O czym chcesz poczytać na blogach?

Orlando bloom

...

Mam sporo wspólnego ;) Pasowałabym do niego, ale niestety to tylko marzenia!!! Moja koleżanka ze szkoły mówi, że za bardzo się angażuję, ale jak fanka, to prawdziwa fanka i w pałni oddana, ale ja chyba taka nie jestam, bo przecież podoba mi się też Bloomio :)
Oststnio zaczęłam mieć ambicje do tego, żeby się uczyć angielskiego :D Ale w sumie to nie dlatego, że Bloom, czy Dom mówią po angielsku, bo Dom przecież też mówi po niemiecku, a ja dobrze umiem szpewchać, ale dla samej siebie, bo.Przejdzie, mam nadzieję :)
Przeczytałm sobi dzisiaj biografię pana Blooma i wzruszyłm się szczerze trochę! Znalazłam min. takie oto teksty:

W wieku 20 lat, w czasie wesołej zabawy u przyjaciół (musiała być BAARDZO WESOŁA), Orlando wypada przez okno z 2-go piętra. Łamie kręgosłup, ale, na szczęście dla niego i dla nas, nie następuje przerwanie rdzenia, i wychodzi ze szpitala po kilkunastu dniach. Kończy się na strachu przed paraliżem i wielką blizną pooperacyjną.

||Your the best site about Miranda Kerr| - Onet.pl Blog

110 comments

26 July 2010
Miranda wyszła za mąż | Sesje zdjęciowe

Orlando Bloom i Miranda Kerr  już po ślubie

Orlando Bloom poślubił.

Miodowy - informuje Kerr w oświadczeniu opublikowanym przez Australijską Agencję Prasową. - Mogliśmy zrobić to tylko w tym samym terminie, w którym odbywa się pokaz Davida Jonesa. David pozwolił mi opuścić to wydarzenie, abym mogła zorganizować z Orlando intymną ceremonię, a potem udać się w podróż poślubną. Kerr i Bloom są parą od 2007 roku./ translate: wirtualnemedia.pl

 

Miranda w sesji zdjęciowej dla Numero n.115 na sierpień ten rok

    

.

Blog keiraorleando2

0 Gwiazdy u Polańskiego 2007-06-28 Zgodnie z doniesieniami serwisu  ComingSoon.net  Orlando Bloom i Scarlett Johansson prowadzą negocjacje w sprawie ról  w najnowszym filmie Romana Polańskiego. W wielkim historycznym widowisku, najdroższym filmie w swojej karierze, Polański opowie o starożytnych Pompejach i słynnym wybuchu.
   

Na powyższych zdjęciach widać,że żadna gwiazda na nie ma zamiaru rzucić się na drugą.Wygląda na to, że panie się lubią.Może to sprawi,że nie będziemy musieli czytać więcej plotek na temat tego,że panie się nienawidzą.
Komentarzy: 0 Orlando Bloom uzależniony 2007-06-27

::Piraci z Karaibów::

Rose trafiła w marcu do jednego z londyńskich szpitali z poważnym zakażeniem bakteriami E.coli, które...
czytaj więcej

Piraci z Karaibów 08:51:42 12/05/2007 [komentarzy 5] Zostaw Skarb....

Kilka novzch plotek!!

<Orlando Bloom chce na Manhattan


Orlando Bloom planuje przeprowadzkę do Nowego Jorku.

Aktor tak polubił broadwayowskie spektakle, że chciałby kupić mieszkanie na Manhattanie. - Z wielką chęcią zamieszkałbym w Nowym Jorku, kocham go - zadeklarował Bloom. - Za każdym.