O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Opinion

TRAP! || Layout ver. 15.0

I to by było na tyle.
Szczerze polecam tę serie. Obecnie na TVNsiedem (o godzinie 7.30 rano powtórka o godzinie 15.25) jest emitowany ten seial obecnie jest w trakcie emisji serii next. Dziś był odcinek w którym Xell pojawił sie po raz pierwszy tak więc to najwyższy czas aby zacząć oglądać i poznać losy tajemniczego kapłana. Szczerze polecam i zapraszm. Wiem też że właśnie ukazała sie manga slayers sama jeszcze nie mam ale staram sie o nią. Ją także polecam iżycze przyjemnej lektury.
czekam na wasze opinie!!I dajcie znać jeśli macie już do czynienia z mangą!!
Koniecznie bo potraktuje blast bomb!!!

Opinion: skomentuj (0)
Date: 2003-07-13
Time: 15:57:24
Autor: Iris, Your Dark Angel...
Title: Aaaach.....

moja kumpela zaczeła sie interesować
mangą i anime to właściwie był zbieg okoliczności to że musiała sie zainteresować. No więc podsunęłam jej Slayersów odwiedziła pare stronek i odrazu sie zakochała w Valgarvie ( cóż ja sie nie dziwie te jego oczy...;P choć i tak wole Xella)
W każdym razie ponieważ ona u siebie nie może oglądać bo ni ma kablówki to bedzie oglądać ze mną zabawnie bedzie...... A za sprawą.

Gotowanie na Dukanie

   Dodaj komentarz do wpisu „Żurek”
 • poniedziałek, 12 września 2011
  • Grunt to się nie poddawać ;)

   Tak, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Od powrotu z wakacji minęły dwa tygodnie a ja dalej nie powróciłam do diety, za to powróciły mi dodatkowe 2 kilogramy, hehe...
   Jakoś to mnie wcale nie motywuje, owoce pochłaniam kiedy tylko mam okazję, nie mówiąc o słodyczach. A wraz z pójściem do pierwszej klasy przez mojego syna, zaczęłam robić mu kanapki i jak tu teraz oprzeć się pachnącej wędlinie na świeżo upieczonej bułeczce posmarowanej masłem??!!! Po prostu nie można!!!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   • My opinion
   Autor(ka)

 • on my blog, there's an exceptional climate, it's a magical place...

  Kamila się pyta o wyrażenie. Chris odpowiada. Prof. Popielicka olewa i pisze coś innego na tablicy.
  Chris (o swojej propozycji): „To jest dobre!!! You can say so!!!”

  Prof. Popielicka: “Chris, you have a lot to compensate for, so – make it up now.”
  Chris: “I? WHY?”
  Prof. Popielicka: „Don’t speak back!”

  Ludzie się wypowiadają. Grzesiek kończy mówić. Chris się zgłasza.
  Prof. Popielicka (do wszystkich): „…your opinion…with which so strongly disagrees Chris.”

  INNE:

  Madź: „Trajkoteria lotu.”

  Ew (o myśliwym) : „Polowniczy.”

  Tomek: „Teściowy.”

  Ew (wtf): „Jak się nazywa samochód na kółkach?”

  Dorota (krojąc jedno z ciast, na którym jest kontur twarzy mężczyzny – na drugim jest kobiety): „Najpierw faceta kroimy.”
  .

  Moje sekretne życie - Onet.pl Blog

  + czytanie + pisanie). Nigdy nie miałam problemów z tymi przedmiotami, więc i stres był nieco mniejszy. Słuchanie było okej, nie wydało mi się szczególnie trudnie. Na egzaminie z czytania były trzy teksty: dwa były prościutkie, ale w tym jednym w ogóle nie mogłam zrozumieć o co chodzi. A na końcu było pisanie. Zirytowało mnie, że w części pierwszej (list formalny) jest tylko jeden temat, więc nie ma wyboru. Ja lubię mieć wybór. Ciężko mi to szło, 5 minut siedziałam nad jednym zdaniem, ale w końcu napisałam. W części drugiej były cztery tematy do wyboru (nie pamiętam już, jak one brzmiały, ale na pewno było tam opowiadanie, opinion essay, discursive essay i coś jeszcze). Wahałam się między wyborem opinion essay a discursive essay (mogłabym wybrać opowiadanie, ale temat mi nie leżał). Opinion essay było na temat symboli religijnych w szkołach (jeśli mnie pamięć nie myli), o czym był discursive essay - nie pamiętam, a przecież d.e. pisałam! Może to przez ten stres już nie pamiętam, o czym pisałam. Pamiętam tylko, że miałam wenę i byłam szalenie dumna z tego eseju (z listu dumna nie byłam wcale). Po egzaminie zestresowałam się całkiem na myśl o nadchodzącym dniu (i egzaminie). Raz, że to był ciężki egzamin, a dwa, że miałam za mało czasu, żeby.

  Opinion on

  borntosleep - Onet.pl Blog

  #158 "you know, we are big fuckin' family"

  bo zawsze mówilam i myślałam, ze wrzucanie wlasnych zdjec na fotobloga to chujnia, to powstało jak robiłam sama sobie zdjęcia żeby wysłac siostrze do barcy, zeby mogła pokazywac znajomym jaką ma ładną siostrę ;) i powiem wam ze in me opinion to obiektywnie wyszło ładnie, technicznie porządny portret nawet gdybym to nie ja była główną postacią, while postprocessing miało byc ziarno ale nie wyszło + z tą ręką wygląda jak zdjęcia robione przez fotgrafa szkolnego w czwartej klasie podstawówki + fotograficznie back to duzy format na razie przerywamy składanki

  apdejt: a wczoraj w nocy.

  Et żelasko

  kocham was najbardziej na świecie :*** /sorry za ostatnie ale te miny to sie nie moglam powstrzymac c'nie :*/ zrzuty z dysku continued /the john butler trio zebra.mp3 poleca dejot ewko/

  utah (16:24)
  7 komentarzy (czytaj/dodaj)

  27 października 2005
  #156 wiosna wiosna on my mind

  Freedom forever!

  Chłopaka, który dba o siebie i jest żydem o imieniu Y. Jest jedynym uczniem w klasie nie chodzącym na religie. Przez to, że o siebie dba często słyszy, że jest pedałem. A rodzicie uczni klasy Y. gdy dowiedzieli się, że Y jest żydem zabronili swoim dzieciom zadawać się z nim. I moje pytanie się powtarza; co biedny chłopak zawinił!? To naprawdę nie jest jego wina. Nie on wybierał sobie religię.

  Sądzę też, że to rodzice są też winni, że moje pokolenie (rocznik 90, 91, 92, 93 itd.) jest tak bardzo agresywne co do osób 'innych'. Bo tak naprawdę nie ma innych, wszyscy jesteśmy tacy sami. 

  Wiem, że 'moje wypociny' nic nie zmienią, ale może ktoś to przeczyta i pomyśli sobie 'no faktycznie, co ktoś zawinił, że jest trochę inny od reszty, stereotypowych ludzi'. Chciałabym, żeby tak było.

  "Be who you wanna be – fuck everyone else's opinion. Don't be one of those stereotypical people." - J.Leto

  Aganippida.

  * przykłady ludzi dyskryminowanych są wymyślone!

  Szczegóły wpisu

  Komentarze: