O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Opisy na gg

Opisy do komunikatorów

Śledzić paczki przez komunikator Gadu-Gadu. Oprócz możliwości śledzenia paczki poprzez stronę firmy kurierskiej, śledzenie będzie możliwe również poprzez GG.
Więcej »

Tagi: allegro Gadu-Gadu GG paczki
15:04, omo_omo , Komunikatory
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 listopada 2010
Czy opis na GG może łamać ciszę wyborczą?
Pytanie wydaje wydaje się.
Nowych plakatów z kandydatami, rozdawać ulotek itd. A jak wygląda sprawa ciszy wyborczej w internecie? Czy opis w komunikatorze może łamać ciszę wyborczą?
Więcej »

Tagi: Gadu-Gadu GG opisy opisy na gg
19:00, omo_omo.
Śledzić paczki przez komunikator Gadu-Gadu. Oprócz możliwości śledzenia paczki poprzez stronę firmy kurierskiej, śledzenie będzie możliwe również poprzez GG.
Więcej »

Tagi: allegro.

na GG i o GG

Więcej »

Tagi: Gadu-Gadu GG opisy reklama
00:26, cezar_26
Link Dodaj komentarz »

Opisy do GG i nk

Być może komuś coś się spodoba i wklepie tekst z tego wpisu na swoje GG lub profil w portalu nk. Bez dzielenia na kategorie poniżej zamieściłem kilka opisów.
Więcej »

Tagi: Gadu-Gadu GG nk opisy opisy na gg opisy na nk
11:51,
»
sobota, 22 stycznia 2011
Trochę opisów na GG i nk
Pomyślałem sobie, że w sobotnie, wczesne popołudnie, przy kawie dodam kilka opisów. Być może komuś coś się.

Rymowane opisy na GG i inne komunikatory oraz portal NK

- mam nadzieję, że uda mi się go dodać niedługo – zamieszczę kolejne opisy rymowane. Wracając do wspomnianego tematu, a więc kawałów, to tak jak opisy, tak i kawały możecie znaleźć w sieci.
Więcej »
    Do przedszkola i zabrali mi jabola
  • Ptaszek śpiewa, księżyc świeci. A mnie w szkole biją dzieci
  • Co ma być, to będzie. Piwo znajdę wszędzie
  • Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo
  • Na widok spodni jestem gotowa do zbrodni
  • Nie siadaj na mokrych ławeczkach, bo Ci się zmoczy dupeczka

Żeby nie "owijać w bawełnę" od razu przejdę do rzeczy i polecę kilka fajnych opisów rymowanych. Wybierz opis, skopiuj i pochwal się nim swoim znajomym na GG lub innym komunikatorze. W następnych wpisach będę polecał kolejne opisy do rymu.

  • Kto daje i odbiera, ten jest świnia i cholera

Sama słodycz... czyli mój blog! - Onet.pl Blog

Przykro, że bańki mydlane tak szybko pękają... czar pryska..

->Do Wynajęcia:Małe,Bezbronne,Samotne Serduszko.Czy Są Chętni?<-

A NIEBO TAK NAPRAWDĘ TO TYLKO CHMURY...

Falstart w wyścigu po szczęście...- moje życie...niech sie skończy

Jedna chwila a wszystko się zmieniło,.

no comments

20 października 2011
opisiki na GG
Megi xD (21:25)
no comments
śmieszne opisy :))

Opisy na gg miłosne

Fantasy - Onet.pl Blog

Patrząc jak krząta się po pokoju w samych spodniach od piżamy.
 - Eee... Przy tobie się nie będę ubierał więc łaskawie wyjdź proszę. - Powiedział Aron spoglądając na dziewczynę.
 A ona dalej zaśmiewała się pod nosem, zawsze się jej czepiał gdy go budziła o szóstej nad ranem. Teraz łaskawie obudziła go półtorej godziny.Bo cóż mi innego pozostało jak was przepraszać? Olałem swój blog cienkim, złotym, śmierdzącym strumieniem. Fuj. Miałem oczywiście koncepcje na dalszą opowieść, sceny miłosne, turpistyczne, batalistyczne, rzezie i radości ale... Ujmę to metaforycznie:Stylistykę. Dla was jestem... no właśnie? Kim? Powiedz, mi powiedz i... Napisz to na maila, tylko rzeczowo, długo i w jednej wiadomości. Może kiedyś przeczytam i dodam co nie co do opisu kim dla was jestem. Acha, jak w każdej pajęczej sieci zdarzają się smakowite motylki będące waszymi blogami, ale są tu też obleśne muchy w niektórych przypadkach też.
Obleśnych much i wyssanie smakowitego motylka do cna. Jak to się ma w praktyce? Nie komentuję waszych blogów radośnie czytając te które mi się podobają. Że niby chamskie i takie nieuczciwe skoro wy komentujecie mój? Może. Jednakowoż po cóż mam kopiować zachwyt innych komentujących? Niech się ludzie wyżyją szczerze lub nie a ja pouwielbiam w ciszy.
gg 6254976
Napisz do mnie

