O czym chcesz poczytać na blogach?

Ośmiornica

panfu-swietna-zabawa - Onet.pl Blog

Tak zakochani! Niestety ta miłość nie trwała wiecznie.""Pewnego dnia zniknął i nigdy nie wrócił. Czułam się bardzo zraniona i nie rozumiałam dlaczego mnie opuścił tak nagle. Jednak zostawił mi pewną część siebie. Niedługo potem dowiedziałam się, że oczekuję jego dziecka. Urodziłam pięknego syna. Nigdy nikomu o tym nie opowiadałam. Taka jest jednak prawda.""Nie wiem niestety gdzie jest mój syn. Ciągle wypytywał o swojego ojca, aż w końcu wyruszył pewnego dnia ze swoim przyjacielem Fredem aby go odnaleźć. Wraz z Fredem przemieżyli wiele mórz i oceanów. Fred był ośmiornicą."Być może to właśnie o nim jest mowa? Idź na do ośmiornicy i spytaj się jej czy ma na imię Fred. Ośmiornica Wam powie, że ma na imię Fred i że kiedyś wraz z synem Kamarii wyruszili na poszukiwanie jego ojca i skarbu. Niedawno zabrał ze sobą cały skarb i uciekł. Ośmiornica chyba się wkurzyła....Syn Kamarii ukrywa się gdzieś w magicznym lesie. Idź tam.Syn Kamarii jest bardzo głodny. Przynieś mu kurczaka z restauracji.Następnego dnia Syn Kamarii opowie Wam swoją wersję....

"Wiele lat temu, Fred i ja wyrusziliśmy w poszukiwaniu mojego ojca oraz ukrytych skarbów. Znaleźliśmy wiele cennych skarbów, gdy pewnego dnia pojawił się na mojej drodze zły pirat, William Pandabeard. To stary rozbójnik, któremu nie można ufać! Sam się niestety o tym przekonałem. Pewnego dnia piliśmy.

idealny przepis na życie:

Przybyła do Akwarium Gdyńskiego z Kanady. Ośmiornica ta należy do gatunku największych na świecie – rozpiętość jej ramion może sięgać do 10 metrów, a waga do 90 kilogramów. Jest drapieżnikiem zamieszkującym słone morza i oceany. 

 

 Ośmiornice te słyną z nieprzeciętnej inteligencji. Posiadają zdolność uczenia się i lubią się bawić, np. kostką Rubika. Potrafią też bardzo szybko zmieniać ubarwienie i kształt ciała w zależności od otoczenia lub nastroju, od tego czy polują, czy też są atakowane.

 

Gdyńska ośmiornica to młody osobnik, ma 6 miesięcy a jej ramiona mają rozpiętość jednego metra, waży trzy kilogramy. Do Gdyni przyjechała aż z Kanady z północnego Pacyfiku wraz z sześcioma rozgwiazdami, z gatunku olbrzymich.

 

 

Do specjalnie przygotowanego dla Luizy zbiornika najpierw wpuszczono rozgwiazdy, z którymi ośmiornica zamieszka, a później w worku samą ośmiornicę. Po pewnym czasie i zaadaptowaniu się głowonoga do nowej temperatury otoczenia, zwierzę wypuszczono z worka. Luiza zapoznała się ze zbiornikiem i schowała w jednym z.

Naruto Fukkatsu - Onet.pl Blog

Wersją siebie. !~chapter 493)
Walczy z inną wersją siebie? Co to do cholery ma być? Wygląda na zwykły wodospad, ale grom go wie co to.. Ta wyspa to jakieś chore miejsce. 
-Naruto jesteś cały? Co się stało?
-Drugi taki jak ja się pojawił...! On był...
-Był czym?
-Ciemnością we mnie.
-Naciskał na mnie... Byliśmy dokładnie tacy sami, mieliśmy taką samą moc. Miał wszystkie moje umiejętności... Techniki, taktykę, wszystko było takie same... Walka poprostu by się nie skończyła.
-Jeżeli go nie pokonasz, nie będziesz w stanie używać mocy swojej bestii.
-Jak ja mam wygrać z tym czymś?!
-Nie wiem... Mogę tylko zgadywać jak ty...
-Ta ośmiornica też tu trenował, co nie?! Jeżeli tylko go zapytam... Nie... Sądząc po jego postawie, wątpię, że mnie nauczy...
-Pewnie nie...
-Panie Motoi... Mógłbyś mi opowiedzieć coś o tym facecie-ośmiornicy? Na przykład jak dorastał, albo jaki ma charakter... Może w tym znajdę jakąś odpowiedź! Mogę znaleźć różnicę między nami!
-Też nie lubię plotkować o innych ludziach ale... Naruto skoro jesteś Jinchuurinki'm tak jak Bee...  kontrola Kyuubi'ego jest potrzebna do pokoju na świecie... W porządku.
-Dzięki stary! (~chapter 493)
Więc będzie mu opowiadał o ośmioogoniastym, to może być ciekawe. Jeżeli dowiem się gdzie go boli, jest szansa że wrócę do kryjówki z pełnymi.

Opowieści z dreszczykiem - Onet.pl Blog

Elo ludzie ^.^ no widze ze ciągle ktoś zaglądał na blooga żeby patrzeć pewno czy nie ma notki kolejnej ^.^ ale dzisiaj ja dostaniecie ;) i dalszy ciąg mojej histori ruwnież tak jak wam obiecałam ;P ale znuw nie wiem co pisać ;P ale zawsze coś tam wymyśle i teraz macie ten dalszy ciąg ;)


Pochwili cos się jej przypomniało, i zaczeła myślec czyja to ośmiornica muwisobie pod nosem
Ania - wenus nie ... korala nie... neptuna nie... oktopa nie... shadowa by mniejuż dawno zabiła czyli tez nie...  noczyja to może być?
Nagle ośmiornica wciągneła ją w jakomś tarcze przez ktura woda się niedostawała i rzucił nią o skały.
Ania - Ała!!!
Wstaje i otrzepuje się a z głowy leci jej krew.
Nagle odezwał się miły i ciepły i kobiecy głos powiedziała  „Kiaro nic cinie jest?”

Ania– a co nie widać? Przecierz pewnie że nic ;P
Głos powiedział znowu „co za brak manier i wyrafinowania panienko kiarao agdzie są.

Henio Garncarz czyli Potter po polsku - Onet.pl Blog

Po czym Penas będzie nie tylko chichotał, ale wręcz turlał się z radości.

7 - nieźle, ale wciąż chcę więcej!

12 czerwca 2005
HG i GM 41 - Akcja "Ratuj się kto może"

- No dobra - z satysfakcją stwierdził Rufus, wpatrując się w ciemną taflę jeziora, na powierzchni której odpływająca ośmiornica rysowała cienką, szybko znikającą linię - to mamy z głowy. Udało się.

Hudziak westchnął ciężko.

- Będzie mi go brakować - szepnął.

- Przecież możesz go odwiedzać - Henio pocieszająco poklepał go po ramieniu - Nie martw się, da sobie radę.

- Jasne - zawtórowała Genowefa - na pewno szybko się przyzwyczai. Słuchajcie, musimy wracać - dodała, odwracając się do chłopców - Jest już chyba koło pierwszej...

- Idźcie, idźcie - powiedział Hudziak - ja tu se jeszcze trochę postoję. I zagrodzę przepust, żeby maleńki nie dostał się z powrotem do rzeki, gdyby mu przyszło do głowy wracać do domu...

Pociągnął.