O czym chcesz poczytać na blogach?

Oprogramowanie nokia

Kody dwuwymiarowe - jak użyć? - bloog.pl

17 grudnia 2007 12:51

To niestety zależy od telefonu. Ponieważ nie mam ich zbyt wielu ;) mogę powiedzieć że na nokiach sprawdza się i-nigma oraz kaywa. Niech no tylko dostanę w swoje ręce jakieś inne zabawki to przetestuję.
Nokia na swojej stronie o kodach dwuwymiarowych poleca jeszcze inne readery, ale te jakoś najbardziej przypadły mi do gustu - wystarczy wbić adres w telefonie, wszystko samo się zainstaluje i działa.
Oczywiście im.

Kodowana jest zarówno wzdłuż jak i wszerz kodu.


Dzięki temu w kodzie dwuwymiarowym można pomieścić nawet kilkaset razy więcej informacji na tej samej powierzchni.

Więcej informacji to więcej możliwości. Współczesne telefony z odpowiednim oprogramowaniem potrafią na podstawie takiego kodu takie cuda jak otwarcie konkretnej strony w przeglądarce bez konieczności męczącego wpisywania adresu, wysłanie SMS, dodanie kontaktu itp.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2722110,trackback

MiroPress |

Oliwy do ognia na naszych rynkach, co działo się z Nokią? Pozostaliśmy w tyle, nie zauważyliśmy znaczących trendów i traciliśmy czas. W owym czasie byliśmy przekonani, że podejmowaliśmy właściwe decyzjie, ale z perspektywy czasu, znajdujemy się teraz lata za konkurencją.

Pierwszy iPhone pojawił się na rynku w 2007 roku. Nokia nadal nie ma produktu, który zapewniłby odbiorcom podobne wrażenia przy użytkowaniu. Android wszedł na scenę nieco ponad 2 lata temu, a w tym tygodniu przejęli naszą pozycję lidera w ilości sprzedanych smarfonów. Niewiarygodne.

W Nokii mamy świetne źródła wewnętrznej innowacji, ale nie przynosimy ich wystarczająco.

Tani i są dla nas trudnym wyzwaniem.

Jednym z najbardziej porażających aspektów jest fakt, że nie mamy właściwej broni w tej walce. Zbyt często podchodzimy produktowo, telefon po telefonie, do poszczególnych segmentów rynku.

Bitwa urządzeń stała się wojną ekosystemów, w której ekosystemy obejmują nie tylko sprzęt i oprogramowanie urządzenia, ale również deweloperów, aplikacje, e-commerce, reklamę, wyszukiwanie, aplikacje społecznościowe, usługi oparte na geolokacji, ujednoliconą komunikację i wiele innych rzeczy . Nasi konkurenci nie zabierają nam udziału w rynku swymi urządzeniami, zabierają nam rynek całymi ekosystemami. Oznacza to, że.

¤ Śmieszne Teksty - Onet.pl Blog

I staram się odpowiedzieć tej osobie, i krzyczę "halo, halo!", ale ona mnie nie słyszy".

 • "proszę mi powiedzieć, jakie promocje będziecie mieli we wrześniu przyszłego roku".

 • "dlaczego Alcatel ma antenę z prawej strony, Siemens z lewej, a Nokia w ogóle nie ma?".

 • konsultant: "proszę pani, w dniu dzisiejszym pani konto było mniejsze niż 10 pln"; klient: "nie"; konsultant: "proszę pani, pani konto wynosiło dziś 2,46 pln, czyli mniej niż 10 pln"; klient: "nie".

 • "ja dostałem.

  Natychmiast przestały działać wszystkie elektryczne urządzenia - światła, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy - wszystko. Ostrożnie wyłączyłem i włączyłem wszystkie urządzenia. Nic. Zadzwoniłem do działu okablowania (ale nie z kuchennego telefonu). Odesłali mnie do obsługi. Obsługa stwierdziła, że problem leży w oprogramowaniu. Firma programistyczna uruchomiła kilka zdalnych programów diagnostycznych na moim domowym procesorze. Ich system ekspertowy stwierdził, że wina jest po stronie obsługi. Nie obchodzi mnie, czyja to wina, po prostu chcę mieć z powrotem moją kuchnię. Następne telefony, następne zdalne diagnostyki. Okazało się, że był.

 • Blog matixsg

  Notki
  MAM NOWE GG 2007-10-06 10253406 PISZCIE PLISS! Komentarzy: 0 WEBOWCY WCHODZCIE STRONA POTRZEBUJE ROZGłOśNIENIA 2007-10-06 <a href="http://9210.communicator.com.pl" title="Nokia communicator 9210 / 9210i - oprogramowanie, artykuły, forum">Nokia 9210 club</a> Komentarzy: 0 2006-09-07 Komentarzy: 0 POWINNIENEM HYBA COŚ O SOBIE NAPISAĆ !!!TAK TAK HYBA ZROBIE !!!!! 2006-09-06 HEY TO JA MATI PISZCIE DO MNIE NA STEFCIA MATIXSG SKYPE MATIXSG GG 4149449 MAIL NOKIA_9210I@POCZTA.FM