O czym chcesz poczytać na blogach?

Orange pop

czyńmy dobro! \,,/,

Mój leżajsk, którym wymieniłam się z wspaniałomyślnym Marianem. Na szczęście nie było go tak dużo, żebym bardzo żałowała :P I już wiem, gdzie Kuba ma lodówkę! Nie obeszło się też bez obserwacji nieba, planów na koncertową przyszłość  i dalekich lotów. Bo chciej tu człowieku pohuśtać się grzecznie z Izajaszem na huśtawce, to przyjdzie taki Angol i popchnie tak, że nagle zmieni się perspektywę. A co. Ale to było śmiechowe:D
A żeby nie zrobić sobie krzywdy, zarządziliśmy wyprawę do Primusa, gdzie hobbistycznie tłukliśmy kufle i rozlewaliśmy piwo i skąd przyniosłam siniaki upodabniające mnie do dalmatyńczyka. Bo delikatny Kuba Kubeczek i podpuszczający i też ostatecznie walczący (w sumie to po obu.

A ja miałam tańczyć do porzygu, który nie nastąpił, bo przestraszył mnie pan w tojku otworzonym przez Angola. Izajasz też nie zdążył naumieć mnie samby, ale może jeszcze kiedyś się uda.

 

Nie mogę też nie napisać o tym, że cholernie zgodny był ten wood: wszystkich bardzo łatwo było przekonać, wystarczyło pomachać orange albo krzyknąć 'jeeeeeeessssssssss!' i wszystko było w porządku :) Był też świetnie rozśpiewany: od (a wiesz, dlaczego? bo) 'Ala nie wali mu paaaaahły' (koniecznie z przydechem), przez Jakuba Górskiego, który słucha disco polo i Tomka Zagórskiego, który nie ma naszej klasy, po nieśmiertelne 'Gdzie moje spodnie' i 'Bilet miesięczny na okaziciela'. I nie wolny od.

Blog ateusza, antyklerykała, liberała i libertynaNa koniec wspomnę o jednym z „ekspertów” Samoobrony - Kazimierzu Zdunowskim. Na pytanie co sądzi o rzekomej niezgodności ustawy przygotowywanej przez Samoobronę z przepisami unijnymi, odparł: „I co z tego (...)? Wojsko przyślą?”

milczewski 2006-02-07 11:37:06
skomentuj (1)


Bojkot Procter Gamble, Orange i Philips
W „Księdze Gości” widoczny jest wpis jakiegoś krzyżowca, adres IP powtarzający się często przy innych wpisach wskazuje na jego mocne zaangażowanie w jego internetową krucjatę. Jeden z wpisów (na tą chwilę - ostatni) wzywa do bojkotu firmy wydającej pismo „Machina”, jak się ostatnio dowiedziałem, krucjata ta może zanotować pierwsze sukcesy. Firmy Procter & Gamble, Orange i Philips wycofały swoje reklamy z tego pisma.

Ja chciałbym wezwać wszystkich do bojkotu produktów tych właśnie firm. Osobiście posiadałem tylko kartę POP formy Orange, wyrzucenie jej nie zostanie zauważone przez wspomnianą firmę, ale jeśli takich jak ja osób będzie więcej, opamiętają się, albo znikną z rynku.

Osoby które tak jak ja poczuły się zaniepokojone poczynaniami firm Procter & Gamble, Orange i Philips proszę o wysłanie im listu, ja zrobię to jak najszybciej, i postaram się go opublikować na.

Woyt - oficjalny blog - Onet.pl Blog


08 września 2008
Orange Warsaw Festival: Jeśli Bóg istnieje nazywa się Wyclef Jean

Nie zamierzałem wybierać się na Orange Warsaw Festiwal. Tak się jednak poskładało, że trafiłem na Plac Defilad w naszej pięknej stolycy w minioną sobotę. Program pierwszego dużego muzycznego festiwalu, mającego w zamierzeniu konkurować z w przyszłości z Open`erem był dość atrakcyjny. Według organizatorów ma to być impreza z muzyką pop na najwyższym poziomie. Festiwale tego typu pozwalają na szczęście na dowolność w wyborze koncertów. I tak przed PKiNem stanęły dwie sceny. Na mniejszej zobaczyłem premierę projektu "Cafe Fogg"  prezentującego piosenki Mieczysława Fogga w nowych klubowych aranżach pod czujnym okiem Seba Skalskiego. Mimo wczesnej godziny koncert cieszył się sporym.

||Your the best fansite about Ashlee Simpson|| - Onet.pl Blog

Tym samym roku ukazała się jej płyta "Autobiography". Kiedy krążek powstawał na antenie MTV trwał program "The Ashlee Simpson Show" . Jej druga płyta "I Am Me" odniosła jeszcze większy sukces, podbijając tym samym rynek w roku 2005.

Duża część osób uważa, że Ashlee jest całkowicie wykreowaną artystką. Za argumenty uważają np. występ w SNL oraz na finale Orange Bowl. Krąży też wiele opinii, iż jej wizerunek jest czymś sztucznym i nie odzwierciedla jej osobowości. I choć jest tak wiele krytyki wycelowanej w jej osobę, nikt nie zarzuci Ashlee, że ma kiepską barwę głosu. Simpsonówna sama też pisze swoje piosenki, no i pomimo plotkom potrafi zaśpiewać na żywo.


