O czym chcesz poczytać na blogach?

Ormond

johnnydeppkapisz
To po prostu Johnny Depp!!!
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

Johnny przeznaczył milion na szpital.

środa, 16.stycznia.2008, 15:51

Johnny Depp przelał okrągły milion dolarów na konto szpitala przy Great Ormond Street, w którym uratowano życie jego córeczki, Lily-Rose.

Dziewczynka trafiła na oddział w marcu zeszłego roku z powodu groźnej choroby nerek. Pracujący w szpitalu personel objął Lily-Rose troskliwą opieką, dzięki której 9-latka szybko wróciła do zdrowia.

- To był jeden z najstraszniejszych momentów w moim życiu - wspomina aktor. - Lekarze szpitala przy Great Ormond Street to doskonali fachowcy. Dzięki nim Lily-Rose jest dziś zdrowa.Depp nie tylko ofiarował klinice zawrotną sumę pieniędzy, ale i zaprosił pięcioro lekarzy i pięć pielęgniarek na.

I m very definetely a woman, and I enjoy it

Fotografii z "My week with Marilyn".

Aktorka była też sfotografowana na planie w Londynie w pełnym kostiumie Monroe, łącznie z typem stanika noszonego w tamtych latach.

Film pokazuje fragment życia Marilyn w czasie kręcenia "Księcia i aktoreczki" z Laurence'm Olivierem w 1956 roku, kiedy w ciągu jednego krótkiego tygodnia, uciekła jej kariera (uciekła od swej kariery-??) i zobaczyła jak żyje druga połowa z pomocą Colina Clark'a, asystenta Oliviera (film jest oparty na jego notatkach).

W obsadzie zobaczymy Kenneth Branagh (jako Oliviera, oczywiście), Judi Dench (Sybil Thorndike), Julię Ormond (Vivien Leigh), Dougray'a Scott'a (świerzo upieczony mąż Marilyn - Arthur Miller) i Hermionę we własnej osobie, Emmę Watson (kostiumograf). Film ma wyjść w 2012 roku. "

Źródło: http://movies.msn.com/movies/article.aspx?news=600463>1=28101

Nie wiem co myśleć o tej obsadzie, ale na pewno nie mogę doczekać się filmu. Chyba największą trudnośćmają Michelle Williams i Julia Ormond.


      
  
     

Tagi:.

Szczere opinie na temat filmów ! Wejdź i przeczytaj ! Na pewno nic nie stracisz, no może troszeczkę czasu :P - Onet.pl Blog

Know Who Killed Me
 

  Tytuł polski: Wiem Kto Mnie Zabił
  Tytuł oryginalny: I Know Who Killed Me
  Rok produkcji: 2007
  Gatunek: Kryminał, Dramat
  Czas trwania: 105 min.
  Reżyseria: Chris Siverston
  Scenariusz: Jeff Hammond
  W rolach głównych:

  Lindsay Lohan - Aubrey Fleming/Dakota Moss
  Neal McDonough - Daniel Fleming
  Julia Ormond - Susan Fleming
  Brian Geraghty - Jerrod Pointer

  Fabuła:

Aubrey Fleming wiedzie zwyczajne życie przeciętnej nastolatki. Imprezy, przyjaciółki, chłopak.  Do czasu gdy zostaje porwana i tam zostaje okaleczona. Po wypadku uświadamia sobie, że jest Dakotą Moss i pracuje jako striptizerka w klubie dla dorosłych. Wszyscy nie wierzą w jej zeznania do czasu gdy sam psychiatra poświadcza, że dziewczyna cierpi na rozdwojenie osobowości. Wkrótce sama zaczyna poszukiwania swojego oprawcy.

  Plusy filmu:

Głównym filarem tego filmu był scenariusz, który.

listy z Sudanu i innych czesci swiata

Wczoraj  rozmawialam  z nia telefonicznie i mowi ze bardzo teskni za Sudanem, wlasciwie za ludzmi tam, bo zycie w Sudanie nie jest bajka...
13:37, zyta17
Link Komentarze (1) »
Nie za wyrazne zdjecie, ale udalo sie. Wieczorem udalismy sie na spacer autostrada Atlantic Avenue wzdluz wybrzeza w Ormond Beach i Daytona Beach. Po jakims  czasie  czulam , ze nie moge juz dalej isc, a tu trzeba wracac taki kawal  spowrotem.
Mahdi i Amir postanowili dalej isc, a Selma towarzyszyla nam w drodze powrotnej. Czlowiek robi sie juz  stary. Nie  te  same czasy.  Energia opuszcza i nie ma sie ochoty na nic. Wrocilam do  hotelu juz zrelaksowalam sie  na wielkim  lozu, a tu telefon od Mahdiego i  Amira, ze zaszli tak daleko i  nie maja sily wracac  spowrotem piechota...
No.

don-pedro.blog

(spadek wart był ponad pół miliona dolarów).

