O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Optimus

Blog inwestora giełdowego

Z bardziej niepewnych dla inwestorów. Za sprawą wydarzeń z Japonii i dużego topnięcia na giełdzie w Tokio sytuacja wydawała się conajmniej niepewna. Omawiany tydzień miał dać nam wyjaśnienie czy rynki chylą się ku głębszej korekcie czy trend jest na tyle silny, iż informacje zostaną przyjęte z dozą optymizmu. Jak widać po całym tygodniu rynek utrzymał poziom i wystosował atak w piątkowej końcówce sesji na nowe szczyty (w przypadku WIG20). Wg. mnie sugeruje to zielony tydzień, jednak nasza czujność po przebiciu oporów powinna być bardziej wzmożona.

 

Spółki silniejsze od rynku na przyszły tydzień:

1. Optimus (bardzo prawdopodobny atak na szczyt)

2. Boryszew (próba wybicia, podfala C w formacji ABC)

3. Hawe (dobre wyniki, przebicie spadkowego, zamknięcie przy lokalnym szczycie)

4. City interactive (możliwe wybicie nowych maxów)

5. Robyg (przyspieszający trend wzrostowy)

6. Millenium (wyjście z trójkąta, prognozowany atak na szczyt)

 

Aktualne zestawienie portfela:

Hawe

Ciech

Gant

Vistula

Sic transit gloria amoris..

Corka poprzez lzy i przytulila sie jeszcze raz do ojca. Uczucie szczescia i upragnionego powrotu do domu rozsadzaly jej serce, takze sama nie wiedziala czy ma bardziej plakac ze szczescia, czy moze sie smiac.
- Glorio - rzekl niespodziewanie powaznym tonem Aureliusz - Spraw sobie dzis piekna suknie. Szykuje sie uczta na czesc twego powrotu. Moj przyjaciel, poczciwy cesarz Epifaniusz rozkazal kucharzom od kilku dni przygotowywac najlepsze potrawy, tylko ze wgledu na ciebie. Docen to.
- Dobrze, ojcze - przytaknela jego corka, jasniejac w szczesliwym usmiechu i spuszczajac skromnie blekitne oczy.
- Epifaniusz wyznaczyl swego pierworodnego syna, Optimusa, na jego nastepce. Jestem pewien, ze tak moralny i szlachetny czlowiek jak on bedzie doskonale wladal Rzymem, zwlaszcza ze popieraja go my, senatorzy - opowiedzial corce ojciec, ktorego polityka byla ulubionym tematem. Gloria popatrzyla na niego z dziwnym wyrazem oczu, po czym usmiechnela sie lekko.
- A jak mlodszy brat Optimusa, Kanucjusz? Moj dawny przyjaciel z dziecinstwa..
- Kanucjusz bardzo sie zmienil w czasie, gdy cie nie bylo. Mysle, ze jest on nawet zazdrosny o swojego brata. Glorio, czy lubisz Optimusa? - spytal nagle senator, o malo nie wypaplujac jego planow co do malzenstwa swojej jedynej corki. Gloria szybko mrugnela, patrzac.

transformers - Onet.pl Blog05 stycznia 2008
I notka
Witam na moim blogu jest 
to pierwsza notka
mam nadzieje że wam sie
tu spodoba lubie transformery 
wiec o tym będzie blog 
wiecej o mnie znajdziecie 
na blogu.
Bedzię tu owiele bardziej estetycznie 
narazie tu jest roche pomieszane
ale to sie szybko zmieni
mam nadzieje że będzie 
wam sie podobało
i że statystyczka wzrośnie.
Pozdrawiam Artur !  
  
OPTIMUS PRIME

Mini testy sprzętu turystycznego - Onet.pl Blog

Od zwykłych sztućców, że jest połączony w jedną całość :

 

       Co do jedzenia tym cudem to powiem, że komora zupna jest mała, ale nie przeszkadza to w jedzeniu płynnego obiadu. Widelec spisuje się jak zwykły widelec, więc różnicy nie ma, ale za to nóż nie nadaje się zbytnio do niczego, ponieważ nie wiadomo w zasadzie co można nim ukroić.

PODSUMOWANIE:

 Sporka można nazwać gadżetem, gdyż na wyprawę można zabrać zwykłe domowe sztućce, ale w górach i na biwakach sprawuje się bardzo dobrze, a to, sztućce są połączone to jest atut tego wynalazku, gdyż zapobiega zgubieniu poszczególnych części wyposarzenia obiadowego :)

tury (19:18)
Skomentuj mnie
Optimus Terra Weekend

  Niedługo zamierzam kupić naczynie firmy optimus o nazwie TERRA WEEKEND z radiatorem, który podobno skraca czas gotowania o 20% i tym.

Autobiografia szarego człowieka - Onet.pl Blog

Regulacjach ułatwiających sprawnym jednostkom i grupom wykorzystywanie pięciu narzędzi gry o pozycjonowanie (entuzjazm, oswojenie, więcierz, jarzmo, karma), ale też zręczne programowanie wyznaczników moralnych i ich „zasiew” społeczny.

 

Wtedy nikt tzw. władzy nie posądza o Wyzysk, Przymus i Propagandę – a totalitaryzm i tak jest!

 

 
Jan Herman

04 grudnia 2011
NO, NIE MOGĘ!

Roman Kluska (założyciel Optimusa i Onetu) uzgodnił kiedyś z rządem, jak komputery Optimus będą podróżować po.

Optimus prime

Junior, SPINK i ja - bloog.pl

wczoraj przyjechał na okoliczność „Transformersów”  w Cinema City. Obejrzał w towarzystwie mojego brata, bo seanse 3D to koszmar dla moich oczu i głowy. Nie wspomnę już o mojej pasji dla kina  z bohaterami typu Optimus Prime.

Za to w międzyczasie zrobiłyśmy z mamą zakupy smaczkowe dla Juniora i dziś miał się czym podelektować. Podobno chwali sobie nowy jogurt bakomy słodzony owocami, a pszennego precla wsunął z ogromnym smakiem. Dziecko takie jak Junior.

zousz.blog

Ale nie napiszę, bo tak nie było.
Że transformujące się roboty to temat wciąż atrakcyjny, można się przekonać oglądając coraz to nowsze wersje anime, powstające na przestrzeni ostatnich lat.
A zatem nie mogę się doczekać Megatrona i Optimusa Prime`a spiętych w śmiertenym uścisku!
Jako salut dla tych "starych dobrych" czasów...

skomentuj (2)

"Sen o Julii" 2007-01-15 20:34:45

Każdy, kto choć.