O czym chcesz poczytać na blogach?

Orphan

pinkcoffeemonster.blog

Nie powiela schematu swoich trzech poprzedniczek. Coś się zmienia i o tyle dobrze.

Filmowo:

Orphan : Bardzo, bardzo, bardzo dobry thriller-dreszczowiec. Przede wszystkim trzyma w napięciu i jeśli chcemy się bać – boimy się. Naprawdę warto obejrzeć.

Dzwoneczek i uczynne wróżki: Niestety najsłabsza z odsłon. Nie trzyma już poziomu dwóch wcześniejszych części. Jest przyjemnie, ale wprowadzenie do filmu ludzi w elfi świat nie wniosło nic szczęśliwego. Pomimo to jest słodko i przyjemnie, jak na Disneya przystało.

Tagi: dzwoneczek tinker bell orphan

skomentuj (0)

To tylko Matrix! 2010-09-26 22:02:09

Po raz piąty byliśmy na grzybach. Las duży i bajkowy, zbiory spore a główny obiekt pożądania w końcu w przyzwoitym rozmiarze. Ale muszę przyznać, że już wyrobiłem normę w tej dziedzinie. Sam z siebie nie zdecydowałbym się na kolejną tego typu wyprawę.

Filmowo 3 bajki i 3 filmy. A w zasadzie 3 kreskówki tematyczne oraz pewna filmowa trylogia.

Bajkowo były to Księżniczka Łabędź (część druga i.

blog sztuki walki

Miał wszystko czego potrzebował. W swoim pierwszym filmie zagrał kiedy miał 6 lat. Film nazywał się „Narodziny ludzkoœci” i był kiepski. Po raz drugi występował przed kamerš jako oœmiolatek w filmie „Dzieciak Cheung”. Ćwiczyć kung-fu zaczšł w wieku 14 lat u przyjaciela rodziny – mistrza Yip Mana. Yip Man nauczał go stylu Wing Chun. Bruce w wieku kilkunastu lat był przywódcš młodzieżowego gangu. Dużo bił się na ulicach i bardzo to lubił. W szkole nie miał żadnych problemów. Brał udział w różnych zawodach, min. w zawodach bokserskich i zawsze we wszystkim był najlepszy. W wieku 17 lat zagrał w filmie „Orphan Ah Sam”, który przyniósł mu sławę w całym Hongkongu. Kiedy w wieku osiemnastu lat skończył szkołę rodzice dali mu 100 dolarów i wysłali do Stanów Zjednoczonych. Poczštkowo mieszkał w San Francisco u przyjaciół rodziny. Potem jednak przeprowadził się do Seattle. Tam rozpoczšł studia filozoficzne, których nie ukończył. Najpierw pracował jako kelner, ale nie nadawał się do tego. Potem załozył szkołę kung-fu – „Bruce Lee’s Kung-fu Institute” i pobierał opłaty za naukę, co dla azjatów wtedy było nie do pomyœlenia. Na studiach poznał Linde Emery, którš poœlubił. Miał z niš dwoje dzieci –.

Lexie:My Crazy World

I czwartki będę sprzątać u sąsiadki. 20 funtów tygodniowo jak będę grzeczna :) Odłożę tą kasę i kupię elektryczną z piecem. Najlepszy prezent na święta? iPod :) Nigdy nie dostałam tak drogiego i nowego prezentu :) Poprostu siedziałam i dostałam napadu histerii :) Płakałam ze szczęścia :) Już wiem co to za uczucie :) Coś nie samowitego...

P.S. Natalia kocham cię!!! Kiedyś tu do mnie przyjedziesz i będziemy razem na zawsze!!!! :) :+
skomentuj (2)


. About me .
blondynka, oczy szare, czarne myśli,Fajne
Szablony I dodatki

Emo !
Kill the emo
Emogotchi

Music
Foo Fighters
Betty Curse
Evanescence
Billy Talent
System of a Down
Good Charlotte
Linkin Park
Green Day
Sum 41
Kelly Clarkson
Avril Lavigne

Games
Orphan Feast
Date horror
Torcik
Bomb Jack
wiedźma
cute cookie

Głębokie są tylko uczucia, które się ukrywa. Stąd siła uczuć podłych. - Onet.pl Blog

Spadła i wylądowała w kałuży, albo i jeszcze w czymś innym. Cały czas się śmiał i nie przestawał. Szłam więc obok niego, udając obrażoną, ale co chwila byłam pyrgana.
-No Pat, nie obrażaj się na mnie co ?
-Nie
-No, ale przecież dobrze wiesz, że to było śmieszne
 Co przestawał się śmiać to znów zaczynał i tak w kółko. W końcu i ja sama zaczęłam się z tego śmiać i oboje szyliśmy ulicą i wyglądaliśmy, jakby przed chwilą co najmniej najarali się marihuany.
 Weszliśmy do kina już całkiem spokojni i zaczęliśmy się zastanawiać nad filmem.
-Za chwilę będą grali tylko "Orphan"
-A o czym to ? -wzięłam ulotkę i zaczęłam czytać
 "Młode małżeństwo przeżywa dramat po stracie nienarodzonego dziecka. Chcąc przywrócić życiu namiastkę normalności, decydują się na adopcję. W pobliskim sierocińcu zaprzyjaźniają się z dziewięcioletnią Ester. Jej pojawienie się daje początek niecodziennym zdarzeniom. Kate odkrywa niebezpieczeństwo i usiłuje zwrócić na nie uwagę innym. Niestety jej ostrzeżenia zostają wysłuchane w momencie, gdy dla wszystkich jest już za późno… Dziewięcioletnia Esther zmienia życie Kate i Johna w koszmar. "
-To jest horror ! Chcesz, żebym na.