O czym chcesz poczytać na blogach?

Osborn

Milcz, albo powiedz coś takiego, co lepszym jest od milczenia... Historia Molly Potter... - Onet.pl Blog

Z ulgą opuściła klasę transmutacji. Po porannej lekcji eliksirów całkowicie straciła chęci do czegokolwiek dlatego lekcje strasznie się jej dłużyły. Nadeszła pora obiadu, jednak ona stwierdziła, że nie jest głodna i zamiast udać się z przyjaciółmi do Wielkiej Sali skierowała się w stronę biblioteki. Miała zamiar poszukać czegoś o tym nieszczęsnym eliksirze, aby w niedziele spędzić z Malfoyem jak niej mniej czasu.
- Co Potter, podobała ci się dzisiejsza lekcja co?- z zamyślenia wyrwał ją kpiący głos Rebecki Star, która stała oparta o ścianę w towarzystwie Ricka Osborna. Rebecka była jedną z dziewczyn z Ślizgońskiej elity wyznawców czystej krwi.- To twoja dziedzina no nie? Trzeba się wspomagać skoro natura poskąpiła naturalnego wdzięku.- Roześmiała się kpiąco. Molly postanowiła ją zignorować jednak dziewczyna złapała ją za ramię.- Mowę ci odjęło?- Molly odwróciła się w jej stronę. Jej nozdrza rozszerzyły się ze złości.
- Czego chcesz?- zapytała ostro.
- Nie lubię jak się mnie ignoruje.- Spojrzała na nią z wyższością. Osborn stał z założonymi rękami widocznie rozbawiony tą sytuacją.
- Nie? A wydawałoby się, że powinnaś się już do tego.

Severus Snape - Miłość Chroni Od Śmierci, A Śmierć Chroni Od Miłości - Onet.pl Blog


Menu
Bohaterowie
Linki - Polecam
Autorka
Perduto-Amore
01. "A nie mówiłem?..."
Muzyka do rozdziału (obowiązkowa! :D)

Kristyn Osborn - Whose Life Am I In


Oczyma Severusa.


  Od opuszczenia Hogwartu.

nie-ogladaj-sie-za-siebie.blog

Yard, która obecnie nosi nazwę Gunthorpe Street, znaleziono zwłoki prostytutki Marthy Tabram. Jeszcze kilka godzin wcześniej widziano ją w pubie z jakimś żołnierzem, a o piątej rano już nie żyła. Została zmasakrowana nożem. Sprawca zadał jej 39 ciosów, przy czym wszystko wskazywało na to, że posługiwał się na przemian dwoma narzędziami: bagnetem i skalpelem chirurgicznym. Zdołano odnaleźć żołnierza, przygodnego towarzysza zamordowanej, wykazał się on jednak niezbitym alibi.
Mary Anne Nichols
O godzinie 2.30 rano w piątek 31 sierpnia 1888 roku, prostytutka Mary Anne Nichols wciąż stała na rogu Osborn Street. Przechodzącej przyjaciółce poskarżyła się nawet, że jak dotąd "nie miała szczęścia". Trzy kwadranse później furman nazwiskiem Cross, natrafił na jej zwłoki na Bucks Row (obecnie Durward Street). Sekcja wykazała, że śmierć nastąpiła na skutek przecięcia tchawicy; ponadto ze zwłok usunięto wnętrzności. Kobieta miała 42 lata i znana była jako nałogowa pijaczka. Jej mąż, z którym od siedmiu lat żyła w separacji, ujrzawszy jej zwłoki, miał podobno powiedzieć: "Wybaczam jej wszystko, widząc ją w takim stanie". Ujawniono, że nieszczęsną kobietę poprzedniego dnia wyrzucono z domu.

blog dinozałrów

Jego pyska jest wklęśnięta.Szczeguł ten odryrznia good jego krewnego -dejnonycha (Dejnonychus). Ponadto czaszka pełna jest różnych zagłembień, w których znajdowały się potężne ścięgna i mięśnie niezbędne do gryzienia i przeżuwania pokarmu. Siła i kontrola żuchwy to jeden z charakterystycznych aspektów budowywszystkich dinozałrów mięsożernych.

  • Historia

Pierwsze szczątki tego dinozaura oznaczone jako AMNH 6515 były złożone z czaszki i pazura tylnej kończyny zostały odnalezione w 1922 w Mongolii. Na podstawie tych szczątków w 1924 Henry Fairfield Osborn opisał nowy rodzaj dinozaura – Velociraptor. Rok przed publikacją opisu w jednym z czasopism, pojawił się artykuł informujący o odkryciu nowego dinozaura nazwanego Ovoraptor djachtor. Później okazało że Ovoraptor to nieoficjalny synonim welociraptora. Ponieważ nie dokonano formalnego opisu oworaptora, a ta nazwa pojawiła się wyłącznie w tym piśmie, Ovoraptor został uznany za nomen nudum. Z tego samego powodu nazwa ta szybko wyszała z użycia zastąpiona nazwą Velociraptor. Przez jakiś czas później paleontolodzy z Ameryki Północnej nie byli wpuszczani.

POLI - bloog.pl

  • | Wywiady!!!!
  • | Z mężami!!!!
  • | Z nagrodami!!!!!

O mandarynie!!!

sobota, 11 marca 2006 18:23

Marta Wiśniewska powszechnie znana jako Mandaryna, to obecnie najpopularniejsza polska wykonawczyni muzyki dance.

Od najmlodszych lat zawodowa tancerka , równolegle ze szkołą tańca ukończyła również szkołę kaskaderską i studium aktorskie.

Będąc głównym choreografem najpopularniejszego w 2002 roku polskiego zespołu estradowego : Ich Troje , poznała i wyszła za mąż za założyciela i lidera grupy , niezwykle popularnego i ontrowersyjnego idola tłumów - Michla Wiśniewskiego.
Jako żona Michała wzięła wspólnie z nim udział w niezwykle popularnym reality show , wzorowanym na formacie telewizyjnym : The Osborn Family , zyskując w ten sposób ogromną popularność i sympatię polskiej widowni

W mą duszę wejrzyj niespokojną...

(1)

07:29:19 2003-07-19

Nightmares
Nadal nie mogę spać. W zasadzie to wszystkie te koszmary sprowadzają się do jednego. I to jedno bardzo mi się nie podoba.

Ja

skomentuj (2)

19:03:03 2003-07-20

***
Znowu wpadłam w ten dziwny melancholijny stan. Nic tylko Staind, Sheryl Crow, Joan Osborn. Czuję się jak rok temu. Może to tak wraca? Czuję się niepewna siebie, pusta, wycisnięta. Brzydkie uczucie. Nieodpowiednie dla mnie. Nieodpowiednie dla nikogo.
Jakiś wewnętrzny smutek mnie rozsadza. Kumuluje się i podejrzewam, że osiągnie punkt krytyczny, który wiem jak się skończy.
Trzeba się przez tym bronić. Najlepszy jest duuuuży wysiłek fizyczny, który nie pozwoli myśleć. O niczym. Albo rozmowa o pogodzie i wakacjach.

Idę się leczyć.

Ja