W rok po ogłoszeniu wyroku nowe dochodzenie wykazuje, że ofiarą lekarza-mordercy mogło paść do 297 osób. Dane pochodzące z raportu władz umieszczają Shipmana na drugim miejscu na czarnej liście seryjnych morderców.

Za największego w najnowszej historii uważano do tej pory Pedro Armando Lopeza zwanego "Potworem z And" - mordercy około 300 dziewcząt w Kolumbii, Peru i Ekwadorze.

- Gdy wciąż trwa szok po sprawie Shipmana, wychodzi na jaw inna afera okrywająca złą sławą brytyjską służbę zdrowia. Renomowany szpital pediatryczny Great Ormond Street przyznaje, że bez wiedzy rodziców sprzedawał tkankę z gruczołu grasicy pobieraną dzieciom w czasie operacji serca. Małym pacjentom usuwano całe gruczoły, nie uprzedzając o tym rodzin lub krewnych.

Tkankę sprzedawano amerykańskiej firmie farmaceutycznej Upjohn. Firma ta prowadziła prace nad surowicą powstrzymującą niebezpieczeństwo odrzutu przeszczepu przez organizm pacjenta. Usunięcie przynajmniej części gruczołu grasicy jest czynnością rutynową przy operacjach serca i następuje po to, by uzyskać dojście do tego organu. W większości szpitali taka tkanka traktowana jest jako odpad.

ZACISZE - bloog.pl

Za cud, gdyż Emilka była w grupie najwyższego ryzyka. Po zakończonym leczeniu chemioterapią, które jest planowane pod koniec listopada, czeka Emilkę ciężka operacja odtworzenia przełyku, która pozwoli jej normalnie żyć. My rodzice chcemy znaleźć dla Emilki najlepszego specjalistę i najlepszy ośrodek do przeprowadzenia tak trudnej operacji. Emilka wygrała z chorobą teraz my musimy jej zapewnić jak najlepszy powrót do normalnego życia. Mamy dwa ośrodki w których chcielibyśmy skonsultować przypadek Emilki, dowiedzieć się o metodach operacji. Te ośrodki to ; specjalistyczny szpital dziecięcy w Londynie GOSH (Great Ormond Street Hospital) oraz szpital Donauspitals w Wiedniu. Wybraliśmy te dwa szpitale ponieważ: -w Londynie została wymyślona operacja podciągania żołądka w przypadku braku lub uszkodzeń przełyku przez profesora Lewitz Spitz, który lata operował w GOSH a obecnie jest tam konsultantem, jest już na pół emeryturze ale ma zespół który wykonuje jego operację. -w Wiedniu jest profesor Alexander Rokitansky, który według naszych informacji zebranych wśród różnych europejskich lekarzy jest najlepszym specjalistą w operowaniu przełyków u dzieci ( zrobił ich 69). Nawiązaliśmy już kontakt z profesorem Rokitansy który.

Najróżniejsze wieści z Ameryki Łacińskiej - bloog.pl

Ich 688, a w tym roku już około 90. Większość przesyłek jest wysyłana do Europy, zwłaszcza do Hiszpanii.

 

Jak podkreśla policja, wysyłane są małe ilości narkotyków, około 100 gramowe, ale za to jest ich bardzo wiele i zawierają zazwyczaj czystą kokainę, więc bardzo wartościową.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3267772,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

.Nakręcą film o Che Guevarze

poniedziałek, 28 kwietnia 2008 14:09
Wkrótce zacznie się kręcenie filmu „Partyzantka”, który opowie o ostatnim etapie życia Che Guevary. Reżyserem filmu będzie Steven Soderbergh, głównym aktorem Benicio del Toro, a wśród innych warto wskazać na Julia Ormond, Catalina Sandino, Jordi Moyá, Oscar Jaenada, itd. Rolę boliwijskiego żołnierza.