O czym chcesz poczytać na blogach?

Optymalizacja

racjonalnie o finansach

DOSWIADCZENIA Z PRACY W DŁUGU PUBLICZNYM I W NAUCE

Popełniłem na tym blogu kilka tekstów, których treść nie daje (jak mnie uświadomiono) pełnego obrazu nt. wyrzucenia z pracy w długu publicznych. Zamieszcam więc kilka zwięzłych uzupełnień - wg najlepszej wiedzy.

Zostałem pozbawiony pracy w sierpniu 2006 r., bez podania przyczyn. W trakcie przewodu habilitacyjnego nt. OPTYMALIZACJA DECYZJI W ZARZĄDZANIU INSTRUMENTAMI DŁUŻNYMI SKARBU PAŃSTWA. Po zrealizowaniu prac w nowym obszarze - inteligencji obliczeniowej. Uważam te prace (opublikowałem jedynie koncepcje, wraz ze współpracowniczką Elżbietą Kubą) za najlepsze osiągnięcia zawodowe - otwierały nowy rozdział w zarządzaniu długiem publicznym. Świat finansów czekał wówczas kryzys - miałem wiedzę na ten temat, "specjaliści od długu" nie dostrzegali jeszcze problemu. Sądziłem, że.

Porady Dla Pozycjonera

Na zewnątrz (off page), które dopiero łącznie są w stanie doprowadzić do tego, że nasza strona uzyska w wynikach wyszukiwania wysoką pozycję. Sam proces optymalizacji podzielić można również na kilka kluczowych elementów, takich jak wybór odpowiednich słów kluczowych dla naszej witryny, dostosowanie kodu źródłowego pozycjonowanej strony – tak aby był przyjazny zarówno użytkownikowi jak i robot indeksującym wyszukiwarek, optymalizacja treści – tu wystarczy brać pod uwagę głównie przyszłych użytkowników naszej witryny – aby była ona jak najbardziej przejrzysta i klarowna, a zarazem żeby odpowiednio nakierowywała działania użytkownika na stronie na wybrane przez nas elementy i zatrzymywała go jak najdłużej, oraz zadanie ostatnie i chyba najtrudniejsze ustawienie struktury odnośników, zarówno wewnętrznych i zewnętrznych – gdyż to je pod uwagę.

Optymalizacja i pozycjonowanie stron

Zakładki:
Kontakt
GG: 3747751
Konread@gazeta.pl
Ciekawe strony
Badania marketingowe
Fotografia turystyczna
Pozycjonowanie i optymalizacja
Szkoły językowe
Telefony komórkowe

Oferty Orange
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter

SEOstrada – optymalizacja i pozycjonowanie

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Kategorie

  • PHP i MySQL
  • XHTML i CSS

Tagi

emotikony w PHP funkcja str_replace() funkcja str_replace() w PHP INET_ATON() INET_NTOA() Jak przechowywać adres IP w MySQL? MySQL - pole dla adresu IP PHP - str_replace() PHP emotikony PHP podmiana ciągów PHP uśmieszki w komentarzach Przechowywanie adresu IP w MySQL

Licznik odwiedzin

  • 1,778 odwiedzin