O czym chcesz poczytać na blogach?

Opera krakowska

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Przeszedł na stronę „Solidarności’.’.

W tych warunkach towarzysze polscy rzeczywiście muszą szybko podjąć „operację Z”. Tymczasem Jaruzelski oświadcza, że zdecyduje się na „opera­cję Z” wówczas, gdy „Solidarność” ich do tego zmusi. To bardzo niepoko­jący objaw, tym bardziej że ostatnie posiedzenie Biura Politycznego KC PZPR i powzięta na nim uchwala o.

  – GW
 • Lustracja środowiska naukowego – GW
 • NFA – Czarna Księga Komunizmu w Nauce i Edukacji
 • NFA – Lustracja w nauce i edukacji
 • NFA – patologie
 • Po drugiej stronie lustra
 • Poczet KWMO – WUSW W KRAKOWIE
 • Prawa człowieka a rozliczenia z przeszłością
 • Słownik ‘gwary’ SB
 • Twarze bezpieki
ziele! wasze zdrowie przyjaciele ! ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele ....

 2006-02-05 19:30:13 >> Popularny syrop prawie jak adrenalina

Krakowscy aptekarze nie chcą sprzedawać po więcej niż jednym opakowaniu Tussipectu. Wszystko.
Na scenie marihuanę i zachęcają do tego samego widownię

Artyści berlińscy występujący w operze "La Princesse Jaune" Camille’a Saint-Saensa palą na scenie marihuanę i zachęcają do tego samego widownię.

Wystawiana w berlińskim Neukoellner Opera House sztuka francuskiego kompozytora opowiada historię artysty, który poświęcił swoje życie miłości do narkotyków i Japonii.


skomentuj (2)
2006-02-22 22:09:05 >> Gimnazjalista częstował trawką (wow); warto przeczytać:)

uomen-kicz-projekt blogadios muczaczos!
do za 2 dni!uomen-kicz-projekt
2007-04-10
23:05:08
skomentuj


# nos autorki


coś czuję, że się udało. piszę do was, jak należy. mam nową muzykę. mam hotel w krakowie zamówiony. mam szczęście podwójne u boków moich. czytam pamiętniki gombrowicza po raz trzeci. na trzeci egzamin. zupełnie już nie wiem, na co uwagę zwrócić t y m r a z e m. to już jest nudne. wróćmy, więc do krakowa. naprawdę uważam, iż jest to.Właściwego słowa, które określi jego smak, znany przecież — jest jak bita śmietana na języku: jak bita śmietana jesteś, śnie — myślę we śnie, i w tym samym momencie biel gaśnie, przecinana tysiącem czarnych smug, a ponad wielką ciszą rozlega się melodia z opery Griega rozpisana na syntetyczne instrumenty telefonu komórkowego. Otwieram oczy, podnoszę głowę, rozglądam się, widzę Olę, która śpi, obejmując śmiesznie poduszkę; przypominam sobie, jak przed trzema godzinami kochaliśmy się tutaj bez zabezpieczenia, głowa mi.

WSZYSTKIE PORY ROKU - bloog.pl

Przyłączyło się już 100 milionów osób w 35 krajach świata, a w roku kolejnym wzięło w niej udział  370 miast położonych w 14 strefach czasowych. W ciemnościach na jedną godzinę pogrążyły się  wtedy między innymi : Wodospad Niagara, więzienie Alcatras, Opera w Sydney, rzymskie Kolloseum oraz najwyższy budynek północno - wschodniej Azji Seoul Tower.Opera w Sydney pogrążona częściowo w ciemnościach.

WWF zapowiada, że tegoroczna akcja ma pobić dotychczasowe rekordy. Swój aktywny udział.Się tutaj ogólnopolski Festiwal Kultury Dziecięcej.HISTORIA  POWSTANIA  BAJKI

Przed wojną w krakowskiej kawiarni siedział sobie bardzo smutny, ubogo ubrany mężczyzna. Przy sąsiednich stolikach kilku literatów prowadziło ożywioną rozmowę. Wśród nich był Kornel Makuszyński i znakomity ilustrator Marian Walentynowicz. Po pewnym czasie zwrócili oni uwagę na.

darla.blog.pl

Stronie, nad zagajnikiem, rozpościerał się rysunek chmur, podświetlonych różem zachodzącego Słońca. Zimno już jest wieczorami. Nieuchronnie zbliża się jesień. Coraz więcej liści zaściela pobocza dróg... pięknie. Już niedługo będzie tak kolorowo...

ptaki Krakowa

napisane... zapomniane... Darling 2003-08-25 godz.21:38:00
...a może skomentujesz???Słonecznik - taki w biało-czarnych łupinach, jeździć rowerem w kolorze, za którym nie przepadam, pływać w basenie i morzu, robić analizę pewnej książki, słuchać wszelkiej muzyki, za wyjątkiem ostrego, szwabskiego techno, uczęszczać (ooo, namiętnie) do teatru, opery i operetki w celu odchamiania się, czytać książki przygodowe i kryminały, obserwować gwiazdy, planety i inne ciała mniej lub bardziej niebieskie, czuć pod stopami piasek, zbierać kamienie, kolekcjonować muszelki, karmić ćmy z łyżeczki sokiem i patrzeć jak.