O czym chcesz poczytać na blogach?

Opel vectra c

Your destiny

Wszystko się zmienia. Gusta się zmieniają. Ludzie się zmieniają. Z wiekiem kobietom pojawiają się zmarszczki... wino robi się coraz lepsze a mój blog coraz piękniejszy. Nie wszystkie zmiany są złe. Część wymusza sytuacja, część pozycja społeczna a część zachodzi zupełnie nieświadomie i.

Kolejne metry. Całą tą harmonię przerwał głos stojącego niedaleko kolesia. Jeszcze zanim zdążyłem zdjąć słuchawki, wiedziałem w czym leży problem. Duży, czarny Opel Vectra C stał zakopany w śniegu. Właściciel okazał się sympatycznym, około 35-letnim przedsiębiorcą, któremu los nie poskąpił ani pieniędzy (Iphone i skórzane fotele).

MoJe GeJoWsKiE żYcIe...

Przejechać. Korków brak. Można to uznac za cud. Człowiek normalnie w szoku.
Około 7 byłem Krakowie. Rejestracja w klinice i oczekiwanie na przyjęcie. Było kilka fajnych chłopaczków gdzie w naszej skali spokojnie daję 10.
Był też bardzo nerwowy pan, który żarł słonecznik jak również idiota z lapkropem oraz śmierdząca pani.
.Się z innymi użytkownikami aut, które chce kupić, czytałem przeglądałem ogłoszenia i doszedłem do jednego wniosku.
Kolejnym autkiem, które kupię niebawem będzie OPEL VECTRA C.
Więcej na temat tego autka napisze jak będę już jego właścicielem.

Myślałem żeby kupić VV passata jednak tego zrobić nie mogę, ponieważ.

Blog kobiety swobodnej - Onet.pl Blog

Dalej tej rozmowy stwierdziłam, że dziękuję za rozmowę, bo nie jestem zainteresowana ofertą. A pani mi wyskoczyła, że bardzo dobrze, bo i tak mnie nie stać, bo ledwo co zarabiam grosze. I rzuciła słuchawką (przewaga rozmów z telefonu stacjonarnego nad komórkowymi). Chwilę siedziałam w łóżku po czym poszłam do komputera i napisałam.Cholera jasna...

***

Halka do sukni gotowa. Wyszła niczym do sukni ślubnej, jest fantastyczna, choć widzę błędy jakie popełniłam przy szyciu jej. Natomiast wczoraj w nocy uszyłam szkielet spódnicy do sukni. Uwzględniłam błędy jakie popełniłam przy halce i powiem, że efekt jest teraz bardzo.Jest kawałek parku. Sądziłam, że idziemy tam, ale skąd. Zaprowadził mnie to swojego samochodu i stoi przed nim dumny jak paw. Zwątpiłam. Stoimy przed kilkuletnim oplem vectra, do tego brudnym. Koleś chwali się, że niedawno go kupił, że taki super hiper samochód. A potem stwierdza, że nie było sensu, żebyśmy siedzieli na kawie, bo nie.

Recenzje reklam

21.11.2oo5r., godz. 16.24 --> jak to zauważył Fabulousdisaster, 6/5 gwiazdek to za dużo. w sumie bardzo możlwie. wprowadzam poprawkę. i oczywiście dziękuję (w imieniu całej ekipy) za komenta :)

a więc: *****/*****

Mundaya

jako jedyny przedstawiciel płci męskiej w gronie krytyków pozwalam sobie na krytykownie reklam skierowanych do męskiej widowni (prawie). powiem bowiem o reklamie opla vectry (choć na samochodach w ogóle się nie znam). a więc: gdzieś na ulicach robionych jeszcze z kamienia gra sobie w piłkę nożną grupa chłopaków. nagle gleba w pięknej akcji, jeden podaje rękę drugiemu i go podnosi. 'szef' ustawia kolegów w rzędzie, gdy nagle nadjeżdża opel. czarny, elegancki i te bajery. wysida z niego jeden z najsłynniejszych sędziów piłki nożnej. i taki myk. fajne, podoba mi się. ***,5/*****, bo czegoś tam brakuje. ale.