Osasuna barcelona

OverheadKick

Bramki dla Barcy. Mógł strzelić jeszcze jedną, ale swój genialny rajd od połowy boiska, w którym mijał graczy z Madrytu niczym slalomowe tyczki, zakończył strzałem w poprzeczkę. Tym zwycięstwem Barcelona praktycznie zapewniła sobie awans do ćwierćfinału rozgrywek, więc rewanż w stolicy Katalonii wydaje się być czystą formalnością. Poniżej bramki z tego spotkania.

Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 stycznia 2009
Osasuna - Barcelona 2:3
FC Barcelona pewnie zmierza po mistrzostwo Hiszpanii. W 18. kolejce Primera Division Barca pokonała na wyjeździe Osasunę 3:2, mimo iż jeszcze na 10 min. przed końcem meczu przegrywała.

Blog BartekVCF

W pozostałych meczach Atletico zrmisowało 0:0 z Osasuną, Bilbao tylko zremowalo z Rayo, Getafe zremioswało z Levante, a Mallorca pokonała 1:0 Espanyol.

:::::..... Visca El Barca ! .....:::::

Gola zdobywa Kanoute w 36 minucie.  Pod koniec pierwszej połowy Ronaldinho zdobywa drugiego pięknego gola ! (Kibice szaleją :P ) W 80 minucie spotkania gola zdobywa Lionel Messi. Sevilla musiała jestety pogodzić się z porażką. Mecz zakończył się wynikiem 3:1

FC Barcelona:
Valdés; Belletti (Zambrotta, 30'), Thuram, Márquez, Sylvinho; Motta, Xavi, Iniesta; Ronaldinho (Giuly, 74'), Messi i Gudjohnsen (Saviola, 82').

Sevilla: Palop; Daniel Alves, Escudé, Javi Navarro, Puerta (Dragutinovic, 46'); Poulsen, Renato.Żółtą kartkę Muñoz ' owi w 30 minucie spotkania. Barcelona atakowała już od pierwszych minut meczu. Samuel Eto'o zdobył 2 gole dla Blaugrany. Trzeciego zdobył Messi.

Jest to pierwsza wygrana Barcelony w lidze na Camp Nou.

FC Barcelona – Osasuna Pampeluna 3:0