O czym chcesz poczytać na blogach?

Orchidea

Kocham Cię Życie...:* - Onet.pl Blog

I od życia uciec sie nie da. Jeśli ma się jakieś kłopoty w domu, szkole w pracy itp. powinno sie usiąść i rozsądnie pomyśleć jak rozwiązać problem. Nie jest wyjściem powiedzieć "Panie Boże jest mi ciężko ja wysiadam", bo prędzej czy później znowu będziesz musiał wrócić do życia i przeżyć ten sam problem od nowa i będziesz przeżywał go tak długo do puki do puty go przeżyjesz nie uciekając. Ja tak uważam i tak robię zawsze pomaga. Zawsze jak jest mi ciężko myślę co zrobić, modlę się i rozmawiam o tym szukając wyjścia tego najlepszego:). I uważam, że człowiek uczyć się całe życie i nic nie dzieję się bez przypadku;)
  

...Orchidea...
6 Wielkie wesele!

13 lipca 2008
Trudny początek...
Jestem Orchidea:)

być swoim ideałem - Onet.pl Blog

Orchidea
6 skomentuj

21 grudnia 2010
ale o co chodzi
Kilkakrotnie zarzucono mi w komentarzach, ze chcę popaść w anoreksję. Otóż większej bzdury wymyślić się nie da!!
Próbowałam to kilka razy wyjaśniać w komentarzach ale widocznie do niektórych to nie dociera więc spróbuję po raz ostatni obrazkowo wytłumaczyć co chcę osiągnąć.


TEGO NIE CHCĘ:
     
   
 

TEGO RÓWNIEŻ NIE CHCĘ:
   
   
      
A TO JEST MÓJ CEL:
     
           

Mam nadzieję, że teraz już widać te subtelne różnice:-)))
Buziaki kochane!!!!! :-**********Orchidea

Wypełnij swój świat czernią. Niech zastąpi wszystkie kolory! - Onet.pl Blog

Momencie mogło zaboleć bardziej. A to zależało od tematu kłótni.
Nigdy nie udało im się mnie pokonać. Jeśli dawali mi szlaban, to mi to zwisało, czegoś zabraniali, ja i tak to robiłam. Od zawsze łamałam wszystkie reguły.

W szkole nie było lepiej. Nie przychodziłam na lekcje; nie angażowałam się w życie tej społeczności, do której ponoć należałam; nie chodziłam na imprezy... Mimo to dobrze się uczyłam i byłam rozpoznawalna w swojej szkole. Ale nie była to zła sława. Niektórzy już tak mają: są znani, ale nie wiadomo z czego.
Mówili o mnie Czarna Orchidea - piękna, mądra, tajemnicza, na wyciągnięcie ręki, a jednak nieuchwytna. Jedyna w swoim rodzaju.
Może to i prawda. Ale jest jeszcze coś.
Od wczesnego dzieciństwa byłam wyczulona na kwiaty orchidei. Pokochałam je ponad życie i zawsze miałam na sobie duży, czarny wisior w kształcie tej rośliny. Wyszyłam ją sobie na niemalże wszystkich ubraniach, wplątując ją niezauważalnie w ich wzory.
Dzięki temu stałam się całkiem dobrą projektantką i nie musiałam kupować banalnych ciuchów z okolicznych sklepów. Zamawiałam sobie dużo różnych czarnych tkanin i szyłam z nich swoje stroje.
By być mniej zależną od pieniędzy rodziców,.

mix - legendy i mity - bloog.pl

w blasku dziennego światła
I na koniec niespodzianka [ dla mnie oczywiście ]
Zakwitnął drugi pęd ale tylko z dwoma kwiatami
6 marca 2008


Podziel się:

komentarze (0) | dodaj komentarz

Czas przemijania

piątek, 11 kwietnia 2008 0:00

 13 marca 2008

 

 

 I już przekwita moja orchidea.

Takie to już życie.

WSZYSTKO O LUDZIACH - bloog.pl

Jak matka mogła przed nią ukryć fakt posiadania rodziny… nie rozmawiają od paru lat…

 

Kiedy prawda jest odrażająca ludzie starają się ją ukryć. Wiedzą, że kiedy wyjdzie na jaw, wyrządzi wiele krzywd. Dlatego trzymają ją za grubymi murami. Za starannie zamkniętymi drzwiami lub schowaną na dnie szuflady albo próbują ją sprytnie zamaskować. Ale prawda, nawet najgorsza zawsze wyjdzie na jaw. I ktoś, kogo kochamy, będzie cierpiał. A ktoś inny będzie upajał się naszym bólem. I to jest najgorsza prawda… ze wszystkich.


 
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2690177,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

biała orchidea i miłość życia...

niedziela,

Notatki z historii - Onet.pl Blog

15
16171819202122
232425262728 


08 lutego 2009
Pytania,sugestie.Komentarze.
Jeżeli macie jakiekolwiek sugestie dotyczące tego, co chcielibyście znaleźć na tym blogu, to proszę piszcie,komentujcie.Postaram się w miarę możliwości uzupełniać informacje,które Wam są najbardziej potrzebne.
Pzdr.
Orchidea Phobos
Orchidea Phobos (21:37)

Pomysl.blog.pl

Jest brudne. Ale naprawdę się tak szybko kurzy! Nigdy jeszcze nie widziałam, by okna brudziły się w takim tempie i takim stopniu. Please don't jugde me. Konstrukcja parapetu taka jest, albo coś w tym stylu.


BTW. IF ANYONE WHO WOULD LIKE TO READ THIS BLOG DOESN'T SPEAK POLISH I'M WILLING TO TRANSLATE IT TO ENGLISH. JUST LET ME KNOW IN THE COMMENT SECTION BELOW. ALL THE BEST. (sorry for caps, but I wanted to make sure everybody reads it)

Tagi: kwiaty, hiacynt, orchidea

skomentuj (1)

Orchidea zakwitła! 2012-01-27 11:07:12

Hehe, nie spodziewałam się, że będzie to tak szybko:) Od razu chciałabym napisać jak pielęgnować orchideę.  Bo zanim ja się nauczyłam, to mi jedna zwiędła :/ 
Nie można jej stawiać na spodeczku i podlewać na parapecie. Bo wtedy będzie miała za dużo wilgoci. Aby ładnie rosła i kwitła: Tak średnio zaraz na tydzień trzeba ją wynieść.