Wielkopolska II Komorniki 2-1 Polonia Brodnica

archiwum

the lights are not all on upstairs

Bardzo miło mi na blogu oficjalnie ogłosić, że parę dni temu zakończyła się Akcja Przeprowadzka.
Tym, którzy zupełnie nie wiedzą, o co chodzi (a pewnie trochę ich jest) już wyjaśniam.
Akcja Prrzeprowadzka miała swój początek pod koniec kwietnia i jak wszystkie świetne pomysły narodziła sie przy flaszce wina. Przy tejże flaszcze (a może trzech, moja pamięć zaczyna zawodzic na starość) ja, Lis i  jego dobry kolega z pracy Orkan doszliśmy do wspólnego wniosku, że fajnie byłoby mieszkać razem. I w zasadzie, czemu nie - Orkan i tak miał na 1 lipca wyznaczony termin wyniesienia się z mieszkania, ja już w zasadzie postanowiłam, że zostaję tam, gdzie byłam, ale jak wiadomo wszystko można cofnąć, a Lisa nic nigdzie nie trzymało na dobrą sprawę. Gdzy nazajutrz rano trochę wytrzeźwieliśmy, zebraliśy garść możłiwości, warunków i chceń i podjęliśmy Część Pierwszą Akcji Przeprowadzka - Szukanie Lokum.
Problem z Szukaniem Lokum polegał na tym, że chcieliśmy mieszkanie ładne (Orkan), niedrogie (ja) i w.

Zorza Tychowo

Wkońcu Zwycięstwo!!! 2006-09-24 Po słabej grze oby dwóch zespołów ostatecznie zwyciężyłą ekipa z Tychowa.
Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie zdobywając w 25min. bramkę,strzelcem został Szyszkowski który po asyście Pietrowicza.D wpakował ''futbolówkę'' do siatki rywala.Po strzeleniu gola zawodnicy Zorzy grali tak jakby już w pierwszej połowie stracili siły.
Kontratak zawodników Orkana sprawił iż w polu karnym zawodnik Orkana został sfaulowany przez Jabłonowskiego,okazję do wyrównania nie zmarnował A.Kołodzieżny.wynik 1-1 utrzymał się do 85 minuty spotkania,kiedy to zawodnik Zorzy został ciągnięty w polu karnym za koszulkę,arbiter był blisko całego wydarzenia i bezwahania wskazał na jedenasty metr.Szyszkowski podszedł do piłki i bezproblemu umieścił piłkę w siatce.To już drugi gol Szyszkowskiego w tym meczu.Zawodników gości po stracie drugiej bramki ogarneła złość przez co stracili 3 bramkę do ''szatni''.W 90 minucie po zamieszaniu w polu karnym.

Adam Football

10 września rozegrałem zawody w Niechanowie. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie straciliśmy bramkę po niefortunnym rzucie karnym. Skończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.
Rozegrałem całe spotkanie na prawej flance, nie miałem zbyt dużo okazji do pokazania się...
W sobotę z Polonią Brodnica u nas.

Komentarzy: 0 Poznań FC II 1:7 Orkan Jarosławiec sobota, 06 wrzesień 2008, 16:39

Do przerwy tylko 0:2. Grałem pełne 90min na prawej pomocy, nie było źle ale mogło być dużo lepiej. Trzeba w końcu strzelić gol. Skończyło się na 1:7, a jedyną bramkę dla nas strzelił Łukasz. W drugiej połowie trochę lepiej mi się grało niestety innym chyba odwrotnie...
Teraz czekam na środę i kolejny daleki wyjazd. Tym razem Niechanowo.

sylwia2000 blog

Siema siemasz !!!

No niedawno wróciłam z obozu nie pisałam bo znowu wyjedzałam !!! Na BG!!!
Na obozie było normalnie świetnie su[er i wogle oczywiście Żywiołki i Zbroja byli obłędni a Mandragora i Orkan to nies zbyt pasujcy do nas ludzie !!! Co innego byc zakręconym a co innego idiota!!! Nie mówie tu oczywiście o wszystkich dziewczyn z Mandragory i wszystkich z Orkanu ale wiekszość była hmmmmm.......(miejsce na wstawienie odpowiedniego słowa) Troche na tym obozie fioła było mozna dostać bo przebywać z ludzmi którzy wala łbami o toje to jest wyczyn !!! Tak samo zrobić frytek dla 70 osób (większość wkółko podzerała)Na MARATONIE wytrzymałam do końca !!! wiem jestem genialna lecz kiedy zacynała sie era smerfów gumisiów i ko ko ko bedziemy mieć jajko myslałam ze zasne!!! Tak naprawde jka chyba większość wiem po tym obozie miałam odejść wiem większość by sie cieszyła no ale zostaje na nieszceśćei dla was oczywiście !!!!.