O czym chcesz poczytać na blogach?

Opieka społeczna

Coś o The Sims 3 - bloog.plPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5530193,trackback

Tyle komci już jest (0) | Daj komcia

Jak odzyskać dzieci które zabrała opieka społeczna?

niedziela, 21 lutego 2010 10:27

W szpilkach po żwirze - Onet.pl Blog

1 komentarz

03 kwietnia 2011
'' Opieka'' społeczna

Od kilku miesięcy Mniejsze Miasto żyje lokalną aferą czy też sensacją, która budzi z jednej strony oburzenie, a  z drugiej ciekawość i niedowierzanie. 

Marcin Dominiak – Blog Oficjalny

Jak do cholery można oddać dziecko pod opieke gejów? Nie można było znaleźć normalnej pary? Według mnie jest to mniejszy problem. Oburza mnie bardziej inna rzecz: Jakim chędożonym prawem sąd mógł odebrać maluchy dziadkom? Jakim prawem tymi dziećmi zajmuje się jakiś sąd, jakaś opieka społeczna? Co innego gdyby dzieci nie miały dziadków, nie miały rodziców, nie miały żadnej rodziny. Wtedy ingerencja sądu byłaby uzasadniona. Wtedy sąd mógłby przyznać prawa do opieki nad dziećmi parze pedałków. Tak jest w końcu zapisane w szkockim prawie. Tymczasem dzieci mają dziadków,.

zboczona parodia Akatsuki! xDDD - Onet.pl Blog

Tych no... Pedałów! Takich poprzebieranych, wymalowanych pedałów co robią burdy w stolicy! 
-Czego kurwa?!- zapytał jakże uprzejmie pan Zbigniew.
-Dobry wieczór, szanownemu panu!- rudy pedał uśmiechał się przyjaźnie. - My w pewnej sprawie. Czy możemy wejść do środka?
-Pierdolona opieka społeczna...- mruknął Majonez. - Nie bedzieta mi się wtarabaniać, pedały miastowe!
-Ależ proszę pana, bez nerwów...- pojawił się drugi pedał miastowy, brunecik w długich włosach.
- A ty kitajcu, kurwa jego w dupę, co mnie po kątach zglądasz! Wypierdalać póki po widły żem nie.

Blog prawno-uwłaszczeniowy - Onet.pl Blog

. Podsłuchuję konwencję LID-u i nie wierzę własnym uszom , jak to lewica będzie dbała o tych słabszych. Wprowadzając swobodę gospodarczą nie będzie potrzeba pomagać biednym , bo ich nie będzie lub będzie ich bardzo mało i pomoc dla nich będzie prosta. Bardzo często słyszę jak „ Opieka społeczna „ upokarza tych co nie mogą znaleźć pracy i muszą zwracać się o pomoc .
Lewica miała swoje cztery lata mogła zmienić polską gospodarkę , niestety poodbierała renty chorym . Renciści po 13, 15 latach nagle wyzdrowieli pozostawieni sami sobie nikt się o nich nie martwił ..

Biedni ludzie - Onet.pl Blog

O to, by władze lokalne wydały nakaz zezwalający temu panu na trzymanie tylko jednego psa - mówi pani Małgosia ze Straży dla Zwierząt Powiatu Grodziskiego. - Nie możemy postąpić inaczej. Ten pan żyje tak, jak chce, i nikt nie może mu nakazać zmiany trybu życia. Płaci za lokal, który wynajmuje, opieka społeczna dofinansowuje tę opłatę, ale to jest wszystko, co można zrobić na drodze administracyjnej w przypadku tego człowieka. Nie mamy żadnej gwarancji, że kiedy odbierzemy mu te psy i znajdziemy dla nich nowy dom, on będzie wtedy szczęśliwy, ale nie możemy także pozwolić na to, żeby w tych.

Witamy w Alternatywnej RP - bloog.pl

Oraz składki ZUS, które uniemożliwiają rozwój obywatelom naszego państwa. Postuluję również za obcięciem funduszy na opiekę społeczną. Większość tych pieniędzy idzie na wspomaganie osób z problemami alkoholowymi. Otóż wypłacane są im pieniądze, a oni je przepijają. Uważam, że opieka społeczna powinna docierać do tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. A takich jest w Polsce naprawdę mało. Obecnie pracodawcy mają problemy z pracownikami. Wiąże się to z wyjazdem naszych obywateli za granicę, ale przede wszystkim ludzie nie chcą pracować. Przecież „opieka da". Następnie uważam, ze trzeba sprywatyzować służbę zdrowia. Opieka zdrowotna byłaby wtedy znacznie szybsza i milsza. A budżet państwowy by rósł. Edukacja powinna być zreformowana, a ministrem tego resortu powinien zostać człowiek, który się na tym zna. Co do stanowiska, które chcę objąć. Uważam, że rozmowy z naszymi zagranicznymi partnerami powinny.