O czym chcesz poczytać na blogach?

Ostr

OSTR-MC - bloog.pl

DZIEKI ZA WSZYSTKO!!!!
Pozdro dla wszystkich!!!


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2158953,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

No i pięknie!!!!!!

środa, 25 kwietnia 2007 21:16
Ojj dawno nie pisalem:D Zajety bylem troche.Ale duzo sie dzialo:D OSTR dostał za "Hollyłódz" złota płyte  to juz jest ukoronowanie jego twórczosci Mam nadzieje ze Hollyłodz bedzie plyta hiphop 2007 roku. PZDR

 DZIEKI WWW.HIP-HOP.PL ZA FOTE OSTREGO

.........::::Można Kogoś Kochać Trzeba Tylko Tego Chcieć Z Całego Serca::::.....

Nie potrafię sobie poradzić z tym ,że Ciebie nie ma obok mnie.Wiem,że moje poszukiwanie Ciebie jest nie kończącą się pogonią.Pragnełam Ciebie i tylko Ciebie,a teraz,gdy odszedłeś nikogo już nie pragnę...Wiesz w świecie,który rzdko rozumiem,wieją wiatry przeznaczenia.Zrywają się wtedy,kiedy tego najmniej oczekujemy.Czasami szarpią mnie ze wściekłościa huraganu,a czasami owiewają lekko moje pokiczki...nie można lekceważyć ich istnienia.Wiesz ukochany to,co się wydarzyło i rozłączyło nas było spowodoane tym wiatrem,który się zerwał i wiał bardzo silnie.Jak ostrożny wędrowiec próbowałam się przed nim ochronić i co się stało...straciłam duszę....byłam głupia lekceważąc swoje przeznaczenie.Zrozum,żę nawet głupcy mają uczucia...przykro mi.Wiem już teraz,że jesteś dla mnie najważniejśzy na świecie.Wiem,że daleko mi do doskonałości...zdaję sobie sprawę z tego,że w ciągu ostatnich miesięcy popełniłam wiecej błędów niż w całym swoim życiu.Przede wszystkim myliłam się,gdy zaprzeczałam prawdzie znanej memu sercu.Nie mogę już żyć bez ciebie.Myślę o Tobie przy każdym wschodzie i zachodzie słońca.Tak.

eber blog

Pisze o chamstwie wykladowcow. Coz,
rzeczywiscie wiele rzeczy jest w tym zakresie do
naprawienia, jednak dostrzezmy takze druga strone medalu.
Zgadzam sie z profesorem, ktory pisal, ze na studia
przychodzi coraz wiecej miernot (coz, kiedys studiowalo
7% populacji, dzis 35%). Miernoty te uwazaja, ze dyplomy
naleza sie im bez zadnego wysilku, bez "kucia" do
egzaminow i starannego odrabiania cwiczen. Egzekwowanie
wiedzy uwazaja za przejaw "znecania" sie nad studentem.
Bardzo czesto sa bezczelni, wiec maja pozniej pretensje
o ostrzejsze potraktowanie. Bardzo przepraszam, ale ja
nie bede sie certolil z kims, kto zupelnie "olewal"
przedmiot, jego praca egzaminacyjna jest wyraznie
odpisana od kolegi, a facet podnosi glos, ze on nie
wie czego od niego chce. Ja mam tez prosze panstwa
studentow, ktorzy przychodza pijani na laboratorium,
i potrafia rzucac przeklenstwami, jesli kaze im
wyjsc. Jestem pewien, ze traktuja to za przejaw chamstwa
z mojej strony.
Coz, wyksztalcenie zawsze bylo dla elity, a nie dla
motlochu, ktoremu politycy obiecali dyplomy..

olguuunia.blog

Bez wyrzekania się siebie, bądź na dobrej stopie ze wszystkimi. Wypowiadaj swą prawdę jasno i spokojnie i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniałay, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie.

Niech Twoje osiągnięcia, zarówno jak i plany, będą dla Ciebie źródłem radości. Wykonuj swą pracę z sercem, jakkolwiek byłaby skromna; ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu. Bądź ostrożny w interesach, na świecie bowiem pełno oszustwa, niech Ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty. Wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu.

Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia, ani nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa. Przyjmij spokojnie, co Ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości. Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu. Nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze.