O czym chcesz poczytać na blogach?

Operator koparki

M jak menel

Jak beczka śmiechu z dnia policjanta, którego jednakowoż w kalendarzu przy dzisiejszej dacie nie uświadczy[liś]my). Ludzie patrzyli nań, na ten radiowóz, patrzyli na policjanta, patrzyli na światło i - jakie by nie było - w najlepsze przechodzili.

Widziałem uczucie w oczach operatora*, w operatorze (naprawdę dużej, wielkiej, ogromnej) koparki, kiedy ustawiał lusterko. Być może patrzył tak na siebie ustawiającego lusterko koparki, ale tak naprawdę była to czułość względem pracy, względem maszyny, którą mół tego pięknego dnia, którą przyszło mu tego pięknego dnia na owym placu, na owej przestrzeni, w owym.

jacqueline | e-blogi.pl

Nie zmienia. W szkole pan Tadeusz rozmawia z moją lewą piersią i zalicza nam projekt mieszadła, który był bardziej parodią projektu, niż samym projektem.

I wracając nie mam najmniejszej ochoty omijać wielkiej dziury w chodniku, czterech panów w pomarańczowych kombinezonach, koparki, całej sterty rur i płyt chodnikowych. Stwierdzam, że mogę przecież przejść ulicą, to nic, że jest bardzo ruchliwa. A pan w pomarańczowym, robotnik czy też może sam operator koparki, zastępuje mi drogę i mówi: tędy proszę! I tłumaczy, że to tak nie można, że trzeba na siebie uważać, że przecież samochody i że gdyby nie on, a ja taka młodziutka jestem i szkoda by było. No szkoda, bo za dwa tygodnie mam wakacje.

.

PanNikt - Przemyślenia - bloog.pl

Założonym w czasie drugiej wojny światowej przez niemców, bomba miała oznaczenia rosyjskie, dla zmylenia ówczesnego wroga i skłócenie dobrze żyjących ze sobą dwóch narodów Polski i ówczesnej ZSRR, a jej odpalenie nastąpiło przez nieumyślne wykopy koparki na ulicy Wybickiego, przez pijanego operatora koparki, pana K." 

A pozostałe przy życiu 30% narodu Polskiego stwierdzi, tak to na pewno przez Pana K.! 

 

Dlaczego?

 

taki mój punkt widzenia na kabarety - Onet.pl Blog

Wystąpili na paru kabaretonach i mnie pozytywnie zaskoczyli. Dlatego bardzo chciałam zobaczyć ich na żywo i przyznaję, że są jeszcze lepsi niż myślałam. Na scenie są bardzo brawurowi. Ale przejdźmy do skeczy.. Mogliśmy na żywo zobaczyć "Chopina", "Narzekanie", "Salon samochodowy", "Operatora koparki", a także "Konflikt w restauracji". Szczególnie ten ostatni skecz robił przerażające wrażenie. Myślałam, że Tomek coś naprawdę zrobi Wojtkowi tak to realistycznie wyglądało. Zobaczyliśmy też to, że jednak wszyscy urzędnicy są okropni i nie da się z nimi dogadać. Na mnie.

suicidalmaniac.blog

2007-01-02 08:10:40

kolejna odnowa
stara jak swiat
szat zdarcie
naskórka
i przestawienie dat
podliczenie, i suma
manko, liczba, Vat
i lat trwało tamto
a to ile lat ma trwać

w tym wszystkim szary ludzik
jak operator koparki
mimo że wszytkie dżwigienki ma pod ręką
to jednak rączkami zasłania oczy
i sobie tylko życzy
zmiast
brać

skomentuj (0)

przychodzą 2007-01-03 08:03:42

przychodzą.