O czym chcesz poczytać na blogach?

Oriflame

Blog Konsultantów Oriflame w UK i Irlandii

Osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Anna Lewandowska - Sękulska

Notki
Szkolenia dla Liderów! 22 marzec 2007

Zapaszam moich kochanych Liderów na szkolenie , które  odbedzie się 16 kwietnia o godz.18.oo w naszym biurze.
Prosze zabrać zeszyciki i duże poczucie humoru........
Temat szkolenia to cechy dobrego lidera i jak efektywnie gospodarować czasem!
Liczę na taką frekwencję jako była ostatnio!
Pozdrawiam!

Komentarzy: 0 Wygrałam konkurs!!!!!!!!!!!!! 08 marzec 2007

No i udało sie wygrałam konkurs sponsorski, huuurrrrrrrrraaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Kosztowało mnie to dużo pracy ale warto było, grupa powiekszyła się o 39 nowych konsultantów a ja wygrałam 1.000zł, które to przeznaczę na projekt nowego domku!!!!
Dziewczyny sponsorujcie naprawdę warto!!!!!!!!!!!!!!!
Ania - Sarsza Konsultantka Oriflame!

Blog Irek225

Lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia żeby zarobić pieniądze. Zacznij budować swoją grupę Konsultantów. Zaproś osoby, które znasz i namów je, aby tak jak Ty zostały Konsultantami. Dzięki temu zdobędziesz nieograniczone źródło dochodów. Jako Konsultantka Oriflame możesz dowolnie wybrać swoją ścieżkę kariery: zdobyć dodatkowe źródło dochodów lub stworzyć swój własny biznes. Bez ograniczeń, bez ryzyka, wybór należy do Ciebie!

Make_Money_Slogan.jpg
Jako konsultantka Oriflame zarabiasz na trzy sposoby:

1. Oszczędzając na zakupach produktów Oriflame do własnego użytku.
2. Sprzedając kosmetyki i zarabiając na różnicy pomiędzy cenami katalogowymi a cenami handlowymi.
3. Budując swój biznes i zapraszając innych do współpracy. Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.Zobacz sama ile zyskujesz:

Kiedy chcesz kupić produkt w cenie katalogowej 49,90 zł, jako Konsultantka zapłacisz za niego tylko 38, 38 zł! Konsultantki Oriflame mogą kupować kosmetyki dla siebie i swoich najbliższych w cenach o 23% mniejszych niż te pokazane w Katalogu. Wstąp do Klubu Oriflame a przekonasz się, ile możesz zyskać!

Cena.

Blog oriflamenowicka

Zrób z nich artystyczną kompozycję
na desce – wytworna przystawka gotowa!
Zestaw to również doskonały prezent!

Jak zdobyć nagrodę?

- W każdym z trzech Katalogów 16, 17 i 1 realizuj zamówienia o wartości
co najmniej 100 PP
- Na zaznaczonym miejscu na tym karnecie przyklej holograficzną naklejkę otrzymaną w danym Katalogu
- Karnet z trzema naklejkami i wpisanymi swoimi danymi odeślij pocztą lub osobiście oddaj w Oddziale, Filii lub Biurze Regionalnym (nie później niż do końca Katalogu 3)
- następnie nie później niż 2 marca 2008 złóż punktowane zamówienie, a Oriflame dołączy do niego prezent
Komentarzy: 0 2007-10-15
Witam WAS wszystkich serdecznie. Właśnie jestem w drodze powrotnej z Wisły. Jak zwykle było rewelacyjne! Żałujcie, że was nie było . [Dla tych, którzy nie wiedzą jest to szkolenie wyjazdowe organizowane przez dyrektorów sieci dystrybucji Oriflame] . Wspaniałe dwa dni wśród.

Ja, Moje Oriflame i cała reszta

Się średnio, bo marka jest mało znana, ale że produkty są ok. Że jak ktoś raz spróbuje to wraca, ale najpierw trzeba go zainteresować.
Trzeba dać firmie szansę.

 Inną firmą, która mnie ostatnio zainteresowała, jest Gosh. Kosmetyka kolorowa, zapachy i pielęgnacja. Mam je w pracy i nie powiem.. no no..
Ceny nie należą do najniższych bo blisko im do L’oreala, ale kosmetyki  są jej warte. Cienie mają tak soczyste kolory... kredki do oczu takie miękkie.. I opakowania ascetyczne, a to lubię.

 A Oriflame? Kula się, samo właściwie. No dobra, przy duuużej pomocy Mej Siostry Czcigodnej.. W.

Blog sekretoriflame

Przede wszystkim zaczęłam wierzyć w to, że wszystko jest możliwe jeśli się tego na prawde chce.
Jest nawet takie prawo potwierdzone naukowo- samopotwierdzające sie proroctwo.

Człowiek, który wierzy w swoje możliwości i wierzy że mu się uda, rzeczywiście sobie poradzi. Takie przekonanie sprawia że ma on odwagę podjąć walkę. Jeżeli działa, to środowisko dostarcza mu informacji potrzebnych do dokonywania zmian.

To działa niestety również w drugą stronę- jeśli człowiek nie wierzy, że mu się coś uda, zazwyczaj rzeczywiście ponosi porażkę.

Ale ja wierzę!! Wierzę, że uda mi się osiągnąć sukces w Oriflame. Jak to zrobię?? :) Od jakiegoś tygodnia obmyślam plan działania:) mam kilka pomysłów. Napiszę o tym jak już się to uda :)
Kiedyś mi sie wydawało, że w takich formach sprzedaży jakie proponuje m. in. Oriflame nie da się zarobić więcej pieniędzy niż na sprzedaży kosmetyków. Myliłam się! Można budować swoją grupę konsultantów i mieć procent z ich sprzedarzy. Ważne jest również to, żeby pomagać im w rozwoju, bo jesli zna się dobry sposób na odniesienie sukcesu warto się nim dzielić :)

Komentarzy:

orinet - kosmetyki, porady, praca

Organizowanych w domach. Jest to alternatywa dla kobiet, które niekoniecznie chcą korzystać z porad kosmetycznych w ekskluzywnych butikach.

Również od samego początku firma stawia na rozwój swoich konsultantów, umożliwiając im tworzenie własnego zespołu. Co prawda nie ma to wyglądu późniejszej „Drogi do Sukcesu”, ale możliwość kariery jest przedstawiona w formie drabiny. Pierwszy jej szczebel zajmuje gość, dalej gospodyni, konsultant i w końcu menadżer i menadżer z samochodem. Każdy szczebel ma swoje przywileje, nie tylko finansowe, ale jest także możliwość uczestnictwa w konferencjach.

Obecnie Oriflame działa w 61 krajach, posiada 5 fabryk; w Polsce, Chinach, Rosji, Indiach i Szwecji. Oferuje ponad 900 produktów, które ukazują się w katalogach przetłumaczonych na 35 języków.

Komentarzy: 0 Witam Wszystkich 2010-04-12
Może najpierw kilka słów o.