O czym chcesz poczytać na blogach?

Orbis

Organizacja konferencji

{ 11 Czerwiec 2010 @ 09:21 } · { Hotele }
{ Tags: hotel, hotele, promocja }

Od 10 czerwca ruszyła letnia promocja sieci hoteli Accor. Promocja nazwana została wielce wymownie „Szalone ceny”. Promocja obejmuje 861 hoteli w 63 krajach Europy, Azji, Afryki, Ameryki, Azji, oraz Oceanii.. Czas promocji jest ograniczony i dotyczy jedynie 7 dni. Rezerwacji miejsc w promocji można dokonywać na stronie www.accorhotels.com.

Hotele biorące udział w promocji znajdziemy również w Polsce. Biorze w niej partner strategiczny Accor – Grupa Hotelowa Orbis do której należą marki Orbis Hotels, Novotel i Mercure.
Poniżej lista polskich hoteli biorących udział w promocji.

HOTEL ORBIS GIEWONT ZAKOPANE
HOTEL ORBIS ARIA SOSNOWIEC
HOTEL ORBIS CRACOVIA KRAKÓW
HOTEL ORBIS FRANCUSKI KRAKÓW
HOTEL ORBIS HALNY CIESZYN
HOTEL ORBIS MAGURA BIELSKO BIAŁA
HOTEL ORBIS WROCŁAW
HOTEL ORBIS ZAMOJSKI ZAMOŚĆ
HOTEL ORBIS GDYNIA
HOTEL ORBIS NEPTUN SZCZECIN
HOTEL ORBIS SOLNY KOŁOBRZEG
NOVOTEL KRAKÓW BRONOWICE
NOVOTEL KRAKÓW CENTRUM
NOVOTEL KATOWICE CENTRUM
NOVOTEL WARSZAWA.

Ready to fly - Onet.pl Blog


07 sierpnia 2008
18 dni......

  

Powyższe bileciki przyszły dziś. Nie było mnie wtedy w domu,bo byłam w Krakowie. Wróciłyśmy z Krakowa i nic nam o tym nie było wiadomo, dopóki tata w pewnym momenci nie patrząc na parapet po lustrem w hallu, gdzie zazwyczaj kładziemy różne przesyłki z bieżącego dnia, nie podszedł i głośno zaczął się zastanawiać: " A cóż to w tej kopercie? Orbis...". Na slowo Orbis ja już zdążyłam zlecieć z piętra i ułamki sekundy później, już otwierałam kopertę. A potem podstawowe hasło do Dony, która akurat była na polku i "taniec po**niec (czyli taniec radości) z moimi Llopsikami (Doną i Lindstremową).

Heh... Już za 18 dni tam będę. A tydzień tam znając życie bardzo szybko minie i znów trzeba będzie przestawić liczniki z 18,10,5, 3 dni, 1 dnia - na 365. No,ale staram się o tym nie myslkeć. Perspektywa,że godzina zero jest coraz bliżej, że ciągle jest przed , podnosi trochę na duchu.

A jak tam z Wami? Kto będzie na.

amidala3 blog


amidala3 2003-07-08 20:23:02
skomentuj (11)


:(

robin plakal cala noc
tiutialam ile moglam, nosilam glaskalam.. w koncu zgodzil sie laskawie polozyc jesli bede z nim, ok tak wiec przespalam z nim 2 godziny..ale niewygoad..potuptalam cichutko do siebie i ok
czuje sie juz lepiej
jutro sie pakuje i jade do domciu
rozmawialam z olcia, cudny elfi glosik:)
rodziciele kocham was
amidala3 2003-07-12 19:18:27
skomentuj (5)
fajna?.. jak to bialoszewski

jestem w domu,
jechalam wiele wiele za dlugo.. jak to orbis, autobus zaczal sie wypelniac spalinami w srodku nocy..
ale nie powiem zebym sie przejmowala opoznieniem jakie to spowoduje
od zurychu trzymalam sie z irkiem i michalem..reszta autobusu..inny przedzial wiekowy.. nastepnie trzymalam sie juz tylko z michalem..i przegadalismy dokladnie cala podroz pomiedzy
*dobranoc aniu
*dobranoc michal
oczywiscie z jednego autobusu zapomnialam telefonu
tak wiec gratem telepalismy sie przez szwajcarie i niemcy z przecietna predkoscia 20/h.. nastepnie oczekiwalismy na nowy autokar, a nastepnie przesiadalismy sie we wroclawiu

to.

