O czym chcesz poczytać na blogach?

Orson welles

some like it classic

Nakładem brytyjskiego dystrybutora Eureka do sklepów trafiło właśnie limitowane wydanie blu-ray “Dotyku zła”, niesławnego arcydzieła Orsona Wellesa. Dwupłytowa edycja zawiera aż pięć wersji filmu.

“Dotyk zła” to nieśmiertelny klasyk, dziś kojarzony przede wszystkim z otwierającą go, kilkuminutową sekwencją nakręconą w jednym ujęciu. Często.

Rzeczonych wskazówek. W takiej formie “Dotyk…” ukazał się też swego czasu na dvd. Kontrowersje nigdy jednak nie ustały – tym razem krytykowano… format obrazu, sprzeczając się czy właściwa dla dzieła Wellesa jest panorama (1.85:1), czy tryb pełnoekranowy (1.37:1).

Wydanie Eureki wychodzi tym sporom naprzeciw. Na dwóch płytach blu-ray zawarto film w aż pięciu wersjach – rekonstrukcję z 1998 w formatach 1.85:1 i 1.37:1, wersję.

Gosspis & Other ;)) || By Olu$ia™ - Onet.pl Blog

 

 

3.

Zac mial operacje wyciecią wyrostka robaczkowego xD

Już wszystko w normie :D

 

4.

Zac dostał role w filmie ;)!!!

 

Film nosi tytuł "Me and Orson Welles", a będzie opowiadał o młodym chłopaku, który trafia do teatru Mercury. Tam poznaje dyrektora teatru - Orsona Wellesa - który zaczyna darzyć chłopaka dużą sympatią i daje mu rolę w jednej ze sztuk.

Film będzie w.

Kraj Basków

euskal1 , ETA
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 listopada 2006
Orson Welles

A oto jak widział Kraj Basków Orson Welles

Tagi: Kraj Basków
08:52, euskal1 , dane ogólne
Link Dodaj.

. Z A N E S S A I A S H L E Y T . - Onet.pl Blog

Na zdjęciu, Zac Efron wciela się w nową rolę. Kotek przeczytał na serwisie Film.Gazeat.pl informacje o nowym filmie, w którym zagra Zac .

 

Film nosi tytuł "Me and Orson Welles" i opowiada historię 17-letniego aktora, którego talent odkrywa reżyser Orson Welles. Zac Efron zagra właśnie tego młodego aktora, Richarda.

sławne kobiety sukcesu - Onet.pl Blog

I dużo przyjęci i balów. 

Reinette,bo tak ją nazywano wykazywała nie tylko zainteresowanie sztuką,ale tez  talent aktorski,który prezentowala przed przjaciółmi tak jak zreszta przepiękny glos. W dzieciństwie matka Reinette powtarzała jej jak mantrę,że jest"niezłym kąskiem.

Mature. Po roku było już po rozwodzie i Rita ogłosiła swoje zaręczyny z Mature.

Lecz ku zdiwieniu wielu ludzi poślubiła reżysera,Orsona Wellesa.Rita wystąpiła w filmie męża - "Dama z Szanghaju", który okazał się jednak klapą. W małżeństwie nie dzialo się najlepiej .