O czym chcesz poczytać na blogach?

Opinie

Świat fantasy...})i({

Potomstwo miało nie dopuścić w przyszłości do klęski i miało przejąć źródło Aberil. W zasadzie, to zadanie miało być przeznaczone Daviusowi. Calyphona miała tylko dotrzymywać towarzystwa rodzicom i być ich niewolnicą.
Minęły dwadzieścia dwa lata. Oba małżeństwa były już u kresu swego życia, lecz nadal walczyły ze sobą o władzę i źródło Aberil. Pomimo surowych zakazów, ich potomków połączy miłość i chęć pojednania rodziców... Czy im się to uda?

Opinie czytelników: 0 22. PRZEPOWIEDNIA LORANA Z CYNDRY 13 kwiecień 2008 Następnego dnia rano urządzono wielką ucztę, choć jej uczestnikami byli tylko członkowie Kręgu Aberil. Oris siedziała na honorowym miejscu i była zbyt zajęta myślami o swoim śnie, by zauważyć Kalikiego, który wstał i oznajmił towarzyszom :
- Przyjaciele! Wojna z Kozussem zbliża się.

Bo żyje sie raz ...

Yeah, hey yeah yeah, and I know I'm not ready,
Hey yeah yeah, hey yeah yeah, maybe tomorrow

Hey yeah yeah, hey yeah yeah, and I know I'm not ready,
Hey yeah yeah, hey yeah yeah, maybe tomorrow

And I wanna believe you,
When you tell me that it'll be ok,
Yeah I try to believe you,
Not today, today, today, today, today...

Tomorrow it may change [4x]


Cudna piosenka .... http://alberik.wrzuta.pl/audio/o3ReykaPEP/

WaSzE oPinIe: 0 2008-03-09                                     
Olej opinie innych bądź sobą nie udawaj kogoś kim nie jesteś tylko dlatego żeby imponować (moje słowa moja zasada tego sie trzymam)

Streszczenia odcinków

ODC. 904 Malczewski przekazuje Kochanowskiej informację skopiowane z laptopa Renaty. Izabela dowiaduje się o planowanym wyjeździe Jerzego. Jedzie na lotnisko, by go zatrzymać. Marta i Filip dowiadują się, że ich dziecko jest zdrowe…

Emisja odcinka 2008-01-14 o godzinie 20:55

skomentuj (0)


08:16:07
2008-01-14

Streszczenie odcinka 905 Na Wspólnej

ODC. 905 Renata domyśla się, że Robert wykradł jej ofertę na przetarg. Lenbach zostaje aresztowany. Olszewska podejmuje się jego obrony. Gosia znajduje w laptopie męża czułe maile od obcej kobiety.

Emisja odcinka 2008-01-15 o godzinie 20:55

 Prosimy o komentarze i opinie o naszej stronie. Z góry dziękujemy wam za wasze  opinie i komentarze.

Smak nie poszedł na dietę... - Onet.pl Blog


Kurki odpowiednio oczyścić i obgotować.
Mięso opłukać, wyciąć widoczny tłuszcz. Pokroić w kawałki ok. 2cm x 2cm. Obgotować chwilę. Odlać wodę (powinna być 'brudna'). Mięso ponownie opłukać.
Średni garnek zalać wodą do połowy. Wrzucić liść laurowy, ziele angielskie, warzylion. Dodać kurki (całe lub większe pokrojone) i gotować kilkanaście minut aż zmiękną, ale wciąż będą jędrne.
Następnie dodać do nich kurczaka oraz obraną i skrojoną: w plasterki marchewkę, w kosteczkę pietruszkę (lub startą), w kosteczkę cebulę. Gotować razem jeszcze ok. 20 min pod przykryciem aż całość, a przede wszystkim kurczak będzie miękki.
W między czasie ugotować ziemniaki. Po odcedzeniu większe pokroić lub trochę rozgnieść na talerzu widelcem.
Potrawkę z kurczaka doprawić do smaku solą i pieprzem. Wyłożyć na ziemniaki wraz z sosem, aby była soczysta, posypać posiekaną pietruszką.


Proponowane dodatki:
  • ogórki małosolne - 1 spora sztuka ok. 100 g/13 kcal(00:08)
Wasze opinie