O czym chcesz poczytać na blogach?

Orkan

Absolwent Marcinek Poznan

14:33, j.aniola , Tabela
Link Dodaj komentarz »
Wyniki 8. kolejki
Kolejka 8 - 20-21 października
Tornado Trzebaw 5-1 Okoń Sapowice  
Wielkopolska II Komorniki 2-1 Polonia Brodnica  
Bola 06 Poznań 4-3 Orkan Manieczki  

My own equilibrium

archiwum

the lights are not all on upstairs

Bardzo miło mi na blogu oficjalnie ogłosić, że parę dni temu zakończyła się Akcja Przeprowadzka.
Tym, którzy zupełnie nie wiedzą, o co chodzi (a pewnie trochę ich jest) już wyjaśniam.
Akcja Prrzeprowadzka miała swój początek pod koniec kwietnia i jak wszystkie świetne pomysły narodziła sie przy flaszce wina. Przy tejże flaszcze (a może trzech, moja pamięć zaczyna zawodzic na starość) ja, Lis i  jego dobry kolega z pracy Orkan doszliśmy do wspólnego wniosku, że fajnie byłoby mieszkać razem. I w zasadzie, czemu nie - Orkan i tak miał na 1 lipca wyznaczony termin wyniesienia się z mieszkania, ja już w zasadzie postanowiłam, że zostaję tam, gdzie byłam, ale jak wiadomo wszystko można cofnąć, a Lisa nic nigdzie nie trzymało na dobrą sprawę. Gdzy nazajutrz rano trochę wytrzeźwieliśmy, zebraliśy garść możłiwości, warunków i chceń i podjęliśmy Część Pierwszą Akcji Przeprowadzka - Szukanie Lokum.
Problem z Szukaniem Lokum polegał na tym, że chcieliśmy mieszkanie ładne (Orkan), niedrogie (ja) i w.

Zorza Tychowo

Wkońcu Zwycięstwo!!! 2006-09-24 Po słabej grze oby dwóch zespołów ostatecznie zwyciężyłą ekipa z Tychowa.
Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie zdobywając w 25min. bramkę,strzelcem został Szyszkowski który po asyście Pietrowicza.D wpakował ''futbolówkę'' do siatki rywala.Po strzeleniu gola zawodnicy Zorzy grali tak jakby już w pierwszej połowie stracili siły.
Kontratak zawodników Orkana sprawił iż w polu karnym zawodnik Orkana został sfaulowany przez Jabłonowskiego,okazję do wyrównania nie zmarnował A.Kołodzieżny.wynik 1-1 utrzymał się do 85 minuty spotkania,kiedy to zawodnik Zorzy został ciągnięty w polu karnym za koszulkę,arbiter był blisko całego wydarzenia i bezwahania wskazał na jedenasty metr.Szyszkowski podszedł do piłki i bezproblemu umieścił piłkę w siatce.To już drugi gol Szyszkowskiego w tym meczu.Zawodników gości po stracie drugiej bramki ogarneła złość przez co stracili 3 bramkę do ''szatni''.W 90 minucie po zamieszaniu w polu karnym.

Adam Football

10 września rozegrałem zawody w Niechanowie. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie straciliśmy bramkę po niefortunnym rzucie karnym. Skończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. 
Rozegrałem całe spotkanie na prawej flance, nie miałem zbyt dużo okazji do pokazania się... 
W sobotę z Polonią Brodnica u nas.

Komentarzy: 0 Poznań FC II 1:7 Orkan Jarosławiec sobota, 06 wrzesień 2008, 16:39

Do przerwy tylko 0:2. Grałem pełne 90min na prawej pomocy, nie było źle ale mogło być dużo lepiej. Trzeba w końcu strzelić gol. Skończyło się na 1:7, a jedyną bramkę dla nas strzelił Łukasz. W drugiej połowie trochę lepiej mi się grało niestety innym chyba odwrotnie...
Teraz czekam na środę i kolejny daleki wyjazd. Tym razem Niechanowo.

sylwia2000 blog

  
Siema siemasz !!!

No niedawno wróciłam z obozu nie pisałam bo znowu wyjedzałam !!! Na BG!!!
Na obozie było normalnie świetnie su[er i wogle oczywiście Żywiołki i Zbroja byli obłędni a Mandragora i Orkan to nies zbyt pasujcy do nas ludzie !!! Co innego byc zakręconym a co innego idiota!!! Nie mówie tu oczywiście o wszystkich dziewczyn z Mandragory i wszystkich z Orkanu ale wiekszość była hmmmmm.......(miejsce na wstawienie odpowiedniego słowa) Troche na tym obozie fioła było mozna dostać bo przebywać z ludzmi którzy wala łbami o toje to jest wyczyn !!! Tak samo zrobić frytek dla 70 osób (większość wkółko podzerała)Na MARATONIE wytrzymałam do końca !!! wiem jestem genialna lecz kiedy zacynała sie era smerfów gumisiów i ko ko ko bedziemy mieć jajko myslałam ze zasne!!! Tak naprawde jka chyba większość wiem po tym obozie miałam odejść wiem większość by sie cieszyła no ale zostaje na nieszceśćei dla was oczywiście !!!!.

Stolyk Lyteracki

  • Marzec 2010
  • Luty 2010
  • Styczeń 2010
  • Grudzień 2009
  • Listopad 2009
  • Październik 2009
  • Wrzesień 2009
  • Sierpień 2009
  • Lipiec 2009
Njusy - ULTRAS FANS ODLEW 03

2007
Herby drużyn z naszej grupy
    Do obadania herbów ekip, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć sprowokował nas ten artykuł Z CZUBA. Kompleksowo wrzucić na stronę wszystkich herbów się nie da z prostego powodu, nie wszystkie kluby herby posiadają... A szkoda :)

LKS Baborówko - brak herbu
KS Gaj Wielki - brak herbu
GKS Golęczewo - brak herbu
Matrot Kąsinowo - brak herbu
Arka Kiekrz - brak herbu

 - Tęcza Lulin

- Orkan Objezierze i jeszcze jeden na STRONIE LKSu

- LZS Obrowo (ogólnie LZSów)

Orzeł Słopanowo - brak herbu

- Suchary Suchy Las

herb Złotych Złotkowo na ich STRONIE

Gdyby wszystkie zespoły miały tak płodnych grafików jak ma Orkan Objezierze to polska piłka byłaby jeszcze ciekawsza :)

Znasz, masz, znalazłeś herb którejś z wyżej wymienionych ekip? To podrzuć go nam! Dla szczęśliwych znalazców nagroda w postaci możliwości odpalenia strobola.