O czym chcesz poczytać na blogach?

Opera nova

. - bloog.pl

sobota, 27 lutego 2010 13:49

  wczoraj byłam ze znajomymi (w tym z Feliksem) w bydgoskiej operze nova na "carmen". to historia pięknej cyganki, która potrafi zawrócić w głowie każdemu. najpierw żyje z byłym żołnierzem, który zdezerterował dla niej z wojska. gdy jej miłość do niego wypala się, pokochuje z wzajemnością torreadora. w chwili gdy ten, zabijając byka, udowadnia swoje uczucie do niej, ona sama zostaje zabita przez niepocieszonego żołnierza..

Zapiski Marzycielki - Onet.pl Blog

Nie było. Oto co mogę mu dać. Samotną łze. I tyle! Powinnam to jakoś zatrzymać. Jakoś. Nie wiem jak. Ale sis ogólnie poprawiła mi chumor. Oglądałyśmy fimy. Takie od. Przez pierwsze minuty nie myślałam o niczym.

Nareszcie weekend! A następny tydzień będzie najleprzy!!! Mamy w szkole dyskotekę, na drugi dzień będę!!!!!! Uwaga..... śpiewać w....Operze Nova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miałam takiego zaciesza jak się dowiedziałam!!! Myślałam, że się rozpłynę, albo polecę pod sufit!!! Śpiew jest dla mnie kolejnym katharsis. Nie myślę o niczym co sprawia mi bul, nie liczy się cały świat, tylko treść tego co mam mu przekazać. Zanurzam się w tonach i akordach czyli uczuciach i doznaniach i.

Wy wiecie, że ja was tak nieobliczalnie, nienormalnie, kooooochaaaaaaam<333333333333333;*************

I fajne było nawet to, że wice dyrektor podszedł do mnie i poważnym głosem zapytał mnie o mój artykuł do gazetki. Takie piękne i ciepłe, urocze było to, że plątał mi się język. Ale przyjął propozycje mojej kolumny. !!!!!!!!! Wrzeszczałam jak opentana, gdy juz odszedł do swojego gabinetu.

O jedno tylko się bałam. Kogoś wyzwano na solo, kogoś kogo prawie nie znam, kogoś gdy koło niego przechodzęe serce mi bije szybciej. Ale nie wiem dla czego. To napewno nie jest to o czym myślicie.... ;););) Przysięgam. A z resztą. Nie przysięgam. Nic nie wiem. Po prostu wszystko nabiera kolorów, jakby to co.

Oficjalny Fanclub Kasi Novej:-) - Onet.pl Blog

Devil przez ponad pól roku goscil w stacjach radiowych w calej Polsce.

Kasia byla równiez jedna z uczestniczek programu Big Brother VIP .

BROKEN WINGS- to trzeci singiel Kasi Novej który również odniósł sukces jak poprzedni singiel Devil.Broken Wings to cover jednego z najwiekszych hitów lat 80-tych oryginalnie wykonywanego prze zespól MR. Mister. Kasia Nova nadala tej piosence zupelnie nowe danceowe brzmienie.I z ta piosenka Kasia zakwalifikowala sie do SOPOT HIT FESTIWAL 2008 organizowanego przez TVP2 i Radio ESKA i 8 sierpnia b.r. na deskach sopockiej opery lesnej walczala o tytul POLSKI HIT LATA 2008" .

Kolejnym singlem z debiutanckiej płyty był RUN. Promowało go miedzy innymi Radio Planeta FM (gdzie Kasia zajmowała 1 miejsca na listach przebojów).

Clipy Kasi ,Did you ever know, The Devil , Broken Wings były promowane w internetowej EUROVISION TV . To jedna z najlepszych rozrywkowo-.

Bo ja jestem taka Olcia ^^ - Onet.pl Blog

Na początq przepraszam Was systkich, że tak dawno nie pisałam, ale doszłam do wniosq, że nie będzę pisała jush codziennie notek, bo teraz pod koniec roq sqqqqlnego muszę się więcej uczyc i nie mam na to czasu. Ale podczas gdy niepisałam tak długo nauczyłam się robić wiele nowych zajefajnych rzeczy, dlatego umieszczan tutaj novy cennik i CZEKAM NA ZAMÓWIENIA. Więcej szczegółów pod moim GG 4153801  lub przez e- maila. Oto cennik:

Czekam na zamówienia :)

~*~

Bardzo spodobała mi się gra w Badmintona,.

Milusia, energiczna, cierpliwa, roześmiana, przyjacielska, zabawna, genialna, inteligentna, pomysłowa
Moje wady: gadatliwa, leniwa, wredna, chamska, kłamliwa.
Style: zależny od humoru
I hate: Techna i technomłotów, fizyki, oszustów, nałogów, matematyki, ludzi nietolerancyjnych, polityki, yoyoKarolci, największych wieśniar w szkole, niemieckiego, spamu, reklam, oper mydlanych i jeszcze paru rzeczy.

Nie wiesz kim być? Bądź sobą! Nie Rysiem Ochuckim, nie Kubą Wojewódzkim. I nie Majdanem! I nie Dodą! Bądź sobą i TYLKO sobą!!!

Jestem...
...SPRITE - a ty jesteś pragnienie :)
...Jak 6 w totka - jedyna na całe życie
...Jak Ferrari z salonu - nigdy nie zawodzę
...Jak magnes - przyciągam i odpycham.