O czym chcesz poczytać na blogach?

Opel vectra b

Kobiece słów cięcie - gięcie ;) - Onet.pl Blog

Oddam w dobre ręce


  Zawzięłam się ostatnio w sobie i postanowiłam, że będę śmigać na siłownię, tudzież basen trzy razy w tygodniu przynajmniej.
Skąd u mnie takie chęci???
Ano Włochacz, gadu pospolity, wjechał mi na ambicję mówiąc,.
Uszczelka pod głowicą powiedziała NIET, więc został sprzedany, ku niezmiernej mojej uciesze, bo nie musiałam koleżki mojego złomować ::D:D:
Został zakupiony czołg marki opel vectra AKA Rudy 102 :)
Co bardziej odzwierciedla rozmiar samochodu?
Myślę, że wie każdy :D::D
A zaraz po, to nabylim kota!!!!
I JEST KOT! IJEST RUDY! I BIAŁY!

szynaj blog

Taki se...ale co roku robią głupsze występy karnawałowe...oczywiście mysiałem sobie cosik zjeść a było troche dużo do wyboru było ciast:Dpochodziłem pogadałem no i to by bylo na tyle koncze narqa

skomentuj (0)

17:55:32 2005-02-09

17:46:33 2005-02-21

Pozarek:)i okulista
No jak z tabu wiecie bł pożar o 1 w nocy 3 wybuchy i po wszystkim spalił sie OPEL VECTRA jak to później zauważyłem... no wiec to było tak oglądałem se TV i słysze wybuch to sobie pomyślałem że śmieciarka wywaliła niefortunnie śmietnik;p...potem.

Blog truten64

Ludzi ulice i domy , nie zwazal na pokrzykujacych ludzi, ktorzy krzyczeli STOJ!!!!!!.
Nie posluchal, calym impetem wpadl pod nadjezdzajacy samochod.Nie mial mniejszych szans. Opel Vectra pedzil okolo 80 kilometrow na godzine i gdy kierowca zobaczyl mezczyzne wbiegajacego na ulice i nacisnal pedal hamulca, wpadl w poslizg. Poltoratonowy samochod z calym.

s3 at ownlog '06

Zgodnie z planem.

Było dziwnie. Lot do Belgradu - z przesiadką we Frankfurcie - większość pasażerów za sam wygląd mogłaby parę lat za kratkami dostać. Tragiczna obsługa w Avis - po długich błaganiach i dwóch godzinach oczekiwania dostałem Opla Vectra zamiast na siłę wciskanego Sparka. Wreszcie bieda kontarstująca z przebłyskami wielkiej kasy. Nie, spodziewałem się czegoś w rodzaju Słowenii, no w ostateczności Chorwacji, a tam... choć podobno w Rumunii jest jeszcze gorzej. Do tego Milan, jak zwykle.Na pierwszym spotkaniu i deklaracje "stałego zwiąku" po miesiącu udanego seksu?
M: Dokładnie. Rozumiesz o co mi chodzi.
S3: Nie musimy się spieszyć z deklaracjami?
M: Co dadzą deklaracje jeśli tam w głębi nie jest się pewnym.

I to by było na tyle. Tematu wierności wolałem nie poruszać. Na to jeszcze przyjdzie czas. A mnie się tak bardzo nie spieszy.


Link 15.05.2007 :: 11:55 Komentuj (1)
Nie jestem specjalnie wrażliwy i plakaty z wrakami samochodów zniechęcające do.