O czym chcesz poczytać na blogach?

Oprah magazine

Blog Kinius120

Jamie Lynn dostanie milion dolarów!!!!!$$$ 2007-12-20 Jamie Lynn Spears oraz jej matka - Lynne, nie udzieliły wywiadu dla OK! Magazine za darmo. Dostaną za to okrągły milion dolarów! Jednak młodsza z sióstr Spears nie otrzyma czeku od razu. Jej matka zawarła z pismem umowę, która mówi, że pieniądze zostaną wypłacone dopiero wtedy, gdy reporterzy gazety.W USA. Na wzór Brangeliny i Zanessy fani już okrzyknęli ich mianem Niley. Ojciec Miley, Billy Ray Cyrus, jest zadowolony z tego związku:


Ufa mi, jestem odpowiedzialna.


Wcześniej podczas wywiadu, który przeprowadziła Oprah Winfrey, Miley powiedziała, że jej nadopiekuńczy tata chce tak bardzo poznać towarzystwo, w którym obraca się córka, iż szpieguje ją na randkach:


Pewnego dnia gościłam jednego z moich przyjaciół, a mój tata....

Hannah Montana - Onet.pl Blog

2007 w Saint Louis rozpoczęła się trasa koncertowa Best of Both Worlds Tour, która zakończyła się 14 dni później niż planowano ze względu na dużą popularność. Trasa koncertowa zakończyła się ostatecznie 31 stycznia 2008.

Życie osobiste


Miley Cyrus ze swoim psem, wabiącym się Roadie

Po pojawieniu się w programie The Oprah Winfrey Show stwierdziła, że jest podobna do Hilary Duff

Artykuł o ciąży

24 września 2007 zaczęła krążyć plotka, że Miley jest w ciąży[24]. Przyczyną tego był fotomontaż zeskanowanego artykułu magazynu J-14 Magazine, zatytułowany Miley's Meltdown, mówiący między innymi: "Miley sama potwierdziła plotkę dziennikarzom J-14 Magazine" (oryginalnie "Miley herself confirmed the pregnancy rumors during a J-14 interview")

Blog twilightowa222

Z filmikiem :

http://www.youtube.com/watch?v=-KL-mRo8aaU&feature=player_embeddedKomentarzy: 0 2010-04-19 Kellan Lutz pojawi się na okładce majowego wydania magazynu "VMAN Magazine". Tym razem aktor wystepuje elegancko i grzecznie ubrany(garniutur). Podoba się Wam ta sesja ? Czy wolicie półnagiego Kellana? :)Komentarzy: 0 2010-04-18 Według oficjelnego twittera ,,Zmierzchu", ekipa właśnei tej sagi pojawi się 23 kwietnia w  Oprah.Więcej szczegółów dopiero później. Na razie musimy zadowolić się.0 2010-04-19 Kellan Lutz pojawi się na okładce majowego wydania magazynu "VMAN Magazine". Tym razem aktor wystepuje elegancko i grzecznie ubrany(garniutur). Podoba się Wam ta sesja ? Czy wolicie półnagiego Kellana? :).

World of Angel - Onet.pl Blog

Pomoże?
-Mam nadzieję...
-Zagrasz mi coś?Brakowało mi tego...
-No jasne!Może być "Billionaire"-spytała sięgając po gitarę.

I wanna be a billionaire so fucking bad
buy all of the things I never had
uh, I wanna be on the cover of Forbes magazine
smiling next to Oprah and the Queen

Oh every time I close my eyes
I see my name in shining lights
A different city every night oh I
I swear the world better prepare
for when I’m a billionaire

-Prawie jak Bruno Mars.Prawie robi dużą.