O czym chcesz poczytać na blogach?

Operon matura

Teraz Tomasz!

Maja 2009 ;) Poczułem jakiś lęk i nie mogłem usnąć. Chciałem jak najszybciej usiąść przed arkuszem i znać pytania oraz tematy.

4 Maja 2009, j.polski:

Dzień przed zrobiłem sobie prognozy na podstawie zeszłych egzaminów maturalnych, zarówno tych docelowych jak i próbnych. Jako, że chłopi byli 4-5 razy odrzuciłem tą lekturę całkowicie. Nigdy jej nie czytałem tak samo jak streszczenia. Podobnie było z Panem Tadeuszem. Nie muszę mówić, że właśnie te dwie lektury.

Wyniesiona ze szkoły nawet i w tym ostatnim roku :)

8 Maja 2009, geografia:

Wystarczy naprawdę odrobina poświęcenia i chęci. Ja nie wiedziałem o geografii nic. Zacząłem się jej uczyć na miesiąc przed maturą z Vademecum Operonu :) Tutaj muszę na rękach wnieść moją ukochaną Emilkę-Księżniczke, która mnie zmobilizowała wcześniej i cierpliwie pomagała we wpojeniu podstawowego materiału :) Kochanie jestem Ci bardzo wdzięczny :) :* W każdym razie uwierzcie ludzie,.

Jesteśmy tacy, bo tacy właśnie chcemy być! * - Onet.pl Blog

Wręcz wspomniany Kruczek to ich biblia, dekalog, księga życia. Ci drudzy, to ludzie pochodni, czyli tacy, którzy są Kruczko-podobni  . Rozwiązują zadania innych zbiorów z fizyki, np. Mendel albo Operon. Krótko mówiąc: nie lansują się.   Do której kategorii wy się zaliczacie? Piszcie w komciach

 

  

Nasza 100dniówka to będzie pompa.   Już się boję. A i tak główny temat wszystkich rozmów maturzystów to ostatnimi czasy:
-polonez,  
-temat maturalny,  
-100dniówka,  
-świetne kreacje Słodkiego Pączka.  

I przypominam naszej męskiej części czytelników.  

Być to znaczy kochać, marzyć, śnić, dotykać. Być... - Onet.pl Blog

2 Słowa unoszące się na wietrze...
Coś mi odbiło...
Czyż życie nie jest piękne?! =) Jest! Za 68 dni matura, a ja dopiero sobie to uświadomiłem ;p i nawet się zaczełem uczyć... Historia moje.
W planach miałem spanie do 9.30, ale ponieważ fajnie mi się z ameryką (narzeczoną brata ciotecznego i jej synem) pisało więc jakos wytrzymałem. Zjadłem lekkie śniadanie i pojechałem do Białego. Zakupiłem kamerke i arkusze maturalne z wosu (wyd. Operon), oraz poszedłem na pizze z Lenką. Wróciłem z Aneta G. autobusem o 14.10. Jeszcze zdąrzyłem zrobic zakupy i wziełem się za sprzątanie pokoju. To było zadanie wymagające ogromnego samozaparcia. Ale podołałem. Nawet przestawiłem łóżko w.

pierdel, serdel, burdel

We wstępie albo w zakończeniu, żeby ładnie brzmiało. Chociaż w dzisiejszym świecie słowa te są pozbawione większej treści to egzaminatorom to nie będzie przeszkadzało – w końcu nie liczą się własne poglądy, ale jak kto wykuł vademecum Operonu.

Oto słowniczek:

- Europa, europejski, europejsko
np. Od 2001 roku należymy do Europy!

- demokracja, demokratyczny, demokratycznie, demokratyczne
np. Polska jako kraj należący do Unii.

.

nieuczesana ja - Onet.pl Blog

.

06 grudnia 2007
Próbne matury
Lily powinna teraz siedzieć nad testami z geografii, żeby się nie zbłaźnić za bardzo, ale ma ochotę chwilę odpocząć...
OPERON i Gazeta Wyborcza przygotowały dla maturzystów próbne matury, ponieważ ta właściwa (próbna) miałaby się odbyć dopiero w marcu. CKE zrobiła nam psikusa bo ostateczne deklaracje możemy składać do 7 lutego^^
Wczoraj był język.