O czym chcesz poczytać na blogach?

Opiekun medyczny

after-midnight

Który z jakiegoś religijnego powodu postanowił sam się zjeść. Po kawałku. Zaczął dwa lata wcześniej od palców u nóg, które obcinał i konsumował na surowo, potem poszło podudzie lewej nogi, a teraz był na etapie odcinania kciuka lewej ręki. Stąd ten krzyk. A Ol-czie był jego opiekunem medycznym podczas tej ofiary. Dbał, by tamten się nie wykończył zbyt wcześnie. Opatrywał mu rany, karmił go (bo oczywiście faceta było za mało by sam sobą mógł się najeść), poił. Gdy to do mnie dotarło strzeliłem pełną szklanę i zasnąłem.

Historia pisana na nowo - Onet.pl Blog

Dobra zobaczymy co będziesz robił jak to ty będziesz się żenił
- Co??-zapytał zaskoczony lis
- Mówiłem że zobaczymy co będziesz robił gdy to ty będziesz się żenił- powtórzył chłopak
-  A skąd wiesz że oświadczyłem się Akarze-spytał zaskoczony i zaczerwieniony opiekun. Słysząc to blondyn wybuchnął śmiechem i powiedział
- Nie wiedziałem tak mi się tylko powiedziało. A ty się wydałeś. No cóż gratuluje decyzji a kiedy macie zamiar się pobrać??
- Jak najszybciej-odparł nadal zaczerwieniony Kyubi
- To dobrze bo Tsunade by mnie.I powiedziała
- Dziękuje Naruto-kun za uratowanie życia
- A ty skąd wiesz że to Naruto cię leczył??-spytała zdziwiona Tenten
- Ona wiedziała o wszystkim co robie podczas operacji-odparł Uzumaki
- Ale jak??
- No cóż jak się poznaje w jedną chwilę wiele technik medycznych to samemu za bardzo się nie wie
- Ale skąd...
- Skąd znasz te medyczne techniki??-spytała wchodząca Tsunade. Towarzyszył jej również Jiraya
- No cóż to długa Historia-stwierdził błękitnooki
- Ty i tak sobie tu poleżysz- wywnioskował brunet
- Tak.

Naruto- Prawdziwa Natura Shinobi - Onet.pl Blog

Autorzy

Lara&Samada ( pseudonimy art.)
Samada:
Mam 20 lat i przymierzam się do studiowania kierunków medycznych (weterynaria,medycyna, farmacja, itp).Poznałem Larę na początku liceum, okazało się że lubimy podobne rzeczy i jedną z nich był naruciak. Pewnego dnia wpadłem na pomysł napisania funfica i po kilku rozdziałach napisanych solo Lara się do tego przyłączyła. Efektem tej.

-Nieźle!-Odkrzyknął szczerze Samada.-Jest w porządku.

Na jego twarzy widniał uśmiech.Trochę blady, ale zawsze jakiś.Czuł, że było mu to potrzebne.Westchnął jeszcze raz i zamknął oczy.Tym razem, kiedy już się wyciszył, mógł spróbować rozmowy z opiekunem.

ztm blog

Miasta będzie czekać szereg przygotowanych zajęć, spotkań, pokazów...


Aby uatrakcyjnić ofertę programową przygotowaną dla uczniów, Rada Warszawy przyjęła uchwałę, która umożliwia zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży szkolnej poruszającym się z opiekunami zwolnienie z opłat za przejazdy środkami komunikacji miejskiej w dniach 19 - 30 stycznia 2009 r.


Warunki zwolnienia z opłat zorganizowanych grup wraz z opiekunami:

 • podróż tylko w dni powszednie,
 • grupa licząca minimum 10 osób podróżujących.

Opacz). Warunkiem korzystania ze Wspólnego Biletu jest jednak zakodowanie na ELS biletu ważnego w 1 i 2 strefie biletowej ZTM.
Oto lista wszystkich uczelni, których studenci mogą kodować bilety na legitymacjach elektronicznych:

 1. Uniwersytet Warszawski
 2. Akademia Medyczna
 3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
 4. Politechnika Warszawska
 5. Szkoła Główna Handlowa
 6. Akademia Wychowania Fizycznego
 7. Akademia Muzyczna
 8. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania
 9. Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP

Ja i mój Brat - bloog.pl

Się inaczej, ma swoje indywidualne „mocne strony”,ma swój własny potencjał ale także (a może przede wszystkim) specyficzne trudności. Dlatego ważne jest, aby jak najszybciej dać mu wsparcie oraz podjąć odpowiednie działania pomagające w jego rozwoju. Jako rodzice i opiekunowie, starajmy się, aby pomoc  dziecku udzielana była według indywidualnego, opracowanego specjalnie dla niego planu, który ma obejmować wszystkie strefy jego rozwoju. Do tego oczywiście potrzebna będzie pomoc specjalistów ( psychologów, lekarzy,.

Się nie tylko ze mną ale także z moim ukochanym niepełnosprawnym dzieckiem, nawet wtedy jeśli wiesz, że moje dziecko nie mówi. Możesz po prostu dotknąć jego ręki i wymówić imię np. "Cześć Aniu!" To proste.

 

9.Chciałabym, abyś spotykając moje dziecko nie przyglądał mu się jako ciekawostce medycznej. Ono widzi Twoje spojrzenia i rozumie, że przykuwa uwagę. Zachowaj zdrowy umiar.

Kubalonka

Zabieg Proetza.

To ciag dalszy poprzedniej notki.  Znacie już zarzadzenie regulujące wykonywanie zabiegow.

Teraz przyjrzyjcie sie pierwszemu wpisowi. Zabieg został wykonany na zlecenie “opiekuna” dziecka przez pielęgniarke, bez zlecenia lekarza specjalisty. Zleceniam był kwit z kasy. Zabieg Proetza jest procedurą inwazyjną, potencjalnie niebezpieczna  np. w  przypadku obecnosci ciał obcych. To chyba nie był nikt z rodzicow.

Mr. Patataj upiera sie że to.

"W zakresie otolaryngologii kwalifikacje dotyczące personelu medycznego realizującego świadczenia są następujące: lekarz otolaryngolog i/lub lekarz w trakcie specjalizacji. Reasumując wszystkie zabiegi (w tym zabieg Proetza) muszą być wykonane przez porsonel medyczny spełniający powyższe kryteria kwalifikacyjne"
 • Opinia Konsultanta Śląskiego, której nieszczęsny M.R. czepia się jak ciężko chory “placebo”

  "Zabieg.