O czym chcesz poczytać na blogach?

ósmy dzień

Astrogeneza

Około 103 ° do 115 ° od Słońca

Dziewiąty Dzień Księżycowy jest  sprzyjający do zdecydowanego rozwiązywania trudności, dla wysiłków niesionych, by pokonać problemy, również stagnacja.

(10) Dziesiąty Dzień Księżycowy około 116 ° do 128 ° od Słońca

Dziesiąty Dzień Księżycowy jest  sprzyjający dla energicznych, ambitnych przedsięwzięć, prac budowlanych, ale też daje złudzenia wielkości.

(11).

335 ° do 347 ° od Słońca

27-y księżyca Dzień Księżycowy jest  sprzyjający dla wzajemnej pomocy, wspólnych spraw albo ryzykowania, ale też sprzyja wydawaniu błędnych ocen albo sądów.

(28) Dwudziesty ósmy Dzień Księżycowy około 348 ° do 359 ° od Słońca

28-y Dzień Księżycowy jest  sprzyjający dla odkryć, poszerzania świadomości, wspólnoty umysłów, ale też iluzjom.

(29) Dwudziesty dziewiąty.

ap blog

Być na próbach we Wrocku, a tak , jak przyjeżdżałam to nie było nigdy jakoś czasu by ich odwiedzić. Jutro mają być egzaminy to może przed premierą w Tychach do nich wpadę. Ale średnio mi się chce.
Czytałm ostatnio "Ósmy dzień tygodnia" Hłaski. Zajebista książka (będę mówić fragment na zajęciach z prozy!) i fajnym jeżykiem pisana (czyli, że polecam:]). Przedstawia życie loodzi w Warszawie za czasów komuny. I tak sobie pomyślałam dziś, jadąc.Co mnie urzekło, miał dużo elementów planu lalkowego. Jak potem Leszek powiedział; wrowadzone zostały nieświadomie. Jednak fajna rzecz, Widziałam u młodych artystów- amatorów ruchy typowe dla techniki Leszka i Łumnickiego. Spotkałam mnóstwo znajomych na tej premierze i drugie tyle ludzi poznałam.
Potem pojechaliśmy do Jazzu. W samochodzi usłyszałam coś nie miłego na temat mojego głosu. Taka dygresyjka od kolegi, który przedstawiał mi się po raz trzeci w życiu (.

Love me babe!

Kocham Cię kochanie! ;**
Dla Ciebie i tylko..
Na zawsze ;** /
Wroncia92


###


###

Data: niedziela, 9 grudnia 2007
Godzina: 20:58:46
Tytuł: Dzień ósmy. Dzień ósmy miesiąca siódmego.
Komentarze: komentarze [4]


Treść:Oj, oj ale się porobiło.
Przejdźmy do rzeczy, hę.

Był sobie taki dzień, kiedy to wszystko.

teatr-arkadia blog

Przez poszczególne grupy koloru zielonego. Bardzo ładnie prezentowały się dzieci przebrane za żabki... 
Jutro radio i telewizja. Dlaczego ten czas tak wolno leci...?teatr-arkadia 2011-08-17 20:12:40
skomentuj (0)
18 sierpnia 2011. Dzień czwarty.
Że Pan Łukasz miał tego dnia szczęście ponieważ chyba jako jedyny z wychowawców dostał rysunek od cichej, tajemniczej wielbicielki. Na rysunku znalazł się śliczny, kolorowy traktorek z przyczepką. Złośliwcy twierdzą, że to nie była przyczepka a rozrzutnik, cokolwiek by to słowo nie znaczyło. Może ktoś wie, o co tu chodzi?  teatr-arkadia 2011-08-22 20:34:29
skomentuj (0)
23 sierpnia 2011. Dzień ósmy.
DZIEŃ FIOLETOWY.