika oraz uciekac na klatkę schodową do zaprzyjaźnionego kota Ramzesa

skomentuj (1)

Память 2010-02-02 17:33:26

  
  

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

„Fish Out Of Water” oraz „A New Game” no i oczywiście „Dull Boy” w całości. Także przeglądający moją stronę jako pierwsi w Polsce mogą się choć trochę zaznajomić z nowym materiałem zespołu.

No dobra koniec chwalenia się przejdźmy do płyty. Producentem jest Dave Fortman, który współpracował min. z Evanescence przy „The Open Door”, SlipKnoT „All Hope Is Gone” jak i również z zespołami Simple Plan i Otep. W sumie strach przed tym, że producent płyty MuDvAyNe to ten sam człowiek który pracował z SlipKnoT przy ostatnim albumie nie znaczy że od razu zrąbie robote tak jak mam to miejsce przy „All Hope Is Gone”. Same sample zdają się potwierdzać, że album na pewno mdły nie będzie. Ale jest jedna kwestia która jednak pozwala mieć obawy, mianowicie wypowiedź Fortmana na temat nowej płyty:

Pussycat Dolls - Onet.pl Blog

& Republic's 5 Year Anniversary Blowout z 14 lipca:
 
 
   
 
 
Na wszytskich zdjeciach Nicole wyglądała slicznie(jak zawsze)

Chce wam powiedziec ze wyjeżdzam na wakacje do Chorawcji i nie będzie mnie około dwóch tygodni  no i nie bede pisac przez ten czas notek. A wyjeżdzam we worek 24 lipca. Ale obiecuje ze jak przyjade od razu napisze nowa notke z newsami! 

Kończe papa         
 

Nicola-Marysia (15:35)
I nagrywania piosenek. Wow.....normalne życie.Niezapomniałam tego co czułam. Ale ja ide spac, wstaje, wychodze zpsem, apotem dokańczam pisanie mojego pamiętnika.......Wybieram się nakilkawystępów wkrótce. W rodzaju James Morrison i mojej nowejznalezionejmiłości........"Otep." Do wszystkich kochających muzyke,znalazłemmiłośc w heavy metalowej muzyce z czymś dopowiedzenia.....sprawdź to.Widziałam jej występ i poczułam miłośc. Onajest prawdziwą wizjonerką.Rozmawiałam z nią, i uważam, że jest superkoleżanką ze szkoły. Takiunikalny "gem" w.