O czym chcesz poczytać na blogach?

Organizacja pracy

Tu Vas Me Détruire...

Obniża, a ja powoli przestaję poznawać swoją twarz w lustrze.

Chłopcy w parku cmokają na mój widok, a na przystanku trwa "opatrzanie" tej nowej. Nie jestem w żaden sposób podobna do lokalnych div, ani z twarzy ani ze sposobu bycia. Biegam w balerinkach z laptopem na plecach do pracy, a żulki w tramwaju mówią "Proszę Pani kierowniczko". O piątaka na razie nie pytają.

Tagi: 4kąty
enuma-elish 2010-04-03 22:10:34 skomentuj (2)

Tagi: kilka słów na temat
enuma-elish 2010-04-12 15:54:06 skomentuj (1)

Pandemonium.


Wszystko nabiera tempa.
Od wydarzeń politycznych i społecznych poprzez rzeczy życia codziennego.

Organizacja pracy i nowe obowiązki wymagają douczenia się ale przyniosą (mam nadzieję) wymierny efekt finansowy.
Spełnianie marzeń chwilami nabiera realnych kształtów.
Oby ta Ukraina wypaliła.
Przygotowanie tych wyjazdów i douczenie się jezyka zapowiada się przyjemnie ale nie.

Ja, Prinzesschen, du hast leicht... - bloog.pl

Ignoruję. I co? Niech się nauczy. A potem wściekły jest na Maćka. Ciekawe za co. To jest mój prawdziwy przyjaciel, a nie zmyślony jak K.R.!
Następną rzeczą jest to, że, jak już wspomniałam, organizuję z Elizą i pomocnicą Karoliną akcję charytatywną na rzecz dzieci z Afryki. Uzgodniłyśmy to z dyrekcją i pedagogami. Opracowujemy właśnie projekt tej akcji, przebiej poszczególnych.

Koklusz i tężec 1,2 mln dzieci, na odrę 1,2 mln dzieci, na zapalenie płuc 4 mln. Obecnie w Afryce subsaharyjskiej żyje około 90 proc. dzieci zarażonych wirusem HIV.

Organizacja Czerwonego Krzyża podała, że w 33 konfliktach zbrojnych, które toczyły się ostatnio, brało udział ponad 200 tys. dzieci walczących jako żołnierze. Dzieci w czasie wojny pozostawione.

Afrykanin żyje na uchodźstwie, 100 mln ludzi na całym świecie musiało opuścić swoje domy, między innymi z powodu wojny.

Ze sprawozdania Międzynarodowej Organizacji Pracy wynika, że na całym świecie 250 mln dzieci poniżej 15. roku życia jest zmuszanych do pracy zarobkowej, a od 120 do 140 mln z nich jest wyzyskiwanych w pracy. Afryka ma najwyższy (41 proc.).

Młoda mężatka - Onet.pl Blog

Ale jest taki mój.
I nie tylko dlatego, że zrobił mi kolację (robi mi też jajecznicę w niedziele, przypominam) ale dlatego, że mogę na nim polegać. Że rozumie to, że po 12 godzinach biegu i pracy czasem nie chce mi się zmyć szklanki i robi to za mnie, pomimo, że przecież on  też pracuje. Rozśmiesza mnie, kiedy mam zły dzień (aaa, kochanie okresik ci się zbliża!)  i pociesza, kiedy jest mi smutno.
Nie.I zrezygnują. I ustalmy sobie - wtorki. Spotykamy się tylko we wtorki (całe szczęście że w tym tygodniu już wtorek minął). Tak, spokój, pomału ogarniemy to wszystko. W kalendarzu wpisane - wtorki dla dyplomantów do południa, po południu angielski, środy też angielski. Pomału, grunt to dobra organizacja pracy... Po kolei...

Poniedziałek
Od 8 do 12 - zajęcia ze studentami z zarządzania strategicznego oraz organizacji.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Ludzie nauki
identyfikator rekordu:  o66836 prof. dr hab. Dariusz Rosati Dyscypliny KBN: ekonomia  
Miejsca pracy, zajmowane stanowiska, pełnione funkcje: - Instytut Handlu.

Europejskiej, finansów i handlu międzynarodowego.

W latach 1970-1990 odbył szereg stażów krajowych i zagranicznych, m.in. we Francji, w Wielkiej Brytanii, w USA i na Węgrzech. Był wielokrotnie ekspertem organizacji międzynarodowych (UNIDO, Bank Światowy, Komisja Europejska, Międzynarodowa Organizacja Pracy). W latach 1986-1987 był profesorem wizytującym na Uniwersytecie w Princeton w USA. W 1985 założył i zajmował stanowisko dyrektora Instytutu Gospodarki Światowej w SGPiS, a następnie dyrektora Instytutu Koniunktur i Cen Handlu Zagranicznego.

W latach 1966-1990 był członkiem.