O czym chcesz poczytać na blogach?

Ośrodek pomocy społecznej

edekjoachimiak.mblog.pl - mBlog.pl

Posiłków ale także zasiłki celowe na żywność. Zasiłki takie wypłacono na kwotę 106 ,00 tys zł. Dożywianie odbywa się w stołówce prowadzonej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz wyłonione w przetargu inne firmy gastronomiczne , które posiłki wydają ale także zgodnie z potrzebami w formie cateringu dowożą do.Wprawdzie nic nie produkuje, ale dowartościowuje się pieczą nad rozdawnictwem tego co do niego nieodpłatnie wpłynie- zarówno z kraju, zbiórek publicznych i żywnościowej pomocy unijnej. Po co więc udawanie , że potrzebna jest nowa struktura? Też się nad tym zastanawiałem – długo. I wreszcie spojrzałem na kalendarz – w tym roku kolejne.Głosy wyborcze. Czy to jest etyczne? Pana Mietka znam od wielu lat, początkowo jako aktywnego działacza Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego , a póżniej szefa Domu Pomocy Społecznej .Wtedy był ok. Dzisiaj widać, że władza smakuje , demoralizuje i dąży się do niej niewybrednymi metodami. PS. Wybaczyłbym jeszcze aby chwalić się tym co się samemu.

GOK Białołęka

09:02, gokb , Informacje
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 lipca 2011
Gminny Turniej Warcraft 3

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na turniej gry komputerowej Warcraft 3, który odbędzie się

środa, 29 czerwca 2011
Komunikat
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pęcławiu informuje, że, w Gminnym Ośrodku Kultury w Białołęce będą wydawane rzeczy (tj. odzież) przekazane przez Kościół Chrześcijan Baptystów w Głogowie..

Matka Dziecka

Się zaczyna concerto per la mamma. Matka dziecka przenikliwa jest jak promienie rentgena a jednak nie wie o co chodzi...

Jej Matczyność wybrała się dziś do MOPSU ( ośrodek pomocy społecznej ) pożebraczyć. Nie popiera idei becikowego, ale po tysiaka karnie się zgłosiła ( no prawie, kolejka była więc wyszła, ale hola hola! matka wróci tam jeszcze ). Jak.

Z perspektywy osobistej - # AKTUALNOŚCI !!! - bloog.pl

Organizatorami pleneru, w którym brało udział 31 artystów: malarzy i rzeźbiarzy z Polski, Rosji, Niemiec, Ukrainy i Litwy był Bartoszycki Dom Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bartoszycach. Miejscem zaś pleneru, Ośrodek Edukacyjno-Wypoczynkowy w Liskach. Komisarzem i organizatorem pleneru jest

mojeslusznepogladynawszystko blog

Pojawia się policja, kule wkładają pod pachę, zwinnie przeskakują przez barierkę i tyle ich widać. Pod jedną z galerii w centrum siedzi pan na wózku - głośnym wrzaskiem domaga się pomocy, zmusza przechodniów do odawania mu swoich napojów i jedzenia, a gdy ktoś odmówi, szantażuje tekstami: "Więc podaj mi trucizny, jak pomóc nie chcesz". Moja mama.

Ją dostać w powołanych do tego instytucjach. Odpowiednie jednostki wydają posiłki, zapewniają noclegi, ubrania. Nikt nie musi stać na ulicy. Chyba że to mu się bardziej opłaca niż ośrodek pomocy społecznej czy uczciwa praca...

Dając na ulicy wiedz, że nie pomagasz biednemu, lecz opłacasz dobrego aktora.


skomentuj (0)
2011-11-04 22:29:55 >

Olaboga, życie bez boga

Rozmowy w "DF" także pyta: "Dlaczego matka 3,5-letniego Bartka pozwoliła go zakatować?" Dochodzi pytanie: gdzie były organy państwa - policja, sąd, ośrodek pomocy społecznej?  Z zebranej przez dziennikarkę dokumentacji wynika to, co zwykle: wszyscy wzdychają "gdybyśmy wiedzieli, że jest tak źle..." W takich sytuacjach łatwo o krzywdzące uogólnienia, ale skóra cierpnie na myśl o tym, że dziecku może miesiącami czy nawet latami dziać się potworna krzywda i znikąd nie otrzymuje skutecznej pomocy.

Skieruję jeszcze pytanie do wierzących, też zadawane już po wielokroć, ale mimo to nie mogę się powstrzymać:.

starszybrat-starszasiostra-wronki - Onet.pl Blog

Więc z wielką radością zawiadamiamy,
że rozpoczęłyśmy z Oliwią kolejny rok spotkań:) Rok nowych wyzwań i obowiązków, pracy i odpoczynku, śmiechu i troski, zrozumienia i pomocy, ale najważniejsze, że RAZEM!! wkraczamy w piąty rok spotkań, więc śmiało można powiedzieć, że jest to też dla nas edycja.
Jeżeli znalazłeś tę kartkę, to znaczy, że jesteś Kimś szczególnym!
Nie wyrzucaj jej! Prosimy Cię o dostarczenie jej pod podany adres: 
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,ul. Powstańców Wlkp. 23, 64-510 Wronki. Tam, bowiem działa nasz Program Starszy Brat- Starsza Siostra, którego jesteśmy.