O czym chcesz poczytać na blogach?

Osoba fizyczna

Transformacja 2012

Się obawiać. Przyjmijcie ją z głęboką wdzięcznością, ponieważ stanowi istotę waszej Świetlistej Istoty.  Zakotwiczając się w bezczynności, doprowadzacie do zaćmiewania Rzeczywistości, co utrudnia przepływ boskiego światła do waszych umysłów i ciał fizycznych.  Gdy wasz umysł nie przyjmuje tego ładunku świetlistej energii, wasze ciała fizyczne chorują odpowiadając w ten sposób na zahamowanie przepływu Boskiej Łaski.  Celem, doświadczanego przez was procesu ewolucji, jest umożliwienie tego, by Świetlista.

    Email

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

superfluum

Europejskiego, Rady i Komisji7, który określa zasady, przesłanki i ograniczenia prawa dostępu do dokumentów tych instytucji i został przyjęty na podstawie art. 255 WE. Jako zasadę, wyrażaną w art.2 rozporządzenia, przyjęto, że każdy obywatel Unii, każda osoba fizyczna lub prawna zamieszkała lub mająca siedzibę w państwie członkowskim ma prawo dostępu do dokumentów instytucji, zgodnie z zasadami, warunkami i ograniczeniami wytyczonymi w niniejszym rozporządzeniu. Przedmiotowe rozporządzenie odnosi się do wszelkich.

Max Soft

Są na tym świecie kraje, które pomagają swoim obywatelom, ale ojczyzna Softa do nich nie należy. Bezduszne państwo, którego działanie jest skierowane przeciwko człowiekowi. Obywatel to jakiś tam numer statystyczny. Osoby w tej machinie dzielą się na: osoby fizyczne, osoby prawne i osoby psychiczne.

Osoby fizyczne – to tacy normalni, namacalni ludzie.

Osoby prawne – to firmy,.

Akademia piłki nożnej dzieci i młodzieży OKS 1945 OLSZTYN


Jesteśmy zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym stowarzyszeniem non profit -organizacją pożytku publicznego, realizującą zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu. Inicjatywa powołania Akademii zrodziła się w roku 2009 i ma na celu w szczególności wspomaganie Klubu Piłkarskiego OKS 1945 Olsztyn w tworzeniu warunków do uprawiania piłki nożnej przez dzieci i młodzież reprezentującą jego barwy.

koniecznie wpisać hasło ,,KATALONIA 2011 ” ( np. w PIT 37 miejsce ku temu znajduje się w rubryce I. poz. 126 -str. 3 ). Ponadto istnieje możliwość zawarcia z Akademią umowy darowizny, przez co darczyńcy będący osobami fizycznymi lub prawnymi skorzystają z ulgi podatkowej, zaś zgromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na finansowanie wyjazdu. Chętne osoby lub firmy prosimy o kontakt pod numerami telefonów wskazanymi na stonie interentowej Akademii. Serdecznie.

Dla Neli - Onet.pl Blog

Tylko dywagacje.

Ech, jakie to wszystko dziwne. Bo Nela, na pierwszy rzut oka wygląda na absolutnie zdrową, normalną dziewczynkę. Nikt nie podejrzewa u Niej jakiejkolwiek choroby, czy niesprawności. Jest wesoła, roześmiana, chętna do zabawy, aktywna, sprawna fizycznie. Nie widać po Niej Jej szpitalnej przeszłości. Ten dysonans strasznie mnie rozstraja, niby zdrowa, ale przecież jednak nie do końca, bo cały czas narażona na infekcje, na problemy z oddychaniem. Nie do końca "tu", i nie do końca też "tam". Zawieszona w.

Z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank Pekao S.A. I/Warszawa
nr konta : 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
koniecznie z dopiskiem: darowizna na rzecz Neli Krakowiak

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego, KRS:0000037904. Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT).
Płatnik podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym może przekazać 1% podatku na rzecz Neli na wyżej wymienione konto, w tytule.

LISTY NIEWYSŁANE DO NIEGO, DO SIEBIE, DO WAS

Patrze na siebie z boku i wiem bezsprzecznie, ze od kilku dni to nie ja.... Tylko dlaczego???

Przez chwile pomyslalam, ze tesknie za Maciejem, ale to chyba nie to. Bo kiedy tesknie to mysle o tej osobie, fizycznie czuje jej brak, czekam na telefon, maila, jakikolwiek znak, jestem niespokojna. Wiec z cala pewnoscia to nie to, bo jestem spokojna az nadto jak na mnie, bo nie mysle o niczym, tak bardzo mi sie nie chce, bo fizycznie nie czuje nic, nawet glodu ostatnio.

Jechalam do Niego... po jego dotyk, bliskość, uczucie... Tak bardzo chciałam być blisko, miec Go dla siebie. Mowil, ze marzy, ze mysli, ze czeka.... Wierzylam w kazde slowo, bo czulam to samo... Nie jechalam po czysta fizycznosc... Jechalam po uczucie, z ktorego rodzi sie fizycznosc w najczystszej formie...

On byl sensem tego wyjazdu, spotkanie z Nia zrodziło sie przy okazji spotkania z Nim. Tyle rozmow za nami, czasem.