oksymoron blog

Podróż po raz pierwszy zaplanowałam autokarem, odpowiednio wcześniej kupiłam bilet, tylko kilkanaście razy sprawdziłam czy na pewno.. kupiłam na ten dzień? godzinę? i miejsce docelowe? wszystko było w porządku aż do dzisiaj, kiedy to sprawdziłam w internecie, że trasa Warszawa – Lublin o godzinie 15.3o owszem nadal funkcjonuje, ale od dzisiaj do 1o sierpnia jest zmieniona, przebiega przez Kazimierz Dolny, teoretycznie powinien ucieszyć mnie ten fakt, gdyż uwielbiam to miasteczko, tylko, że czy w zawiązku z tym mój bilet jest nadal aktualny?? zwłaszcza, że kupiłam go w oddziale Orbisu, czyli u pośrednika?? panika! wystukiwanie błyskawiczne numeru do Orbisu.. w końcu połączenie.. wiedzieli mniej ode mnie, no to.. wystukiwanie numeru do Polskiego Expressu.. nikt nie odpowiada.. moja panika obrasta w siłę.. już popołudnie a je jeszcze nie spakowana, wyceny dla klientów nie zrobione oraz twarde negocjacje w sprawie naklejek w rozkwicie.... cholera jasna!
Nie dodzwoniłam się, cała resztę spraw do załatwienia sfinalizowałam na ile to było możliwe w piątkowe wakacyjne popołudnie, w miejscu odjazdu byliśmy jedyne 4o minut przed czasem, ponieważ płaczliwym tonem.

>ALOHOMORA< ..::Harry Potter . Joanne21::.. - Onet.pl Blog

Użyte po raz pierwszy:w tomie "Harry Potter i Czara Ognia" Ollivander użył tego zaklęcia, żeby sprawdzić różdżkę Fleur Delacour, która brała udział w Turneju Trójmagicznym.

 

Oppungo

 

Wymowa:"Opungo".

Opis:zmusza zwierzęta do ataku.

Użyte po raz pierwszy:w tomie "Harry Potter i Książę Półkrwi" Hermiona Granger złote ptaki (wyczarowane zaklęciem Avis) zmusiła do ataku Rona Weasleya.

Znaczenie:z łaciny oppungo-atakuję.

 

Orbis

 

Wymowa:"Orbis".

Opis:pęta przeciwnika świetlistymi promeniami.

 

------------------------------------------------------

 

Koniec mini konkursu, poprawna odpowiedź to "Harry Potter i Więzień Azkabanu".

 

Zwycięzcy:

thisisonlyimagination.blog.onet.pl - 8k.

ewelajn15.blog.onet.pl - 6k.

zapiski-luny-lovegood.blog.onet.pl - 6k.

monia-myworld.blog.onet.pl - 6k.

AKTYWNA STRZELECKA - Onet.pl Blog


Zapraszamy wszystkich sąsiadów do przyłączenia się do ozdabiania naszego drzewka.
doris
3 , dzięki za zainteresowanie

09 grudnia 2009
PRASKI Teatr Remus zaprasza

TEATR REMUS

ZAPRASZA NA STUDYJNE POKAZY NOWEGO SPEKTAKLU

 

 „ORBIS EXTERIOR”

Rezydent Miasta - Onet.pl Blog


06 marca 2012
Gdy nie wiadomo o co chodzi...
Ile jest prawdy w tym, że w kwestii PKS wszystko zostało ukartowane kilka lat temu, przez pewną panią, obecnie zasiadającą we władzach jednej z prywatnych firm - nie wiadomo. Chodzą słuchy, że w tym czasie pracownicy PKSu byli zainteresowani zakupem przedsiębiorstwa, jednak owa pani postanowiła sprzedać firmę Orbisowi za 2/3 wartości i dodatkowo rozłożyła tę opłatę na raty. Czy jest możliwe to,  że teraz pani ta przejmie tarnobrzeski PKS? To, że PKS jest przeznaczony do sprzedaży  okazało się 21 lutego, po opublikowaniu sprawozdania finansowego za rok 2011. Jeszcze 2010 roku spółka była chwalona za wyniki i przedstawiały sie perspektywy rozwoju, m.in. poprzez wyłożenie pieniędzy na budowę hal w Tarnobrzegu. W roku 2011 kontynuowano inwestycje. Co się takiego stało, że koniunktura w roku 2011 spowodowała chęć sprzedaży spółki?