16 May 2009
Ashlee znowu w ciąży? | plota

Ashlee znowu w ciąży?

Właśnie przezytałam na jednym z portali plotkarskich, że gwiazda pop-punkowej muzyki- Ashlee Simpson jest w drugim miesiącu ciąży! Ponoć ciąża nie była planowana, dlatego Ashlee jest trochę przestraszona. Przypomnę, że pod koniec listopada Simpson urodziła pierwsze dziecko- synka Bronx'a Mowgli. Jak widać chłopiec może mieć już nie bawem rodzeństwo. Ponoć ojciec dziecka- Pete Wentz również nie jest gotowy zostać po raz drugi.

Blog StronaOTheSims2

0 A teraz czas na trochę Magii... ;D sobota, 13 czerwiec 2009, 23:51 Zaklęcia dobre i złe Z Osiedlowego Życia..Mam nadzieje,że się do czegoś przydadzą ;)....
 1. Dobre:
-Benemoodus Simae: poprawia humor;
-Creatum Insecto Volucris: przywołuje robaczki świętojańskie (tj. świetliki);
-Exflammo: gasi pożar;
-Remedis Simae: uzdrawia Sima;
-Beautificus Locus: świeci słońce;
-Compello Acceptus: inny Sim 'akceptuje' Twojego, tzn. drugi Sim robi się milszy;
-Apello Servantus: sługa (przezroczysty), który sprząta; Koty

Obroże
Black Dot: ZZZ11ZZZ9Q11Q91ZB1A
Black Smiley: EEGJ2YRQQZ1RQ9QHA64
Blue Bones: EEGJ2YRQZZARQ9QHA64
Blue Camouflage: ZZZ11ZZZHQ11Q91ZB1A
Blue Star: EEGJ2YRQQZ1IZ9QHA64
Green Flower: EEGJ2YRZQZAIQ9QHA64, ZZZ11ZZZ9ZA1Q91ZB1A
Navy Hearts: EEGJ2YRZQZ1IQ9QHA64
Orange Diagonal: EEGJ2YRQQZAIQ9QHA64
Pink Vertical Stripes: EEGJ2YRQQQARQ9QHA64
White Paws: EEGJ2YRQQQ1RQ9QHA64
White Zebra Stripe: EEGJ2YRZZQ1IZ9QHA64

Kolory futer
Blue: EEGJ2YRQZZAIQ9QHA64
Deep Red: EEGJ2YRQQQAIQ9QHA64
Goofy: EEGJ2YRQZQ1IZ9QHA64
Green: ZZZ11ZZZ9QA1Z91ZB1A
Light Green: EEGJ2YRZZQ1RQ9QHA64
.

Piłką w okno

        Skandal w Chelsea! Didier Drogba robił  wszystkich w wała i kupował koszulki z własnym nazwiskiem. Niby Drogba jest wielką gwiazdą, świetnym piłkarzem i dumnym reprezentantem swego kraju, to jednak zniża się do poziomu juniora. Chcąc zaszpanować przed kolegami swoją popularnością i uwielbieniem wśród kibiców, Drogba sam wykupował z internetowego sklepu trykoty z własnym nazwiskiem. Swoją drogą, ciekawe na jakie pomysły może jeszcze wpaść reprezentant 'Słoni"? Niewiadomo czy Drogba przeżywa kryzys osobowości, czy czuje się samotny po odejściu Mourinho, ale jedno jest pewne - ma chłopak gest. 
W ramach zemsty, sabotowali wszystkie ruchy selekcjonera podczas mistrzostw. Aby sytuacja się nie powtórzyła, Leon postanowił zrobić kopie listy szczęśliwców. Misję skserowania listy otrzymał niezawodny Bogusław Kaczmarek. Bobo szybko wbił się w dresik i skoczył za róg do pobliskiego ksero. Po wykonaniu 16 kopii (dla wszystkich trenerów z Orange Ekstraklasy, bo oczywiście wszyscy są asystentami Leona)nieświadomy kataklizmu opuścił punkt ksero, nie wiedząc, że panem od ksero był mój szpieg. Przeczuwałem to i podstawiłem swojego człowieka. Zdobyłem 17-stą kopię. Oto ona:

Bramkarze:
Radek Majdan – reprezentacja Polski bez Niego to jak Doda bez silikonu

przejrzystość rzeczy - Onet.pl Blog

Z taką zołzą żerującą użerałam się dzisiaj i dlatego się tutaj wyżywam      Żyje ona jakby w innym świecie, poza zasięgiem naszej galaktyki i ciężko się z nią dogadać w tym samym języku. Niestety łączą mnie z nią pewne interesy, i nie mogę jej po prostu olać, co za ból. Kiedyś byłyśmy "najlepszymi" przyjaciółkami a teraz popiół i zgliszcza... Szkoda...
Chyba coś dużo narzekam ostatnio 
Dziś to przez "najlepszą" zołzę...
... I dlatego, że mnie w
ysłali do pracy na Canary Wharf, których nie znoszę, bo zawsze błądzę- same szklane biurowce, w takich terenach przejawiam kompletny brak orientacji...
I przez.
inspiracje
sandman
vladimir nabokov
10.15 saturday night
killing an arab
thorgal
jim
tom waits
love will tear us apart
sigur ros
charles bukowski
furiae
josif brodski
h. r. giger
project orange
king ramirez
capoeira
devendra banhart
virginia.