O czym chcesz poczytać na blogach?

Ostatni egzorcyzm

SCHABOSZCZAK

Chcecie iść do kina na horror? Nie idźcie na ,,Ostatni egzorcyzm”!

Posted: Listopad 13, 2010 by kpw5 in recenzje
Tagi: film, horror, ostatni egcorcyzm
1

Wraz ze znajomymi, mając nadzieję na obejrzenie dobrego horroru udaliśmy się do kina. Grają Paranormal Activity 2, nową Piłę oraz Ostatni Egzorcyzm. Wybraliśmy chyba najgorzej, jak się dało…

Ostatni Egzorcyzm to dno, jakiego dawno nie oglądałem. Ciekawsze od filmu jest patrzenie, na wysychającą na ścianie farbę. Więcej emocji wywołuje Moda na Sukces a straszniejsza jest Pszczółka Maja.

W Drodze do Nieba Bram

Demon jest przerażony i nienawidzi Maryi, ponieważ jest nieskończenie piękniejsza i potężniejsza od niego. Maryja jest jedynym Stworzeniem Bożym, które jest w stanie całkowicie pokonać diabła.

Innym razem O. Francesco Bamonte zwrócił się do diabła podczas egzorcyzmu: „Patrz na piękne oblicze Maryi.” Zły duch odpowiedział: „Nie mogę patrzeć, nie chcę, tylko ciemności… Ona jest moją klęską, nienawidzę Jej, nienawidzę Jej…”

W innych egzorcyzmach dało się słyszeć następujące słowa:

„Nie mogę patrzeć w te oczy, nie mogę. Nie da się opisać ich piękna. Ona jest pełna łaski, święta, święta. Zabrała mi dusze.” Nie dziwcie się, ale wypowiadając to ostatnie zdanie, demon zaczął płakać. Czasami, podczas egzorcyzmów diabeł posługuje się językiem metaforycznym, tak jak w kolejnym przykładzie.

„Za każdym razem kiedy Ona przychodzi na ziemię, pogrążamy się coraz bardziej. Każda Jej łza robi dziurę w.

cafemrok blog


Bóg na świecie stworzył naprzód strach.
Stacjusz
 
[strona główna]2009-08-06 18:57:37 >> Egzorcyzmy Dorothy Mills - recenzja

Czy to wykorzystają?


Tagi: film, zwiastun
skomentuj (0)
2009-08-24 22:36:15 >> Zwiastunki: Wolfman 2010

Zapowiada się ciekawie. W rolach głównych m.in.: Benicio Del Toro i Antony Hopkins... 


Tagi: film, zwiastun
skomentuj (0)
2009-08-27 19:52:44 >> Ostatni dom po lewej - recenzja

krowka-de-best-blog

Została posadzona przy ciociowiesinym stole, postawiono przed nią miskę zupy pomidorowej z ryżem (zapewne w charakterze łapowki, albowiem Kasia wielką maniaczką tejże zupy jest). Ciocia Wiesia usiadła naprzeciwko, utkwiła w Kasi swe spojrzenie i zaczęło się przesłuchanie.

Ponieważ ostatnie spotkanie Cioci Wiesi z Kasią miało miejsce jakoś tak przy okazji wesela cioteczki Aneczki z Lechosławem M (o nich w następnej notce pt. "Egzorcyzmy Lechosława M"), nasza bohaterka czuła, ze prędzej czy później najmłodsza z Sióstr nawiąże do tegoż spotkania. Jej przeczucia jak zwykle.Rozbawiły ją bardzo.
-Tak, coiciu - zgodziła się po raz kolejny - Musi...

ja, Groszek rzekłam to: 2007-06-19 11:53:24
skomentuj (1)


"Kasia w obcym mieście", odcinek drugi

"Egzorcyzmy Lechosława M"

Notka o egzorcyzmach nie uzyskała autoryzacji od głównych zainteresowanych, w związku z czym nie zostanie opublikowana. Sorry.

***
Ola mnie wczoraj kopała. Niesamowite uczucie :)

ja, Groszek rzekłam to: 2007-06-21 14:59:28
skomentuj (0)