Zostały nam wspomnienia bo rozeszliśmy się w dwie różne strony, lecz marzenia się spełniaja i trzeba mieć wiarę<3 - Onet.pl Blog

Tej wiadomości nie ma nawet jakiejś części bo wyskoczył błąd, a jak chciałam odpisać na tą wiadomość wyskoczył mi iż nadawca tej wiadomości usunął konto lub zmienił nazwę. Nigdy więcej nie udało mi się do ciebie napisać więc po czasie sobie odpuściłam bo ty też się nie odzywałeś. Uwierz gdybym wiedziała, że piszesz do mnie chociażby.

Jutro może nowy i na tym blogu i na tamtym a jak nie jutro to we wtorek na bank na którymś będzieXD:*:*:* A i jak ktoś chce być informowany to niech mi pda w komciach swój numer gg bo tak mi jest lepiej informowaćXDaanusiakk (22:02) Listów, ale szybko przestała o tym myśleć.
Prawda była taka iż J.J wolał nie opowiadać jej tego teraz bo było to zbyt krępujące dla niego, ponieważ były tam jego wyznania miłosne i opisy jego wszystkich uczuć, a poza tym Demi ma chłopaka z którym jest szczęśliwa, więc to jest duży powód dla którego powinien swoje uczucia do niej pozostawiać nadal w.

to tylko sen! lecz czemu śni mi się w dzień?

Zdrav
to dorkas = na dorky

09:00
orzeszku. to chyba żeński akademik. A gdzie jest Strahov?

09:02
Boże oni (p. Kapo + Adam) wysyłają sobie miłosne karteczki po polsko-czesko-angielsku

09:06
No ta. popielniczka w ustach cyli paliłam wczoraj, do cholery.
09:10
Tu się toczy normalne życie?!Nie można przemilczeć
2004-06-28 10:38:03
skomentuj (2)


telegraficznie
siostra uświadamia brata, że popełnił błąd w opisie gg ("cała noc czówania.gwiazdy z limanki ciekawie rozjebane."). brat jej na to:
- ta? a mówię: przed "w" to powinno być kreskowane.


czego nie można powiedzieć, tego nie można przemilczeć
2004-06-28 11:15:26
.

Mieć swój własny niepowtarzalny kod kreskowy. - Onet.pl Blog

Normalnie. Niestety takiej możliwości wtedy nie miała. Badania, lekarstwa, kroplówki, lekarze i świat jej toczył się wokół istnego koszmaru. Nie cieszyło ją nic. Mimo, że na polu było po trzydzieści stopni to i tak jej żal było, że w tych dniach musi przebywać w szpitalu. Niestety Panna K pamięta te dni dokładnie z nawet najmniejszym detalem. Nie.Po domu zamyślona. Dlaczemu? Nie wie sama. A może i na nią padła strzała Amora? Może i ona się zakochała. Kiedy widzi na wyświetlaczu swojego barwnego telefonu numer wraz z opisem: dzwoni 'Tomuś ;*' od razu jej twarz promienieje. Dlaczego?! Sama się dziwi. O nim już kiedyś wspominała w notce. Poznała go.Był w nią cały czas, ona się ze słownictwem mieszała, on jej dopowiadał słowa. Czuła się nieswojo. Na ponad 2 tygodnie kontakt się urwał. Nie mieli swoich numerów komórek, gg ani mailów. Nic. Panna K czuła taką pustkę, chłopak wydawał się świetny, a tu ani kontaktu z nim nie ma. Kolega z klasy na maturze pytał jej czy numer może podać.Że się w niej zakochał, a ona tak naprawdę nie wie o nim zbyt wiele. Boi się zaufać osobie, którą mało zna, aczkolwiek czuje, że powinna z nim choć raz porozmawiać. Wyznanie miłosne z jego ust już padło, a Panna K nie umie tego okazać. Być może nie jest to miłość, a zwykłe zauroczenie. Chłopak potrafi jej w głowie zawirować. Jutro święto, ale.