O czym chcesz poczytać na blogach?

Opisy do zdjęć

wiersze-milosc-zycie.blog

- opisy na Gadu-Gadu,
- opisy do zdjęć itd.
Próbowałam zapomnieć o tym jak na mnie patrzyłeś...
Nie umiałam.

Próbowałam zapomnieć o twoim dotyku...

''Kochasz Mnie?''
Proste pytanie ale czy odpowiedź też jest taka prosta?


Teraz takie króciutkie opisy  na gg czy gdzie wam tam pasuje ; p 

Niełatwo jest znaleźć siebie, nawet na końcu drogi-find myself in the end - Onet.pl Blog

W takiej pozycji, nie było by to nic dziwnego. Ale jest inaczej.

-Shannon-powtórzyła, ciągle cicho wzdychając.

-Tak?

  Dłoń sama przesunęła się bliżej jej twarzy. Dotknął nią jej policzka, palce tonęły we włosach. Nie ucieknie mu, nie pozwoli...

-Nie zakochuj się we mnie-szepnęła.-Proszę. Nie rób tego.

  Spojrzał na nią. Wyglądało na.

Łóżka leżał uruchomiony laptop. Kobieta spojrzała na niego, skrzyżowała nogi i przyciągnęła go do siebie. Miała na razie tylko pół strony, bo o samej Rotourze planowała mniej więcej tyle plus opisy do zdjęć zrobionych przez Shannona.

  Nic więcej nie napisze, dopóki on nie daj jej zdjęć lub pojedzie w kolejne miejsce. Jeśli zostanie w hotelu kilka następnych dni, to zwariuje z.

InterCamp 2012

    Dominika i Klaudia – 4pkt – tak mało, ponieważ niestety, ale miałyście rażące błędy ortograficzne w treści prezentacji, sama prezentacja za długa, i opisy do zdjęć również przydługie, w trakcie przedstawiania niestety, ale również liczne błędy, które nie powinny się pojawić!

 

Było ocenić, bo jedne prezentacje budziły ciekawaść, inne były przydługie.

  • Julka i Miki – 10pkt – prezentacja krótka, taka jaka miała być, dorzuciliście fotki z z poprzednich zlotów, ładna szata graficzna.
  • Aga i Angelika – 8 pkt – choć nie miałyście szansy przedstawić, bo zabrakło czasu, to wyszukałyście super zdjęcia, a opisy są krótkie i konkretne
  • Patrycja i Gaba – 10pkt – wyszukałyście ciekawe informacje, i Gaba była przygotowana do prezentacji! A rysunki.

eat shit and die

, pabloromero
Link Komentarze (1) »
wtorek, 20 kwietnia 2010
aktualny temat obowiązkowy...
Sytuacja w kraju wymaga komentarza wszystkich ceniących się blogerów i dziennikarzy. Dopóki nie dostanę etatu w Fakcie lub Gali nie będę spekulował i kombinował.
allegro...
Ludzie to idioci. Niestety nie usłyszycie moich wywodów na temat kretynizmu tego świata. Raczej drobne opisy do zdjęć, które tak naprawdę tego nie potrzebują. Moja natarczywość jest silniejsza. Do rzeczy:
czytaj dalej

Przemysław Grzybowski – Zdjęcia pożarnicze

Osobę wyniósł już od 184,50 zł (chyba, że ktoś w jadłodajni przy ul. Nowy Świat w Warszawie zamiast naleśników i szczawiowej (5,50 zł) wybierał droższy zestaw

Więcej szczegółów jako opis do zdjęć. Zapraszam.

Podróż warszawskim metrem

Pomysl.blog.pl

Na festiwal. Myśląc, że na gripeksach dam sobie radę (tak jak w zeszłym roku zresztą). Jakież było moje zaskoczenie, gdy przy kolejnym ataku kaszlu, który poszłam „wykaszleć” do łazienki zaczęłam się dusić! Mama na szczęście wyposażyła mnie w kodeinę - dzięki temu obyło się bez dzwonienia po pogotowie. Z tym, że to była moja ostatnia tabletka, a ja nie chciałam.I wracaniem prędko do hotelu :P. Ale atmosfery tego festiwalu nic nie zniszczy. Dlatego mimo mojego niedomagania, zaliczam kolejną edycję festiwalu za udaną :)


Zaczęłam robić opisy do zdjęć, ale jako, że blog.pl wciaż usilnie ludziom utrudnia pisanie notek, to musiałam z tego zrezygnować, bo właśnie straciłam pracę z ostatnich 15minut. 


.

NaszeDziecko -- Blog Róży Paszkowskiej

Prawie w każde wakacje, tudzież w inne wolne od przedszkola dni, bywałam w Sulikowie. Bywałam tam ja, mój brat i calusieńka moja rodzinka (nie mała dodam!) w postaci cioć, wujków i kuzynostwa rzecz jasna. W sulikowskim domu jest wyjątkowy klimat, stworzony bezsprzecznie dzięki jego wyjątkowym.Ważnego zajęcia, które akuratnie wykonywała. I tak sobie pomyślałam, że dla niej te cztery dni to było jak pstryknięcie palcami. Przecież nie raz opiekowały się nią kochające babcie, u których spała, jadła, bawiła się gdy my byliśmy w pracy Swoje zrobił też żłobek- dzięki niemu Róża.Więcej do powiedzenia, ale to tylko dlatego, że on za młodu nie przeżył w Sulikowie tylku pięknych chwil co ja :) MAMA

Opis do zdjęć:
1,2,3,4- pierwsze wakacje spędziałam tam mając pół roku. Apetyt dopisywał!
5- mój brat (z lewej) i mój kuzyn Paweł (z prawej). Oni tylko udają, że mnie tak lubią :) Taka poza do zdjęcia, a zapawne jak tylko.